Recommended Posts

Доброго дня шановні учасники цього форуму!

 

Моя ситуація не унікальна, є декілька кредитів в різних банках.До вересня-жовтня 2014 року платив по всіх кредитах вчасно.Зараз ситуація така, що прострочив платежі за 4 місяця.Працюю у фізичної особи-підприємця, заробітна плата мінімальна.Можливості виплачувати кредити не маю.

 

Тепер по Альфа банку.Постійно дзвонять.Обіцяють то Третейський суд то підвищення процентної ставки то виїзд служби безпеки по місцю проживання.

 

В мене таке запитання;якими мають бути мої дії?

 

1) Хочу відправити їм лист замовне з проханням \ вимогою вислати мені мій примірник \ копію саме кредитного договору. Як я розумію вони будуть морозитися і скажуть, що це розголошення банківської таємниці. Але в будь-якому випадку, договір мені потрібен. Також, напевно необхідно зробити їм запит щодо виписування та нарахуваннях відсотків. Як я розумію ці документи повинні бути з "мокрими" печатками. Хоча в Додатках мені поставили електронний підпис з печаткою.

 

2) В суд вони коли небудь подадуть, ясна річ, що мені треба зробити до суду, які документи мені ще необхідні, якщо подасть в суд саме банк? Якщо колектори, там начебто спочатку простіше, так як у них присутня практика не подачі доказів "права вимоги" боржнику тощо.

 

3) Я зареєстрований в маминій квартирі, в якій живуть моя мама,брат,тітка і я. ГІС я так розумію, приходить описувати майно за місцем реєстрації. Як вони визначають, де чиє і визначають вони взагалі?

 

Поки ніби все. Так, сума заборгованості близько 10 тисяч грн, на сьогоднішній день. Пеня, штрафи само собою нараховуються, про що щодня мене інформують ведучі та неведущей фахівці "відділу досудового стягнення". Щодо позовної давності, то я думаю, банк там прописав як мінімум 50 років. Може, що й забув сказати, запитуйте відповім.

 

Дякую за відповіді.

 

Скани наявних документів додаю.

 

post-15033-0-02909600-1422695808_thumb.j

 

post-15033-0-35112800-1422695845_thumb.j

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 79
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Доброго дня шановні учасники цього форуму!

 

Моя ситуація не унікальна, є декілька кредитів в різних банках.До вересня-жовтня 2014 року платив по всіх кредитах вчасно.Зараз ситуація така, що прострочив платежі за 4 місяця.Працюю у фізичної особи-підприємця, заробітна плата мінімальна.Можливості виплачувати кредити не маю.

 

Тепер по Альфа банку.Постійно дзвонять.Обіцяють то Третейський суд то підвищення процентної ставки то виїзд служби безпеки по місцю проживання.

 

В мене таке запитання;якими мають бути мої дії?

 

1) Хочу відправити їм лист замовне з проханням \ вимогою вислати мені мій примірник \ копію саме кредитного договору. Як я розумію вони будуть морозитися і скажуть, що це розголошення банківської таємниці. Але в будь-якому випадку, договір мені потрібен. Також, напевно необхідно зробити їм запит щодо виписування та нарахуваннях відсотків. Як я розумію ці документи повинні бути з "мокрими" печатками. Хоча в Додатках мені поставили електронний підпис з печаткою.

 

2) В суд вони коли небудь подадуть, ясна річ, що мені треба зробити до суду, які документи мені ще необхідні, якщо подасть в суд саме банк? Якщо колектори, там начебто спочатку простіше, так як у них присутня практика не подачі доказів "права вимоги" боржнику тощо.

 

3) Я зареєстрований в маминій квартирі, в якій живуть моя мама,брат,тітка і я. ГІС я так розумію, приходить описувати майно за місцем реєстрації. Як вони визначають, де чиє і визначають вони взагалі?

 

Поки ніби все. Так, сума заборгованості близько 10 тисяч грн, на сьогоднішній день. Пеня, штрафи само собою нараховуються, про що щодня мене інформують ведучі та неведущей фахівці "відділу досудового стягнення". Щодо позовної давності, то я думаю, банк там прописав як мінімум 50 років. Може, що й забув сказати, запитуйте відповім.

 

Дякую за відповіді.

 

Скани наявних документів додаю.

 

attachicon.gifscan 2.jpg

 

attachicon.gifscan 3.jpg

1.Они могут морозиться и по предоставлению иных документов, выписок и т.п., тоже под прикрытием банковской тайны. Такое заявление лучше подавать тогда в каком-нибудь филиале с паспортом. 

 

2. по поводу суда. Проблемы надо решать по мере их поступления. Сейчас лучше выбрать позицию не сделать чего-нибудь лишнего. Т.е. не повестись на какие-нибудь дополнительные договора не в Вашу пользу.

 

3. По поводу описи и т.д. Описывают обычно все ценное и крупное, что не спрятано (по шкафам и карманам лазить не имеют права), а потом также и выписывают из описи. 

Чтобы не допустить ненужной описи обычно сразу показывают документы гисовцу о том, что это имущество не должника (паспорта на технику, гарантийные талоны, договора потреб . кредита). Если таких документов нет или есть, но они на должника, то составляют договор хранения и использования с третьим лицом, задним числом разумеется. Мол, имущество не должника, а Пупкина, Пупкин дал на сохранение и пользование. Пупкиным может быть тот-же родственник в этой квартире или еще кто-нибудь. Сразу втыкиваете в лицо этот договор, и гисовец по идее не вносит в опись это имущество. Ну это если он не беспредельщик. 

 

А вообще, ходят слухи о расформировании ГИС. Как там будет, под большим вопросом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Що робити,якщо дістають дзвінками по телефону?

об этом тоже уже писалось и переписалось. Если мобильный, то в черный список спамера, если на городской, то сменить номер, отключать звук, ставить автоответчик . Беречь нервы, в общем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Що робити якщо знайомим присилають смс такого змісту : 

 

Билас любит красивую жизнь, живет за чужой счет, набрался кредитов в банке и сейчас скрываеться. Материалы переданы в правохранительные органы. Не исключено возбуждение уголовного дела по факту мошенничества ст.190 УКУ. Родственники в качестве свидетелей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Що робити якщо знайомим присилають смс такого змісту : 

 

Билас любит красивую жизнь, живет за чужой счет, набрался кредитов в банке и сейчас скрываеться. Материалы переданы в правохранительные органы. Не исключено возбуждение уголовного дела по факту мошенничества ст.190 УКУ. Родственники в качестве свидетелей.

Забейте на такие сообщения. Вы справку о доходах предоставляли? Если "да", то она "чистая"?

Улыбнуло  о родственниках-свидетелях  :)

Так что будьте спокойны и делайте так, как посоветовал Антибанк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Довідку про доходи не надавав

Тогда о давлении в уголовной плоскости не переживайте. Оснований нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Що робити якщо банк подасть в Третейський суд?

Уже зараз підготувати заяву про визнання третейського застереження недійсним і подати його, при отриманні ухвали про відкриття провадження направити клопотання про зупинення провадження у справі разом з копіями ухвали та першої і останньої сторінки позовної заяви.

 

Готувати на заперечення на третейський розгляд.

Готувати заяву про скасування рішення третейського суду та заперечення на заяву про видачу виконавчого листа на рішення третейського суду.

Якщо не зупинять провадження в третейському суді, то готувати клопотання про зупинення провадження по видачі виконавчого листа на рішення третейського суду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1.Они могут морозиться и по предоставлению иных документов, выписок и т.п., тоже под прикрытием банковской тайны. Такое заявление лучше подавать тогда в каком-нибудь филиале с паспортом. 

 

2. по поводу суда. Проблемы надо решать по мере их поступления. Сейчас лучше выбрать позицию не сделать чего-нибудь лишнего. Т.е. не повестись на какие-нибудь дополнительные договора не в Вашу пользу.

 

3. По поводу описи и т.д. Описывают обычно все ценное и крупное, что не спрятано (по шкафам и карманам лазить не имеют права), а потом также и выписывают из описи. 

Чтобы не допустить ненужной описи обычно сразу показывают документы гисовцу о том, что это имущество не должника (паспорта на технику, гарантийные талоны, договора потреб . кредита). Если таких документов нет или есть, но они на должника, то составляют договор хранения и использования с третьим лицом, задним числом разумеется. Мол, имущество не должника, а Пупкина, Пупкин дал на сохранение и пользование. Пупкиным может быть тот-же родственник в этой квартире или еще кто-нибудь. Сразу втыкиваете в лицо этот договор, и гисовец по идее не вносит в опись это имущество. Ну это если он не беспредельщик. 

 

А вообще, ходят слухи о расформировании ГИС. Как там будет, под большим вопросом. 

 

1. Якщо вони і будуть морозитися, то це буде безумовною підставою для витребування вказаних документів у судовому провадженні про визнання третейського застереження недійсним.

п.с. з листом в банк треба бути обережнішим, щоб не визнати укладення договору та перервати можливий перебіг позовної давності.

Який строк прострочки?

 

2.Згоден, але краще підготувати необхідну систему протидій.

3. Або договір зберігання, або договір позички до який необхідні щей договори, які підтверджують, що вказане майно передано на зберігання чи в користування від його власника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Довідку про доходи не надавав

 

Не полінуйтесь та введіть в пошуку на форумі: Альфа-банк, дуже багато знайдете для себе корисного.

Так само можете перечитати і про Приватбанк, методи роботи по споживчих кредитах дуже схожі, єдине, Приватбанк рідко використовує третейський суд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Що можна зробити щоб не дзвонили третім особам?

посоветовать сделать тоже самое и третьим особам...

в черный список мошенников  в их телефонах...

сейчас программки такие есть, и если телефончик уже современный то в принципе без проблем. Т.о. очень сильно берегутся нервы. 

 

А вообще, если они адекватные люди, то должны понять, что сейчас время такое, мошенников много. 

Могут звонить кто угодно. путь не нервничают и посылают, если уже подняли трубку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А якщо дзвонять на робочий телефон?

терпение и еще раз терпение.

как вариант, говорить, что такой здесь не работает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

терпение и еще раз терпение.

как вариант, говорить, что такой здесь не работает...

+ 100 указать, что такого вообще не знают и что если еще раз позвонят, то заявят о вымогательстве и предложить им продиктовать им свои Ф.И.О.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Прийшло повідомлення від Альфа банку про заочне рішення суду, яке вступає в дію через 2 дні.Якими мають бути мої дії?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Прийшло повідомлення від Альфа банку про заочне рішення суду, яке вступає в дію через 2 дні.Якими мають бути мої дії?

ніяких поки що. 

відійшлить їм про те. що проти них вже вступило рішення в силу, нехай вони думають, що з цим робити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Прийшло повідомлення від Альфа банку про заочне рішення суду, яке вступає в дію через 2 дні.Якими мають бути мої дії?

Если даже такое решение имеет место быть, то у Вас будет 10 дней со дня получения самого решения на подачу заявления о его пересмотре и отмене. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Сьгодні подзвонила "дама" з альфа банку і наказовим тоном повідомила, що потрібно до 11 години завтрашнього дня оплатити 2000 гривень, якщо не заплачу, пообіцяла що буде нотаріальний напис, і тоді прийдуть з служби безпеки банку з виконавчою службою і міліціею і будуть взламувати двері.

Що робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Що робити?

 

Абсолютно ничего...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сьгодні подзвонила "дама" з альфа банку і наказовим тоном повідомила, що потрібно до 11 години завтрашнього дня оплатити 2000 гривень, якщо не заплачу, пообіцяла що буде нотаріальний напис, і тоді прийдуть з служби безпеки банку з виконавчою службою і міліціею і будуть взламувати двері.

Що робити?

Ни в коем случае ничего не платить.

Когда был последний платеж?

Вы получали досудебное требование?

Отреагировали на него?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сьгодні подзвонила "дама" з альфа банку і наказовим тоном повідомила, що потрібно до 11 години завтрашнього дня оплатити 2000 гривень, якщо не заплачу, пообіцяла що буде нотаріальний напис, і тоді прийдуть з служби безпеки банку з виконавчою службою і міліціею і будуть взламувати двері.

Що робити?

 

А в следующий раз когда она или кто-то другой позвонит, да ещё в таком тоне, то откровенно посылать на хрен...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения