Нужна консультация по третейскому суду (ипотека, взыскание задолженности))


Recommended Posts

1 час назад, Bolt сказал:

Нет, ну уж если конечно оно будет, такое решение ТС вопреки всему, то тогда конечно отменять... Я сам множество их поотменял... Но люди ведь даже не знали о таком рассмотрении ТС... А Вы то знаете и в этом у Вас могут быть проблемы с отменой, так как Вы принимаете участие в деле в ТС... Вы сильно рискуете и допускаете ошибку... Раз Вы уже в курсе рассмотрения дела в ТС, то Вы долны бороться в ТС по полной, как в первой инстанции..

Я в ТС не ходила, ходил юрист. За все время мы подали только відзив и в августе пример того как банк должен делать расчет. В первом заседании юрист заявлял о неподсудности(устно), но судья сказал , что спор не о защите прав потребителя так как подал банк, а не заемщик... дальше я затягивала время...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Bolt сказал:

ТС никогда не откажет банку, но и если увидит большие проблемы для себя, то просто напросто оставит иск банка без рассмотрения... Я неоднократно воевал именно в ТС в заседаниях типа... И третейские судьи увидев, что не так всё просто оставляли иск банка без розгляду, так как сами мне внегласно говорили, что не могут, чтобы банк проиграл, так как он их работодатель... Причина оставить без розгляду у них есть всегда, самая банальная, неявка позывача... А он никогда естественно туда не является... Поэтому не пускайте на самотёк ТС...

Представитель позивача всегда является в заседание...

Как сделать так, чтобы ТС оставил без розгляду спустя 1, 5 года?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Gost сказал:

Я как раз собираюсь подать клопотання, черновик которого выложила. 

Правильно, подавайте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Gost сказал:

судья

Третейский судья...!!! Там нет судей... Это большая разница...

2 часа назад, Gost сказал:

В первом заседании юрист заявлял о неподсудности(устно), но судья сказал , что спор не о защите прав потребителя так как подал банк, а не заемщик... дальше я затягивала время...

Значит этот третейский судья не очень грамотный... Надо было ткнуть его в практику, которую приобщить к делу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Gost сказал:

Представитель позивача всегда является в заседание...

Странно... Это какой банк напомните... чтобы не перечитывать...

2 часа назад, Gost сказал:

Как сделать так, чтобы ТС оставил без розгляду спустя 1, 5 года?

Срок здесь роли не играет... хоть и через пять лет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Gost сказал:

Как сделать так, чтобы ТС оставил без розгляду спустя 1, 5 года?

 Стаття 53. Припинення третейського розгляду 

     Третейський суд    постановляє    ухвалу    про    припинення 
третейського розгляду в таких випадках: 

     спір не підлягає вирішенню в третейських судах України; 

     є рішення  компетентного суду між тими ж сторонами,  з того ж 
предмета і з тих самих підстав; 

     позивач відмовився від позову; 

     сторони уклали угоду про припинення третейського розгляду; 

     підприємство, установу  чи  організацію,   які   є   стороною 
третейського розгляду, ліквідовано; 

     третейський суд  є  некомпетентним  щодо  переданого  на його 
розгляд спору; 

     у разі смерті фізичної особи,  яка була  стороною  у  справі, 
якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва. 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Стаття 51. Оскарження рішення третейського суду 

     Рішення третейського  суду  є  остаточним  і  оскарженню   не 
підлягає, крім випадків, передбачених цим Законом. 

     Рішення  третейського  суду  може  бути  оскаржене сторонами, 
третіми  особами, а також особами, які не брали участь у справі, у 
разі   якщо  третейський  суд  вирішив  питання  про  їх  права  і 
обов'язки,  у випадках, передбачених цим Законом, до компетентного 
суду   відповідно   до   встановлених   законом  підвідомчості  та 
підсудності справ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Gost сказал:

Я в ТС не ходила, ходил юрист. За все время мы подали только відзив и в августе пример того как банк должен делать расчет.

А оригиналы документов вытребовывали...? А о фальшивости документов заявляли...?

Используйте все возможности защиты, которые Вам предоставляет ЦПКУ и которые Вы использовали бы в суде первой инстанции при нормальном розгляде, а не третейском...

Не забывайте, что:

 Стаття 11. Законодавство, яке застосовується третейськими 
                судами при вирішенні спорів 

     Третейські суди  вирішують  спори  на  підставі   Конституції та законів України, інших нормативно-правових актів 
та міжнародних договорів України. 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Gost сказал:

но судья сказал , что спор не о защите прав потребителя так как подал банк, а не заемщик...

Заявите ему отвод в конце концов, если он похоже заинтересован...

  Стаття 19. Підстави відводу чи самовідводу третейського судді 

     Третейський суддя  не може брати участі у розгляді справи,  а 
після його призначення чи обрання підлягає відводу чи самовідводу: 

     якщо він  особисто  чи   опосередковано   заінтересований   у 
результаті розгляду справи; 

     якщо він є родичем однієї  із  сторін  або  інших  осіб,  які 
беруть участь у справі,  або перебуває з цими особами чи сторонами 
в особливих стосунках; 

     на його прохання або за спільним рішенням сторін; 

     у разі встановлення стороною обставин,  які дають їй підстави 
вважати упередженим або необ'єктивним ставлення третейського судді 
до справи,  про  яке  сторона  дізналася  після  його  обрання  чи 
призначення; 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Gost сказал:

Как сделать так, чтобы ТС оставил без розгляду спустя 1, 5 года?

Жмите на него в конце концов морально... Третейский судья это самый обычный человек, у него нет судейской неприкосновенности, как у настоящих судей... Они себя даже между собой в разговоре никогда третейскими судьями не называют, а называют юристами...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 часов назад, Bolt сказал:

Правильно, подавайте...

А по черновику моего клопотання будут какие-то замечания, уточнения? Буду очень благодарна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 часов назад, Gost сказал:

Укрсоц

Понятно... Это ТС на Расковой на метро Левобережной... Странно, раньше они не особо ходили...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 14.01.2017 в 23:11, Gost сказал:

Я в ТС не ходила, ходил юрист. За все время мы подали только відзив и в августе пример того как банк должен делать расчет. В первом заседании юрист заявлял о неподсудности(устно), но судья сказал , что спор не о защите прав потребителя так как подал банк, а не заемщик... дальше я затягивала время...

 

В одном случае,т.с. вынес решение, в другом прекратил производство в связи с неподведомственностью,главное наполнять дело необходимыми документами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 15.01.2017 в 01:46, Bolt сказал:

Третейский судья...!!! Там нет судей... Это большая разница...

Значит этот третейский судья не очень грамотный... Надо было ткнуть его в практику, которую приобщить к делу...

Десяток постановлений всу ставит третейский судьей в неудобное положение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 13.01.2017 в 14:30, Gost сказал:

Подскажите, пожалуйста, пишу "клопотання про припинення провадження у справі  у зв'язку з непідвідомчістю справи Третейському суду", но не совсем уверенна как верно: "припинення" или "закриття". А так же, не совсем уверенна в самом тексте, если укажите на ошибки, буду благодарна.

Вот как-то так :

Клопотання про припинення провадження у справі  у зв'язку з непідвідомчістю справи Третейському суду

В провадженні Постійно діючого Третейського суду при Асоціації Українських банків  знаходиться справа №… за  позовом  ПАТ«Укрсоцбанк» …про стягнення заборгованості за кредитним договором.

 

Вважаю, що згідно закону Закону України «Про захист прав споживачів»,  Закону України «Про третейські суди» та Регламенту ТС при АУБ,  Постійно діючий Третейський суд при Асоціації українських банків повинен припинити провадження по справі №.. за  позовом  ПАТ«Укрсоцбанк» з таких підстав:

Відповідно до пункту 14 частини першої статті 6 Закону України «Про третейські суди» (частину першу статті 6 цього Закону доповнено пунктом 14 згідно із Законом № 2983-VI від 3 лютого 2011 року) третейські суди в порядку, передбаченому цим Законом, можуть розглядати будь-які справи, що виникають із цивільних та господарських правовідносин, за винятком, зокрема, справ у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банку (кредитної спілки).

 

Розділом ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2983-VI передбачено, що після набрання чинності цим Законом третейські суди припиняють розгляд справ у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банку (кредитної спілки), розгляд яких було розпочато до дня набрання чинності цим Законом, про що виноситься мотивована ухвала.  

За частиною першою статті 11 Закону України «Про захист прав споживачів» між кредитодавцем та споживачем укладається договір про надання споживчого кредиту, відповідно до якого кредитодавець надає кошти (споживчий кредит) або бере зобов’язання надати їх споживачеві для придбання продукції у розмірі та на умовах, встановлених договором, а споживач зобов’язується повернути їх разом з нарахованими відсотками.

 

Системний аналіз зазначених норм матеріального права дає підстави для висновку, що правовідносини між кредитодавцем та позичальником (споживачем) за договором про надання споживчого кредиту, що виникають як під час укладення, так і під час виконання такого договору, відповідно до пункту 14 частини першої статті 6 Закону України «Про третейські суди», незважаючи на наявність третейського застереження в договорі, не можуть бути предметом третейського розгляду, оскільки цим Законом від 3 лютого 2011 року виключено з компетенції третейського суду вирішення спорів щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банку (кредитної спілки).

 

Незалежно від предмета та підстав спору, а також незважаючи на те, хто звернувся з позовом до суду (банк або інша фінансова установа чи споживач), на правовідносини, що виникають зі споживчого кредиту, поширюється дія Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Аналогічні за змістом висновки щодо застосування вищенаведених норм права містяться в постановах Верховного Суду України від 11 листопада 2015 року (справа № 6-1716цс15) та від 3 лютого 2016 року (справа № 6-2630цс15)

 

На підставі вищевикладеного

 

ПРОШУ:

 

 

 

1. Припинити провадження у справі №… за  позовом  ПАТ«Укрсоцбанк» до  … про стягнення заборгованості за кредитним договором.

 

 

 

Необходимо больше постановлений и расширить большим числом аргументов.

 Это на первый взгляд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 13.01.2017 в 18:24, Bolt сказал:

Но не надейтесь на это, страхуйтесь, чем то ещё, сразу будьте готовы, что Вам откажут... Это даже без вариантов 101%... Если вдруг не откажут и сработает -1%, то обязательно похвастайтесь...))) Это будет уникально...

Все равно нужно готовить и ходатайство об истребовании, и возражения...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 13.01.2017 в 19:29, Bolt сказал:

И не то и не то...

Залишити без розгляду...

В регламенте третейского суда укрсоцбанка предусмотрено прекращение производства.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 14.01.2017 в 21:01, Bolt сказал:

Что значит "всё равно вынесут"... На каком основании... Вы им в запереченни и в заявах писали, что они не могут выносить ничего в данном случае... Вы подавали клопотання...

Нет, ну уж если конечно оно будет, такое решение ТС вопреки всему, то тогда конечно отменять... Я сам множество их поотменял... Но люди ведь даже не знали о таком рассмотрении ТС... А Вы то знаете и в этом у Вас могут быть проблемы с отменой, так как Вы принимаете участие в деле в ТС... Вы сильно рискуете и допускаете ошибку... Раз Вы уже в курсе рассмотрения дела в ТС, то Вы долны бороться в ТС по полной, как в первой инстанции...

ТС никогда не откажет банку, но и если увидит большие проблемы для себя, то просто напросто оставит иск банка без рассмотрения... Я неоднократно воевал именно в ТС в заседаниях типа... И третейские судьи увидев, что не так всё просто оставляли иск банка без розгляду, так как сами мне внегласно говорили, что не могут, чтобы банк проиграл, так как он их работодатель... Причина оставить без розгляду у них есть всегда, самая банальная, неявка позывача... А он никогда естественно туда не является... Поэтому не пускайте на самотёк ТС...

В т.с. привата и альфы представители действительно не ходят,а в т.с. Укрсоца в 90%0 случаев представители приходят,они работают рядом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

13 минут назад, y.voronizhskiy сказал:

Необходимо больше постановлений и расширить большим числом аргументов.

 Это на первый взгляд.

А как вы думаете, копии постановлений, на которые ссылаюсь, нужно прилагать к клопотанню?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, Gost сказал:

А как вы думаете, копии постановлений, на которые ссылаюсь, нужно прилагать к клопотанню?

Обязательно прикладывайте десяток.

Я бы немного переработал ходатайство.

Пару самых важных моментов упущены.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, y.voronizhskiy сказал:

Обязательно прикладывайте десяток.

Я бы немного переработал ходатайство.

Пару самых важных моментов упущены.

Это был первоначальный черновик, я добавила еще и неподсудность тс споров по валютным кредитам (ср ссылками на постановления ВСУ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, Gost сказал:

А как вы думаете, копии постановлений, на которые ссылаюсь, нужно прилагать к клопотанню?

Желательно да, или хотя бы правовые позиции...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, y.voronizhskiy сказал:

В т.с. привата и альфы представители действительно не ходят,а в т.с. Укрсоца в 90%0 случаев представители приходят,они работают рядом.

Значит у меня был 10 %... У меня не так много дел по Укрсоцу...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, y.voronizhskiy сказал:

В регламенте третейского суда укрсоцбанка предусмотрено прекращение производства.

Ну да, производство прекратить, заяву оставить без рассмотрения... или наоборот... Это звенья одной цепи...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения