Панамагейт для президента или как за один вечер стать Оффшоренко


Recommended Posts

 

 

UKRAINE: THE PRESIDENT’S OFFSHORE TAX PLAN

https://www.occrp.org/en/panamapapers/ukraine-poroshenko-offshore/

 

Порошенко создал три оффшорные фирмы вместо слепого траста - СМИ

http://news.liga.net/video/politics/9946940-poroshenko_sozdal_tri_offshornye_firmy_vmesto_slepogo_trasta_smi_.htm

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

https://slon.ru/posts/66178

То, что ICIJ впоследствии назовет системой, позволяющей преступникам и коррупционерам всех мастей – «торговцам наркотиками, членам мафии, коррумпированным политикам» – прятать свои деньги в офшорных компаниях, появилось на свет чуть менее 40 лет назад. Юридическая фирма, которую в 1977 году основал Юрген Массак, спустя шесть лет слилась с компанией Рамона Фонсеки. Объединенная фирма Mossack Fonseca стала оказывать услуги по так называемому номинальному владению активами. Бизнес процветал: согласно информации с корпоративного сайта, ееперсонал насчитывает 500 сотрудников, работающих в 40 офисах. Свои услуги фирма оказывает во всех главных офшорных юрисдикциях, включая, разумеется, родную для основателей Панаму.

Впрочем, в отличие от своего партнера и уроженца Панамы Рамона Фонсеки Юрген Массак происходит из баварской семьи. Его отец во время Второй мировой войны служил в Ваффен-СС, а после разгрома Гитлера перебрался в Панаму, где предложил свои услуги правительству США в качестве информатора. По сведениям ICIJ, американские спецслужбы хотели, чтобы бывший нацист шпионил в интересах ЦРУ за коммунистами соседней Кубы (как офицер разведки написал в файлах, попавших в распоряжение журналистов, такое предложение явилось «хитроумной попыткой выйти из неловкой ситуации», проще говоря, убежать от прошлого).

 

В отличие от отца Юрген Массак выбрал совершенно другую стезю. Он получил диплом юриста в Панаме в 1973 году, после чего некоторое время работал адвокатом в Лондоне. Вернувшись обратно, он решил открыть свое дело, которым единолично руководил вплоть до заключения партнерства с Фонсекой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Law Firm’s Files Include Dozens of Companies and People Blacklisted by U.S. Authorities

https://panamapapers.icij.org/20160404-sanctioned-blacklisted-offshore-clients.html

 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Как говориццо "шерше ля фам", или как нехорошо, когда джентельмены не умеют правильно общаться с дамой ;-)

 

http://kontrakty.ua/article/93951

 
Данные об офшорах Mossack Fonseca «слила» экс-любовница партнера компании – СМИ
Попавшие в прессу документы компании Mossack Fonseca, четвертой по величине в мире офшорной организации, вероятно, были разглашены бывшей сотрудницей компании
 
Если Россия будет раскручивать тему "украинских ПЗРК" в Сирии, ей придется допросить Януковича - СМИ
США расследуют коррупционный скандал в ООН
Саркози задержан для дачи показаний
Об этом в своем блоге написал финансовый консультант Кеннет Риджок со ссылкой на источники в Панаме, передает RNS.
 
Как сообщается, под подозрением находится бывшая сотрудница Mossack Fonseca, которая состояла в интимной связи с партнером регистратора.
 
«Некоторое время назад их отношения плохо закончились, а сотрудница отомстила через публикацию списка клиентов Mossack и других сведений», — написал Риджок.
 
Сама Mossack Fonseca направила своим клиентам письма, в которых заявляет, что причиной утечки данных стал неправомерный доступ к почтовому серверу.
 
В результате утечки информации из базы данных компании Mossack Fonseca у СМИ появилась информация о причастности ряда мировых лидеров и их приближенных к схемам по отмыванию денег и ухода от налогов. В самой Mossack Fonseca публикацию материалов назвали уголовным преступлением.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

http://biz.liga.net/all/tek/novosti/3309943-pripisyvaemaya-kononenko-i-poroshenko-firma-torguet-s-gazpromom.htm

Приписываемая Кононенко и Порошенко фирма торгует с Газпромом
Intraco Management Ltd, которую связывают с Порошенко и Кононенко, в октябре 2014 года закупалась у Газпрома
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

0bc8fb8808bab319b3e176f71e5699f5-full.jp

 

http://www.epravda.com.ua/publications/2016/04/4/588238/

Як з'явилися Panama Papers: про проект, анонімів, і об'єкти розслідування
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Сама Mossack Fonseca направила своим клиентам письма, в которых заявляет, что причиной утечки данных стал неправомерный доступ к почтовому серверу.

 
 

Опять хакеры, вражины всех ушатали  :rolleyes:  :D  :P

 

 

Нищий на улице обращяется к Хакеру:
- Гражданин, подайте на пропитание.
- А y тебя HTTPS есть?
- Нет (удивленно).
- Тогда не дам, опасно.

Вобщем во всем HTTPS виноват)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Опять хакеры, вражины всех ушатали  :rolleyes:  :D  :P

 

 

Нищий на улице обращяется к Хакеру:
- Гражданин, подайте на пропитание.
- А y тебя HTTPS есть?
- Нет (удивленно).
- Тогда не дам, опасно.

Вобщем во всем HTTPS виноват)))

 

ну ладно Вам на хакеров все сваливать. 

Я считаю, что версия "шерше ля фам" более реальна. Не, канеш, после инфы "шерше ля фам" и хакеров могли подключить, но без зацепок и хакеры не станут копать все подряд )))

 

https://www.occrp.org/ru/panamapapers/mossack-fonseca/

ПАНАМСКАЯ ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА ХРАНИТ НЕСЧЕТНОЕ ЧИСЛО НЕПРИГЛЯДНЫХ ОФШОРНЫХ ТАЙН
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

И снова отличились "юрысты Оффрошенко" - курят не тот бамбук, путают даты и показания ;-)

http://www.unian.ua/politics/1310199-panamskiy-skandal-yuristiv-poroshenka-spiymali-na-plutanini-u-svidchennyah-schodo-peredachi-roshen-dokument.html

Заява фінансового радника президента України Петра Порошенка та керуючого директора компанії ICU Макара Пасенюка щодо передачі частки президента у "Roshen" у "blind trust" суперечить його ж відповіді міжнародній мережі журналістів-розслідувачів OCCRP від 22 березня 2016 року.

 

Дмитро Назарець

Господи, как я устал от этих петиных офшоров. 
вот вам закон Про запобігання корупції http://zakon5.rada.gov.ua/…/…/1700-18/print1453121140680212…

В нем есть статья 36. В ней сказано как-то так (полная цитата ниже):
прежидент зобов’язаний протягом 30 днів після призначення (обрання) на посаду передати в управління іншій особі належні йому підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом.
Передача належних йому корпоративних прав здійснюється:
- укладенням договору про управління цінними паперами, іншими фінансовими інструментами і грошовими коштами, призначеними для інвестування в цінні папери та інші фінансові інструменти, з торговцем цінними паперами, який має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління цінними паперами;
- укладенням договору про створення венчурного пайового інвестиційного фонду для управління переданими корпоративними правами з компанією з управління активами, яка має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління активами.

Передача корпоративних прав як оплата вартості цінних паперів венчурного пайового інвестиційного фонду здійснюється після реєстрації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку випуску цінних паперів такого інституту спільного інвестування.

Обраний на посаду, президент в одноденний термін після передачі в управління належних йому підприємств та корпоративних прав зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство із наданням нотаріально засвідченої копії укладеного договору.

Тут где-то в законе есть офшоры? Есть слепые или дурные трасты?
Ради правды, могу сказать, что баловаться этим всем Порошенко может лишь с акциями голландской, кипрской и Бивиайной компаний. Вот там вперед по английскому праву.

На сроки забейте. Закон принят после избрания Порошенко. Так что он имел достаточно времени на действия, хоть как-то похожие на описанные в нем.

А теперь цитаты из закона, который был подписан самим Порошенко 14 жовтня 2014 року:
===Стаття 36. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав

1. Особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані протягом 30 днів після призначення (обрання) на посаду передати в управління іншій особі належні їм підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом.

У такому випадку особам, зазначеним у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, забороняється передавати в управління належні їм підприємства та корпоративні права на користь членів своєї сім’ї.

2. Передача особами, зазначеними у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, належних їм підприємств, які за способом утворення (заснування) та формування статутного капіталу є унітарним, здійснюється шляхом укладення договору управління майном із суб’єктом підприємницької діяльності.

3. Передача особами, зазначеними у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, належних їм корпоративних прав здійснюється в один із таких способів:

1) укладення договору управління майном із суб’єктом підприємницької діяльності (крім договору управління цінними паперами та іншими фінансовими інструментами);

2) укладення договору про управління цінними паперами, іншими фінансовими інструментами і грошовими коштами, призначеними для інвестування в цінні папери та інші фінансові інструменти, з торговцем цінними паперами, який має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління цінними паперами;

3) укладення договору про створення венчурного пайового інвестиційного фонду для управління переданими корпоративними правами з компанією з управління активами, яка має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління активами.

Передача корпоративних прав як оплата вартості цінних паперів венчурного пайового інвестиційного фонду здійснюється після реєстрації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку випуску цінних паперів такого інституту спільного інвестування.

4. Особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, не можуть укладати договори, зазначені у частинах другій та третій цієї статті, із суб’єктами підприємницької діяльності, торговцями цінними паперами та компаніями з управління активами, в яких працюють члени сім’ї таких осіб.

5. Особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, призначені (обрані) на посаду, в одноденний термін після передачі в управління належних їм підприємств та корпоративних прав зобов’язані письмово повідомити про це Національне агентство із наданням нотаріально засвідченої копії укладеного договору.==========

===Стаття 3. Суб’єкти, на яких поширюється дія цього Закону
1. Суб’єктами, на яких поширюються дія цього Закону, є:
1) особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування:
а) Президент України, Голова Верховної Ради України, його Перший заступник та заступник, Прем’єр-міністр України, Перший віце-прем’єр-міністр України, віце-прем’єр-міністри України, міністри, інші керівники центральних органів виконавчої влади, які не входять до складу Кабінету Міністрів України, та їх заступники, Голова Служби безпеки України, Генеральний прокурор України, Голова Національного банку України, Голова та інші члени Рахункової палати, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим;===

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи