Он был нашим форумчанином


Recommended Posts

Светлая память герою!

 

Знайшли нашого Сергія Костакова (МАЕСТРО). Кілька куль в голові, руки в наручниках за спиною. Тіло напіврозкладене. Вивезли і вбили, очевидно, ще тоді, коли він зник, 22.11.14. Поки що більше нічого не коментуємо. Задіяли всі можливі механізми для неупередженого розслідування

 

11392775_861489007272549_838798178485214

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=861489007272549&set=a.163772500377540.42855.100002343739695&type=1&fref=nf

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Світла пам'ять тобі, друже.

Знайшли тіло Сергія Костакова.

Київського підприємця. Активіста Податкового майдану, якого банда Януковича кинула за грати. Він найбільше з мітінгарів тоді просидів у СІЗО і вийшов після тиску суспільства. Ми допомогли йому отримати притулок у Чехії.

Далі Сергій міг би жити комфортним європейським життям. Але після нападу Путіна на Україну колишній спецназівець Міноборони СРСР повернувся до Києва і пішов у військомат в числі перших добровольців.

Записали у 72 бригаду, воював все це найнебезпечніше для України літо у напіврозкладеній армії, сварився з бездарними і шахрайськими командирами, потрапив у перші котли, але скрізь залишався незламний козаком.

Поки його не затримала волноваська міліція, в базі якої він далі розшукувався... за Податковий Майдан. Після піднятого нами скандалу був звільнений ГПУ, повернувся захищати Україну.

Полював на російські Гради, знову сварився з командирами за бездарність і корупцію, написав рапорт про перевод у полк спецназу і... зник.

Я сьогодні несподівано згадав Сергія під час голосувань у Раді і за дві години отримав звістку, яка вбила рештки надії.

Знайшли у лісопосадці біля тієї ж Волновахи.

Буду просити Головного військового прокурора зробити все для розслідування вбивства.

У близьких є підозра, що Сергія вбила та сама банда Януковича, яка далі почасту носить погони української міліції та армії.

Друже, ми будемо битися, щоб в нас вийшла Україна, за яку ти віддав життя.

  • Like 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 Очень жаль. Я тоже о нем недавно вспоминала - надеялась, что жив. Светлая память Герою!  Этого Человека действительно можно было только убить - его было не сломать и не поставить на колени. За ним явно охотились и убили по бандитски. Герои всегда будут живы в памяти и сердцах людей, за которых они боролись.

  • Like 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

81201858_Terakt_domodedovo_svecha_gorit.

Слава герою!

 

Но чтобы ватники не налетели со своими ватными комментариями... А дальше будет как всегда. 

Да и что тут обсуждать? Думаю, это не тема для обсуждения и перемывания...

  • Like 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения