Считаете Вы решение законным и справедливым?  

7 голосов

  1. 1. Считаете Вы решение законным?

    • Да
      7
    • Нет
      0
    • Затрудняюсь ответить
      0
  2. 2. Считаете Вы решение справедливым?

    • Да
      7
    • Нет
      0
    • Затрудняюсь ответить
      0


Recommended Posts

А какие доводы нужно излагать, что бы СУДЫ поняли что ОТП Факторинг не имеет права насчитывать проценты и поэтому требовать что либо по договору. И должен ли суд учитывать ФАКТ исключения ОТПФга с реестра ФИНУСЛУГ до вынесения  решения суда О ВЗЫСКАНИИ ДОЛГА??

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...
В 30.03.2016 в 15:01, Yonblund сказал:

Доброго дня.

Чи є в когось якась свіжа судова практика щодо ситуації з ОТП Факторинг та виключення їх з реєстру фін. установ. 

Цікаво також почути думки щодо права на стягнення відсотків за кредитним договором даною компанією після виключення з реєстру фін. установ.

Дякую. 

Как Ваши дела?

какие успехи в борьбе с ОТП?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 weeks later...
В 27.05.2016 в 08:36, y.voronizhskiy сказал:

Как Ваши дела?

какие успехи в борьбе с ОТП?

 

Поки справа по суті не слухалась по суті.

Розмовляв з суддею, який хотів почути мою думку, поки не побачив в його очах розуміння.

Скептично настроєний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

28 минут назад, Yonblund сказал:

Поки справа по суті не слухалась по суті.

Розмовляв з суддею, який хотів почути мою думку, поки не побачив в його очах розуміння.

Скептично настроєний.

А що ви зробили?

Які документи подали?

Які документи плануєте подати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, y.voronizhskiy сказал:

А що ви зробили?

Які документи подали?

Які документи плануєте подати?

Заочне рішення скасував, зараз будемо подавати заперечення на позов і заяву про застосування строків позовної давності в частині штрафних санкцій і про припинення договору поруки.

Заочне рішення суд скасував не у зв'язку з виключенням даної компанії з переліку фін. компній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

21 минуту назад, Yonblund сказал:

Заочне рішення скасував, зараз будемо подавати заперечення на позов і заяву про застосування строків позовної давності в частині штрафних санкцій і про припинення договору поруки.

Заочне рішення суд скасував не у зв'язку з виключенням даної компанії з переліку фін. компній.

Хто Вам допомогав?

Я б рекомендував Вам подати окремий позов про припинення договору поруки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, y.voronizhskiy сказал:

Хто Вам допомогав?

Я б рекомендував Вам подати окремий позов про припинення договору поруки.

Ніхто, я представляю інтереси свого клієнта, я адвокат.

Позов про припинення поруки на мою думку також буде доцільно подавати, зараз зважую всі ці моменти. На разі виходив з останньої практики ВСУ  6-2662-цс, подаючи заперечення.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

56 минут назад, y.voronizhskiy сказал:

Хто Вам допомогав?

Я б рекомендував Вам подати окремий позов про припинення договору поруки.

Я бы "не дразнил гусей" и подал бы "про визнання поруки такою, що припинена", т.е. как трактует ВСУ. ;) 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

41 минуту назад, ais сказал:

Я бы "не дразнил гусей" и подал бы "про визнання поруки такою, що припинена", т.е. как трактует ВСУ. ;) 
 

Возможно новый иск и подам с такой формулировкой, но еще не разу мне не отказали в удовлетворении иска о прекращении договора поручительства в связи с тем, что не правильно выбран способ защиты.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Yonblund сказал:

Ніхто, я представляю інтереси свого клієнта, я адвокат.

Позов про припинення поруки на мою думку також буде доцільно подавати, зараз зважую всі ці моменти. На разі виходив з останньої практики ВСУ  6-2662-цс, подаючи заперечення.

 

Так завжди краще робити, подали позов, за цей час банк визнали проблемим або перестав являтися до суду представник, так може позовна давність в цілому збігти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, y.voronizhskiy сказал:

Так завжди краще робити, подали позов, за цей час банк визнали проблемим або перестав являтися до суду представник, так може позовна давність в цілому збігти.

В мене не банк, а ОТП Факторгинг. Але з точки затягування справи про стягнення боргу ініціювати новий позов, цей варіант теж розглядаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, y.voronizhskiy сказал:

Возможно новый иск и подам с такой формулировкой, но еще не разу мне не отказали в удовлетворении иска о прекращении договора поручительства в связи с тем, что не правильно выбран способ защиты.



 

К сожалению, у меня опыта несоизмеримо меньше и он таков: судья сказал что есть трактовка ВСУ по этому вопросу и что у меня как не верти иск останется без рассмотрения (или сам заберу, как рекомендует, либо по формулировке даст отказ).

ПС. правда на последнем заседании не смог побывать, чем кончилось все не знаю. Будет решение - поделюсь результатом.

ПС2. что обидно: и название иска правильно обозвал, т.е. по ВСУ, и в тексте иска все как надо, а в просительной части с какого-то буя попросил "про визнання договору поруки припиненим". Теперь выгребаю. )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 часов назад, ais сказал:

К сожалению, у меня опыта несоизмеримо меньше и он таков: судья сказал что есть трактовка ВСУ по этому вопросу и что у меня как не верти иск останется без рассмотрения (или сам заберу, как рекомендует, либо по формулировке даст отказ).

ПС. правда на последнем заседании не смог побывать, чем кончилось все не знаю. Будет решение - поделюсь результатом.

ПС2. что обидно: и название иска правильно обозвал, т.е. по ВСУ, и в тексте иска все как надо, а в просительной части с какого-то буя попросил "про визнання договору поруки припиненим". Теперь выгребаю. )))

Бред, ничего Вы не выгрибаете.

Подадите апелляцию, выиграете дело.

п.с. Бывает просто невезение.

Не заладилось и все, даже, когда все правильно делаешь и к Вашей позиции вообще не подкопаешься.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 часов назад, Yonblund сказал:

В мене не банк, а ОТП Факторгинг. Але з точки затягування справи про стягнення боргу ініціювати новий позов, цей варіант теж розглядаю.

Виграний час - це найкраще, що може бути у кредитних спорах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Лет на 300 отсрочить получение взыскательного решения - тоже хорошо )

За это время или ишак умрет, или султан, или я (с)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...
В 12.11.2015 в 12:35, y.voronizhskiy сказал:

Стаття 16. Захист цивільних прав та інтересів судом

1. Кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

2. Способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути:

1) визнання права;

2) визнання правочину недійсним;

3) припинення дії, яка порушує право;

4) відновлення становища, яке існувало до порушення;

5) примусове виконання обов'язку в натурі;

6) зміна правовідношення;

7) припинення правовідношення;

8) відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди;

9) відшкодування моральної (немайнової) шкоди;

10) визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб.

Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом.

 

Какой способ защиты будем использовать?

Позов "Про визнання права не виконувати зобовязання перед ОТП "Факториинг"

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 14.08.2016 в 13:03, Valentina Ivanovski сказал:

Позов "Про визнання права не виконувати зобовязання перед ОТП "Факториинг"

Подавали такой иск?

Судебный сбор платили, как за имущественный или неимущественный?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 years later...
В 03.04.2016 в 21:25, olha54 сказал:

И должен ли суд учитывать ФАКТ исключения ОТПФга с реестра ФИНУСЛУГ до вынесения  решения суда О ВЗЫСКАНИИ ДОЛГА??

Должен, при условии, что иск ОТП Факторинга подан после распоряжения № 2023 від 20.08.2015 року.

Кстати ОТП Факторинг после 20.08.2015 року не имел права уступать право требования 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 03.04.2016 в 21:25, olha54 сказал:

А какие доводы нужно излагать, что бы СУДЫ поняли что ОТП Факторинг не имеет права насчитывать проценты и поэтому требовать что либо по договору.

..все доводы в Законе України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...