Просроченная задолженность в Дельта банке


Recommended Posts

11 минут назад, Санчон сказал:

Добрый день. Письмо, которые с Киева вернулось суд так и не забрал с почты,  что делать? Или уже неважно 

Да забудьте Вы о нём...)) Это не Ваши проблемы... Заберут ещё... Зачем оно Вам, если уже остановлены удержания из зарплаты... Я так понимаю, что ИП тоже остановлено, но только пока не понимаю как и кем...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Bolt сказал:

Відповідальність державного виконавця

Державний виконавець за вчинення протиправних дій як державний службовець несе відповідальність згідно Закону України "Про державну службу" та Кримінального кодексу України

За невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків, визначених Законом України "Про державну службу" та іншими нормативно-правовими актами у сфері державної служби, посадовою інструкцією, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни державний службовець притягається до дисциплінарної відповідальності у порядку, встановленому Законом України "Про державну службу".

Матеріальна та моральна шкода, заподіяна фізичним та юридичним особам незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю державних службовців під час здійснення ними своїх повноважень, відшкодовується за рахунок держави. Держава в особі суб’єкта призначення має право зворотної вимоги (регресу) у розмірі та порядку, визначених законом, до державного службовця, який заподіяв шкоду. У разі застосування зворотної вимоги (регресу) державний службовець несе матеріальну відповідальність тільки за шкоду, умисно заподіяну його протиправними діями або бездіяльністю.

Кримінальна відповідальність настає за злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов‘язаної з наданням публічних послуг.

До таких злочинів відносяться:

  • зловживання владою або службовим становищем
  • зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги
  • службове підроблення
  • службова недбалість
  • прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
  • провокація підкупу.

На приватного, всё тоже самое само собой распространяется...

Стаття 37. Відповідальність приватного виконавця

1. Приватний виконавець несе за свої рішення, дії чи бездіяльність та завдану третім особам шкоду цивільно-правову, адміністративну чи кримінальну відповідальність у порядку та обсягах, установлених законом, а також дисциплінарну відповідальність у порядку, встановленому цим Законом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 09.06.2021 в 15:47, Bolt сказал:

Хорошо, а что тогда...? Это я так для примера навскидку, я вообще-то ещё в этом направлении не работал, так как увидел такое впервые... 

А Вы поработайте, и думаю, мнение измените....))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, babaika сказал:

А Вы поработайте, и думаю, мнение измените....))))

Ну я после того, немного здесь выше начал уже прорабатывать, вернее накидывать правовую конструкцию навскидку...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 year later...
В 11.06.2021 в 15:06, Bolt сказал:

Ну я после того, немного здесь выше начал уже прорабатывать, вернее накидывать правовую конструкцию навскидку...))

Доброе. Утро

https://reyestr.court.gov.ua/Review/105625293

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 10 months later...
В 07.11.2022 в 07:39, Санчон сказал:

Подскажите война является форс мажором для прекращения обязательств по кредитному договору?

Ау, есть кто живой? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вообщем закончилось дело, впровадження остановили,  но сумму взысканную так и не получилось вернуть. Так как адвокат в итоге накосячила и не на тех в суд подала. В итоге минус судебный сбор и зависшая в воздухе взысканная сумма с зарплаты https://reyestr.court.gov.ua/Review/113215025

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

53 минуты назад, Санчон сказал:

Згідно з отриманою інформацією від Табінського О. В. , кошти в сумі 3799,90 грн було стягнено на депозитний рахунок приватного виконавця Табінського О. В.

Подайте позов до Табінського

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 часов назад, Лев сказал:

Згідно з отриманою інформацією від Табінського О. В. , кошти в сумі 3799,90 грн було стягнено на депозитний рахунок приватного виконавця Табінського О. В.

Подайте позов до Табінського

Так он отстранен 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения