Питання про скасування ухвали про забезпечення позову


Recommended Posts

Суддя 27 лютого 2015р. постановила ухвалу про забезпечення позову шляхом заборони відчудження квартири. Саму ухвалу я не отримував (дізнався про неї з реєстру). 17 лютого я ознайомився з матеріалами справи. Питання: коли я можу оскаржувати цю ухвалу-після отримання оригіналу ухвали від суду, чи  після того, як дізнався про неї з матеріалів справи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Суддя 27 лютого 2015р. постановила ухвалу про забезпечення позову шляхом заборони відчудження квартири. Саму ухвалу я не отримував (дізнався про неї з реєстру). 17 лютого я ознайомився з матеріалами справи. Питання: коли я можу оскаржувати цю ухвалу-після отримання оригіналу ухвали від суду, чи  після того, як дізнався про неї з матеріалів справи. 

В самой ухвале написано. Но, я так понял, Вас и не было на заседании во время озвучивания ее,   и Вы ее не получали потом почтой. 

Тогда  лучше не рисковать и после ознакомления сразу получить ее в канцелярии. Т.к. фактически Вы узнали о ней.  

И сразу начать обжалование.

А вообще у Вас там что-то с датами напутано. наверное,  14 года ухвала? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В самой ухвале написано. Но, я так понял, Вас и не было на заседании во время озвучивания ее,   и Вы ее не получали потом почтой. 

Тогда  лучше не рисковать и после ознакомления сразу получить ее в канцелярии. Т.к. фактически Вы узнали о ней.  

И сразу начать обжалование.

А вообще у Вас там что-то с датами напутано. наверное,  14 года ухвала? 

Ухвала 27 января, ознакомился 17 февраля 2015г. В заседании меня не было. Фотокопии не достаточно для обжалования? Боюсь пропустить срок обжалования.  Помощник судьи сказала, что мне ухвалу вышлют после выполнения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ухвала 27 января, ознакомился 17 февраля 2015г. В заседании меня не было. Фотокопии не достаточно для обжалования? Боюсь пропустить срок обжалования.  Помощник судьи сказала, что мне ухвалу вышлют после выполнения.

лютий - это февраль.

 

не много не понятно, что значит  вышлют после выполнения?

после изготовления может быть?

 

Пишите официальный запрос в суд с просьбой предоставить эту копию Ухвалы для ее обжалования.

Регистрируйте это заявление через канцелярию суда.

Перестраховывайтесь. чтобы не пропустить сроки

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

лютий - это февраль.

 

не много не понятно, что значит  вышлют после выполнения?

после изготовления может быть?

 

Пишите официальный запрос в суд с просьбой предоставить эту копию Ухвалы для ее обжалования.

Регистрируйте это заявление через канцелярию суда.

Перестраховывайтесь. чтобы не пропустить сроки

Я боюсь, что пока напишу запрос, пропущу сроки. Могу я использовать не оригинал, а фотокопию ухвали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот текст                                                                                         У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

27 січня 2015 року    Кіровського районного суду м. Кіровограда в складі:

             головуючого судді - Іванової Н.Ю.

при секретарі         - Гуйван О.В.

розглянувши, без фіксування судового процесу, заяву Приватного підприємства «Камлот 3000» про забезпечення позову по цивільній справі за позовом Приватного підприємства «Камелот 3000» до ОСОБА_1, Дочірнього підприємства «Молодіжний цент» Товариство з обмеженою відповідальністю «Регул», Кіровоградського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Виконавчого комітету Кіровоградської міської ради про скасування рішення, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач звернувся до суду з вищезазначеним позовом до ОСОБА_1, Дочірнього підприємства «Молодіжний цент» Товариство з обмеженою відповідальністю «Регул», Кіровоградського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Виконавчого комітету Кіровоградської міської ради про скасування рішення. Просить скасувати (визнати недійсним) рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 10 серпня 2009 року за № 950, яким оформлено право власності ОСОБА_1 на квартиру АДРЕСА_1. Скасувати (визнати недійсним) свідоцтво про право власності на нерухоме майно квартиру АДРЕСА_2 оформлене на ім»я ОСОБА_1. Скасувати (визнати недійсним) державну реєстрацію права власності ОСОБА_1 на нерухоме майно: квартиру АДРЕСА_2.

Також, надав заяву про забезпечення позову. Просить накласти арешт на квартиру АДРЕСА_3. Заборонити проводити певні дії по реєстрації інших осіб у спірній квартирі АДРЕСА_4.

Вивчивши матеріали даної заяви, давши аналіз та оцінку обставинам та підставам вказаним в заяві, вивчивши характер спірних правовідносин, а також підстави для забезпечення позову суд, вважає дану заяву такою, що підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Відповідно до ст.151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Відповідно Постанови Пленуму Верховного Суду України № 9 від 22.12.2006 року, розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.    

З урахуванням того, що неприйняття мір по забезпеченню позову може в подальшому призвести до ускладнення, або зробити неможливим виконання рішення суду, суд вважає за необхідне задовольнити заяву щодо забезпечення позову.

          Керуючись ст.ст. 151-153 КПК України, суд

 

У Х В А Л И В :

 

Заяву Приватного підприємства «Камлот 3000» про забезпечення позову по цивільній справі за позовом Приватного підприємства «Камелот 3000» до ОСОБА_1, Дочірнього підприємства «Молодіжний цент» Товариство з обмеженою відповідальністю «Регул», Кіровоградського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Виконавчого комітету Кіровоградської міської ради про скасування рішення - задовольнити.

В порядку забезпечення позову накласти арешт на квартиру АДРЕСА_5. Заборонити проводити певні дії по реєстрації інших осіб в квартирі АДРЕСА_5.

Стягувач: Приватне підприємство «Камелот 3000», знаходиться за адресою: АДРЕСА_6, код 33254203;

        Боржник: ОСОБА_1, зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1;

Боржник: Дочірнє підприємство «Молодіжний центр» Товариство з обмеженою відповідальністю «Регул», знаходиться за адресою: м. Олександрія, пр. Леніна 51, код 31907568, р/р 26009301306157 в ПІБ м. Олександрія МФО 323215;

Боржник: Кіровоградське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», знаходиться за адресою: м. Кіровоград. вул. Орджонікідзе 2 кім. 201, код 30118878, р/р 37122005003333 в ГУДКУ в Кіровоградській області МФО 823016;

Боржник: Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради, знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна 41.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Строк предявлення до виконання - 1 рік.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом пяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Оскарження ухвали про забезпечення позову не призупиняє її виконання та не перешкоджає подальшому розгляду справи.

 

Суддя  Кіровського

районного суду

м.Кіровограда

ОСОБА_2

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я боюсь, что пока напишу запрос, пропущу сроки. Могу я использовать не оригинал, а фотокопию ухвали?

Вы можете писать апеляшку уже сейчас. Вам не нужна сама по себе Ухвала.

Это для ВССУ нужно подкладывать заверенную копию. 

так что пишите. 

 

Стаття 295. Форма і зміст апеляційної скарги

1. Апеляційна скарга подається у письмовій формі.

2. В апеляційній скарзі мають бути зазначені:

1) найменування суду, до якого подається скарга;

2) ім'я (найменування) особи, яка подає скаргу, її місце проживання або місцезнаходження;

3) ім'я (найменування) осіб, які беруть участь у справі, їх місце проживання або місцезнаходження;

4) рішення або ухвала, що оскаржуються;

5) в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість рішення або ухвали (неповнота встановлення обставин, які мають значення для справи, та (або) неправильність установлення обставин, які мають значення для справи, внаслідок необґрунтованої відмови у прийнятті доказів, неправильного їх дослідження чи оцінки, неподання доказів з поважних причин та (або) неправильне визначення відповідно до встановлених судом обставин правовідносин);

6) нові обставини, що підлягають встановленню, докази, які підлягають дослідженню чи оцінці, обґрунтування поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції, заперечення проти доказів, використаних судом першої інстанції;

7) клопотання особи, яка подала скаргу;

8) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.

3. Апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або представником такої особи.

4. До апеляційної скарги, поданої представником, має бути додана довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо ці документи раніше не подавалися.

5. До апеляційної скарги додаються копії скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вы можете писать апеляшку уже сейчас. Вам не нужна сама по себе Ухвала.

Это для ВССУ нужно подкладывать заверенную копию. 

так что пишите. 

 

Стаття 295. Форма і зміст апеляційної скарги

1. Апеляційна скарга подається у письмовій формі.

2. В апеляційній скарзі мають бути зазначені:

1) найменування суду, до якого подається скарга;

2) ім'я (найменування) особи, яка подає скаргу, її місце проживання або місцезнаходження;

3) ім'я (найменування) осіб, які беруть участь у справі, їх місце проживання або місцезнаходження;

4) рішення або ухвала, що оскаржуються;

5) в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість рішення або ухвали (неповнота встановлення обставин, які мають значення для справи, та (або) неправильність установлення обставин, які мають значення для справи, внаслідок необґрунтованої відмови у прийнятті доказів, неправильного їх дослідження чи оцінки, неподання доказів з поважних причин та (або) неправильне визначення відповідно до встановлених судом обставин правовідносин);

6) нові обставини, що підлягають встановленню, докази, які підлягають дослідженню чи оцінці, обґрунтування поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції, заперечення проти доказів, використаних судом першої інстанції;

7) клопотання особи, яка подала скаргу;

8) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.

3. Апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або представником такої особи.

4. До апеляційної скарги, поданої представником, має бути додана довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо ці документи раніше не подавалися.

5. До апеляційної скарги додаються копії скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

..для отмены определения данной категории необходима очень убедительная мотивировка с доказательствами. Рассказки о том, что не оповестили или проспали не пройдут. Уверен, что такие доказательства и мотивировка отсутствуют. Единственное, что может быть действенным, так это ненадлежащая сторона(ы), всё остальное в рамках обеспечения. Вы лучше самим спором займитесь.

Спором я занимаюсь. Дело открыто еще в августе 2014. У меня есть подозрения, что судья на их стороне.  Причина, по которой позывач просит наложить арест- вроде как им стало известно, что квартиру собираются продать. Есть еще одна ухвала про заборону видчудження этой квартиры (позов был с теми же требованиями про скасування свидотцтва на право властности-  все три инстанции  ними проиграны). Позивач, ссылаясь на этот арест, не допускал меня в квартиру. Я написал заявление в милицию и подал заяву про усунення перешкод. Суд я выиграл.  Сейчас подана заява про скасування заходив забезпечення.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Спором я занимаюсь. Дело открыто еще в августе 2014. У меня есть подозрения, что судья на их стороне. Причина, по которой позывач просит наложить арест- вроде как им стало известно, что квартиру собираются продать. Есть еще одна ухвала про заборону видчудження этой квартиры (позов был с теми же требованиями про скасування свидотцтва на право властности- все три инстанции ними проиграны). Позивач, ссылаясь на этот арест, не допускал меня в квартиру. Я написал заявление в милицию и подал заяву про усунення перешкод. Суд я выиграл. Сейчас подана заява про скасування заходив забезпечення.

Подавайте апелляцию.

Я не вижу проблем.

Лучше соблюсти сроки, которые можно начинать исчислять с момента ознакомления с материалами дела.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Своими действиями он нарушил Ваши права (относится к выделеному).

Обеспечение имущественного спора Вы не отмените, на то оно и обеспечение. Не теряйте напрасно силы и время. Когда выиграете спор, вот тогда можете отбивать определение, если конечно суд своим решением (в решении обычно прописано) не отменит самостоятельно.

Я так понял, что по аналогичному иску уже есть решение об отказе в удовлетворении требований истца (если полностью аналогичен, тоесть между теми же сторонами, с тем же предметом и на тех же основаниях), то почему бы поскорее не отменить его в апелляции?

а также не оспорить определение об открытии?

или еще лучше подать ходатайство о закрытии, если суд откажет, то оспорить определение об отказе в закрытии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения