Постановление ВСУ по пересмотру об отказе Приватбанку в выселении заемщиков из жилья


Считаете ли Вы решение законным и справедливым?  

6 голосов

  1. 1. Считаете ли Вы решение законным?

    • Да
      6
    • Нет
      0
    • Затрудняюсь ответить
      0
  2. 2. Считаете ли Вы решение справедливым?

    • Да
      6
    • Нет
      0
    • Затрудняюсь ответить
      0


Recommended Posts

Дивний персонаж. Йому питання задаєш по темі, а він тебе покриває на чому світ стоїть. Цікаво спостерігати за істерикою в інтернеті, ніколи не можна передбачити чим пацієнт закінчить. Або розтрощить собі голову  монітором або сам знищить себе на цьому форумі. Звичайно є ще варіанти, його за хамство і неповага до користувачів заблокує модератор, але нам цього не потрібно, ми не просимо.))) Спостерігаємо далі.

 

Да уж более странного человека я не встречал... Самое главное, спрашиваю стотысячный раз, зачем тебе это надо, чего ты от меня хочешь и какая твоя вообще цель вот такого вот троллинга, ты после праздников не отошёл ещё от шампанского... перепил наверное... Эти придалбывания ты вопросами зовёшь... прикольно...)))

 

Да нет Вы не просите, Вы просто непонятного включаете... Свой логин оставил на отстой с 31 го декабря... создал какую то Бабайку и давай троллить на полную... и никому нет дела... 

Ну тебя же не блокируют за хамство и неповагу... да Катод, а чего же меня должны... Я ведь только тебе хамлю... и только тебя неуважаю... С волками по волчьи, вот я с тобой шакалом так и общаюсь... До чего же ты мерзкий тип, из подтишка да втихаря троллить, а ещё и другом прикидывался... Я действительно не могу понять, что я тебе такого сделал, что ты так начал меня дрючить... Придурошный ты какой то Славик...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 87
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Щодо заборони комунальникам відключати еелекроенергію за борги, то як колишній юрист обленерго можу Вам сміливо заявити, що згідно закону (а саме: ПККЕЕн) відключення може бути здійснено у разі прострочення платежів понад 2 місяці з обовязковим повідомлення про таке відключення за 30 днів.

Який закон про заборону відключення комунікацій Ви маете на увазі мені не зрозуміло.

 

Другий варіант, я як власник, пишу листа енергопостачальнику про прохання припинити надання послуг мені по такій адресі.

Приходжу до квартири і власноруч відключаю електрику.

Комунальники назад без мене не підключать.

Все, колишній власник проживає без електроенергії.

 

Також ще можна замовити "спрут" і вуаля - відсутне водопостачання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Тема уехала в сторону отключения за долги.

Вопрос, продажа с торгов недвижимости при наличии прописанных/зарегистрированных детей и уведомления об этом ДВС является нарушением закона или внутренних инструкций исп.службы, или все проведено законно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Також ще можна замовити "спрут" і вуаля - відсутне водопостачання.

 

Спрут, очень смешно, я лично вынул их пять штук... Интересно, что на это сказали коммунальщики... Они то понимают, что эти спруты не законны... да не так то их просто где угодно поставить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Щодо заборони комунальникам відключати еелекроенергію за борги, то як колишній юрист обленерго можу Вам сміливо заявити, що згідно закону (а саме: ПККЕЕн) відключення може бути здійснено у разі прострочення платежів понад 2 місяці з обовязковим повідомлення про таке відключення за 30 днів.

Який закон про заборону відключення комунікацій Ви маете на увазі мені не зрозуміло.

 

Ну юрист облэнерго, это серьёзно... Вас по другому не учили и не инструктировали... Тем более если колышний, то абстрагируйтесь уже... А я действующий юрист против облэнерго... Мы с Вами в суде не встречались случайно... В суде ведь юристы проигрывают или кто...

 

Тогда вопрос как к бывшему, платить надо если никто не прописан и не проживает... Вас ведь это волновало...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Спрут, очень смешно, я лично вынул их пять штук... Интересно, что на это сказали коммунальщики... Они то понимают, что эти спруты не законны... да не так то их просто где угодно поставить...

Цікаво яким чином Ви їх діставали з труби, мабуть у Вас є спеціальне пристосування, яке цю заглушку встановлює або якимось іншим способом? Поділіться і ми будемо знати. Нам п'ять непотрібно, хоча б один дістати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Тема уехала в сторону отключения за долги.

Вопрос, продажа с торгов недвижимости при наличии прописанных/зарегистрированных детей и уведомления об этом ДВС является нарушением закона или внутренних инструкций исп.службы, или все проведено законно?

 

Мое мнение, незаконно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну не знаю насколько дуже, но совершенно здоровых людей у нас вроде как и нет...

А зачем я должен тебе этот закон надавать и вообще это не один закон, коммуникации то разные... Вот и попробуй поискать или главная задача меня загрузить работой... Тебе то уж он точно ненужен как я понимаю, ты ж сумнив у нас великий...)))

 

Дивний персонаж. Йому питання задаєш по темі, а він тебе покриває на чому світ стоїть. Цікаво спостерігати за істерикою в інтернеті, ніколи не можна передбачити чим пацієнт закінчить. Або розтрощить собі голову  монітором або сам знищить себе на цьому форумі. Звичайно є ще варіанти, його за хамство і неповага до користувачів заблокує модератор, але нам цього не потрібно, ми не просимо.))) Спостерігаємо далі.

Ребята, перестаньте засорять форум.

Теряется весь конструктив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот давайте и обсуждать это направление, все остальное не поможет реальным людям .

Согласен.

Есть инстукция о необходимости получения разрешения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 5 months later...
В 25.12.2015 в 10:25, Vushata сказал:

Дивіться, стосовно цього питання судову практику надати не можу, оскільки це питання вирішується позасудово.

Можу лише надати посилання на наступне:

Державна міграційна служба України у своїй діяльності керується наказом МВС №1077 від 22.11.2012 року ("Порядок реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів").

Згідно п. 1. 3 цього Порядку:

"1.3. Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється управліннями, відділами (секторами) Державної міграційної служби України (далі - ДМС України) в районах, районах у містах, містах обласного, республіканського (Автономної Республіки Крим) значення (далі - територіальний підрозділ ДМС України) у день подання особою документів. Реєстрація місця проживання особи може бути здійснена з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання."

Згідно п. 3.1 цього Порядку:

3.1. Зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі:

...

[абз. 3] судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою;

 

інших документів, які свідчать про припинення:

...

[абз. 9] підстав на право користування житловим приміщенням (закінчення строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення, строку навчання в навчальному закладі (у разі реєстрації місця проживання в гуртожитку навчального закладу на час навчання), відчуження житла та інших визначених законодавством документів).

Зняття з реєстрації на підставах, визначених в абзацах вісім та дев’ять пункту 3.1 цього розділу, здійснюється за клопотанням уповноваженої особи закладу/установи або за заявою власника/наймача житла або їх законних представників."

 

Отже, на підставі вищевикладеного, та неодноразового власного досвіду виникає ситуація, коли новий власник приходить до відповідного відділу ДМС та подає, як новий власник квартири(будинку), заяву про зняття особи з реєстарції місця проживання.

ДМС перевіряє правовстанавлюючі документи, та цього ж дня приймає рішення про зняття осіб з реєстрації і ніяким законом прямо і не прямо не заборонено знімати з реєстрації неповнолітніх дітей.

Їх виписують в нікуди, а в картці пишуть "в межах міста Києва (наприклад)".

 

Отакі пирожки.

 

На цьому форумі бачив вихід, який дієвий на практиці, з приводу повторної прописки на підставі старих правовстановлюючих документів.

 

Вот подтверждение, что я был прав и что снятие с регистрации в таком случае незаконно.

Это не говоря уже о нескольких Постановлениях ВСУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...