Recommended Posts

11 часов назад, YAROKARA сказал:

А частину я дістав на руки

возьмите листок бумаги и графически разберитесь сколько,в какой валюте и каким образом вы получали деньги, а затем сравните с тем, что написано в КД.

Если что то не помните,распишите возможные варианты, а пока это гадание на кофейной гуще.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

16 часов назад, YAROKARA сказал:

нащо мені маскуватись, тратити свій час і час інших.

ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. і тому вирішив попросити ту. БО БАГАТО ЧОГО ПОЧЕРПНУВ ДЛЯ СЕБЕ.

Власне не можу найти жодних документів((((  Тому хотів щоб банк надав для підтвердження, що я отримав франки, або що дав заявку на продаж. А вони не надали практично нічого. От не знаю, що далі робити.

Кредитний договір у франках 55 т. Частина кредиту пішла на закриття доларового кредиту в Приваті.

А частину я дістав на руки. Але точно НЕ франки. З документів, що надав банк, є тільки заявка на видачу 4тис. з підписом, подібним на мій. Заява від 27.04.07 а по виписці появляється 4000 03,05,07 . Прикріпив першу сторінку виписки. Буду вдячний за допомогу.

Я не юрист, але дуже хочу розібратися.

 

виписка1.jpg

Інформації, яку Ви надали, недостатньо, для того, щоб надати Вам хоча б якусь пораду.

Єдине, що підтверджує ця  інформація, так це тільки мою думку , про те , що отримання позитивного рішення суду на Ваш позов буде великим дивом.

Ви написали, що банк не надав практично нічого , а Ви вже не знаєте,що робити далі. Тобто, Ви не готові до судового розгляду та захисту своєї позиції. Позов такого плану потребує грунтовного опрацювання не тільки підстав для позову, але й можливих варіантів відповіді  банку на Ваші запити та відповідно Вашу реакцію на ці відповіді. 

Історію про те , що частина наданих коштів пішла на погашення доларового

кредиту в Приваті більше нікому не розповідайте, а тим більше не розповсюджйте  в соцмережах. Це є зайвим та може принести Вам тільки неприємності.

Якщо маєте бажання розібратися, то знайдіть місцевого  профільного юриста та покажіть йому всі документи, що маєте. Можливо, що спільними зусиллями Вам  вдасться знайти вихід з ситуації, що склалася . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, juri_rv сказал:

Інформації, яку Ви надали, недостатньо, для того, щоб надати Вам хоча б якусь пораду.

Якщо маєте бажання розібратися, то знайдіть місцевого  профільного юриста та покажіть йому всі документи, що маєте. Можливо, що спільними зусиллями Вам  вдасться знайти вихід з ситуації, що склалася . 

Дякую за відповідь. Наразі не можу попасти на юриста, який має практику в таких справах.

А що на рахунок листа до НБУ? Є якийсь формат, чи довільної форми?

2 часа назад, juri_rv сказал:

Інформації, яку Ви надали, недостатньо, для того, щоб надати Вам хоча б якусь пораду.

Ви написали, що банк не надав практично нічого , а Ви вже не знаєте,що робити далі. Тобто, Ви не готові до судового розгляду та захисту своєї позиції. Позов такого плану потребує грунтовного опрацювання не тільки підстав для позову, але й можливих варіантів відповіді  банку на Ваші запити та відповідно Вашу реакцію на ці відповіді. 

Я хочу щоб банк надав на початок первинні документи. Вони мали би підтвердити, що франки не отримував (бо це так) , не замовляв обмін валюти.

Не знаю що робити, в сенсі як правильно поступити, бо банк не надав документи, ні на мій письмовий запит, ні на ухвалу суду про витребування документів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, vad-vad сказал:

возьмите листок бумаги и графически разберитесь сколько,в какой валюте и каким образом вы получали деньги, а затем сравните с тем, что написано в КД.

В КД написано, що зарахування на Рр франки.  Зарахували частинами і на різні рахунки(як видно на фото) різні назви операцій. потім 4000 входить і виходить.?? 03.05.07р. Заявка є на цю суму від 27.04.07р. Але я не отримував жодних франків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Перепрошую,якщо мої відповіді здаються тупими, але я недавно почав активно займатися цим питанням, і барахкаюсь в морі інформації, як той що учиться плавати. Для того і вирішив написати тут, щоб знаючі люди помогли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, YAROKARA сказал:

Перепрошую,якщо мої відповіді здаються тупими, але я недавно почав активно займатися цим питанням, і барахкаюсь в морі інформації, як той що учиться плавати. Для того і вирішив написати тут, щоб знаючі люди помогли.

 

1 час назад, YAROKARA сказал:

Дякую за відповідь. Наразі не можу попасти на юриста, який має практику в таких справах.

А що на рахунок листа до НБУ? Є якийсь формат, чи довільної форми?

Я хочу щоб банк надав на початок первинні документи. Вони мали би підтвердити, що франки не отримував (бо це так) , не замовляв обмін валюти.

Не знаю що робити, в сенсі як правильно поступити, бо банк не надав документи, ні на мій письмовий запит, ні на ухвалу суду про витребування документів.

Виходить так, Ви не знаєте, що треба робити , бо банк не надав документи. А я не знаю , що Вам порадити , бо взагалі крім розміщеного  Вами скріншоту, більше ніяких документів  по Вашому питанню не бачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

30 минут назад, juri_rv сказал:

 більше ніяких документів  по Вашому питанню не бачив.

у мене їх не так багато. якщо дозволите, вишлю в приватні))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В Monday, June 25, 2018 в 22:11, YAROKARA сказал:

у мене їх не так багато. якщо дозволите, вишлю в приватні))

Моя думка, що дистанційні консультації в справі, такій як Ваша, користі не принесут.

Краще знайдіть місцевого юриста, якщо нема в Коломиї, шукайте у Львові чи Івано-Франківську.

Не гайте часу, бо Вам вже потрібно приймати якесь ріщення.

Надалі раджу перед тим як робити такі кроки, мається на увазі Ваш позов до суду, завжди мати поруч досвідченного юриста. з яким можна було порадиться і який би був обізнаним у нравах місцевого судочинства. Це має бути обов'язковим. незалежно від рівня Вашої інформованності. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...
В 15.06.2018 в 18:45, 0720 сказал:

подать через канцелярию и сразу же скаргу сличому судди (ну можно подождать сутки для приличия, но можно и не ждать, потому что стопудово ни хрена не откроют)

 

Все получилось, спасибо. Есть ухвала слидчого судьи обязывающая внести в реестр ведомости про злочин, получил уже выписку из реестра у следователя, который обещал связаться через пару дней после изучения дела.

Но вот не задача. В выписке указано совсем не то, о чем я заявлял. Т.е. я заявлял, что в суде были предоставлены фальсифицированные витяги из договора об уступке прав требования по кредитному договору, а в выписке указано, что досудовое расследование о возможной подделки кредитного договора. А это, мягко говоря, большая разница, т.к. КД никто не подделывал, я об этом не заявлял. И дело могут на этом основании закрыть.

Как правильно поступить, что предпринять, чтобы рассматривали то, о чем я заявлял, а не понятно от куда взятое? Или я рано кипишую?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, ais сказал:

Все получилось, спасибо. Есть ухвала слидчого судьи обязывающая внести в реестр ведомости про злочин, получил уже выписку из реестра у следователя, который обещал связаться через пару дней после изучения дела.

Но вот не задача. В выписке указано совсем не то, о чем я заявлял. Т.е. я заявлял, что в суде были предоставлены фальсифицированные витяги из договора об уступке прав требования по кредитному договору, а в выписке указано, что досудовое расследование о возможной подделки кредитного договора. А это, мягко говоря, большая разница, т.к. КД никто не подделывал, я об этом не заявлял. И дело могут на этом основании закрыть.

Как правильно поступить, что предпринять, чтобы рассматривали то, о чем я заявлял, а не понятно от куда взятое? Или я рано кипишую?

Рано... В процессе КП Вы можете ещё много чего заявить и пояснить следователю, а также переквалифицировать... Могут вскрыться новые факты... Это всё в процессе КП... Тем более у Вас в заявлении написано ведь то что надо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Bolt сказал:

Рано... В процессе КП Вы можете ещё много чего заявить и пояснить следователю, а также переквалифицировать... Могут вскрыться новые факты... Это всё в процессе КП... Тем более у Вас в заявлении написано ведь то что надо...

Спасибо, утешили.

ПС. Правда уж больно следователь молодой попался. Судя по тому, что в выписке совсем не то. что в заявлял, то не пойму это на сегодня хорошо, что молодой и плохо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

30 минут назад, ais сказал:

Спасибо, утешили.

ПС. Правда уж больно следователь молодой попался. Судя по тому, что в выписке совсем не то. что в заявлял, то не пойму это на сегодня хорошо, что молодой и плохо?

Всегда пожалуйста...

Это непредсказуемо... Он просто молодой или молодой и борзый...? Если просто молодой, то учите его процессу по ходу следствия, если не понимает, путём объяснений и разъяснений или если второе то с помощью скарг...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22 minutes ago, ais said:

Спасибо, утешили.

ПС. Правда уж больно следователь молодой попался. Судя по тому, что в выписке совсем не то. что в заявлял, то не пойму это на сегодня хорошо, что молодой и плохо?

Главное, чтобы "котелок" варил. Сей процесс, увы, от возраста не зависит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, centurion сказал:

Главное, чтобы "котелок" варил. Сей, процесс, увы, от возраста не зависит.

Пока скаргу не подал, у так называемого представителя КП явно "котелок" про карман думал, т.к. песню пел слово в слово, как те, что в суд доки подкладывали левые, и как следствие - в реестр не внес, досудовое не открыл.

4 минуты назад, Bolt сказал:

Он просто молодой или молодой и борзый...?

Вроде просто молодой, а там посмотрим...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 минут назад, ais сказал:

Пока скаргу не подал, у так называемого представителя КП явно "котелок" про карман думал, т.к. песню пел слово в слово, как те, что в суд доки подкладывали левые, и как следствие - в реестр не внес, досудовое не открыл.

Ещё даже оправдывался...)) И чем же аргументировал такое грубое нарушение норм КПКУ...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, ais сказал:

Вроде просто молодой, а там посмотрим...

Это хорошо... Действительно от возраста это не зависит... Очень часто когда старшие и опытные, то только хуже, хотя и молодняк часто смотрит на них ориентируется... Тут всё зависит от человека... Хочет он работать по закону, а не по советам старших товарищей, то никаких проблем...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

15 минут назад, ais сказал:

А как долго может длиться это досудовое следствие? 

Вы сами то хоть иногда заглядывайте в КПКУ... Вам же самим интересно и полезно будет...)

Стаття 219. Строки досудового розслідування

1. Строк досудового розслідування обчислюється з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.

Строк досудового розслідування з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня повідомлення особі про підозру становить:

1) шість місяців - у кримінальному провадженні щодо кримінального проступку;

2) дванадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо злочину невеликої або середньої тяжкості;

3) вісімнадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Досудове розслідування повинно бути закінчено:

1) протягом одного місяця з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку;

2) протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину.

2. Строк досудового розслідування може бути продовжений у порядку, передбаченому параграфом 4 глави 24 цього Кодексу. При цьому загальний строк досудового розслідування не може перевищувати:

1) двох місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку;

2) шести місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості;

3) дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину.

3. Строк із дня винесення постанови про зупинення кримінального провадження до винесення постанови про відновлення кримінального провадження, а також строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування сторонами кримінального провадження в порядку, передбаченому статтею 290 цього Кодексу, не включається у строки, передбачені цією статтею.

Строк із дня винесення постанови про зупинення кримінального провадження до дня її скасування слідчим суддею включається у строки, передбачені цією статтею.

4. Загальний строк досудового розслідування при об’єднанні кримінальних проваджень у порядку, передбаченому статтею 217 цього Кодексу, визначається:

1) у провадженнях, які розслідувалися в один проміжок часу, - шляхом поглинання меншого строку більшим;

2) у провадженнях, які розслідувалися в різні проміжки часу, - шляхом додавання строків досудового розслідування по кожному із таких проваджень, які не пересікаються, в межах строків досудового розслідування злочину, який передбачає найбільш тривалий строк досудового розслідування з урахуванням можливості його продовження, передбаченої частиною другою цієї статті.

5. Обрахований відповідно до частини четвертої цієї статті загальний строк досудового розслідування в об’єднаному кримінальному провадженні визначається прокурором, зазначеним у частині четвертій статті 295 цього Кодексу, про що ним виноситься відповідна постанова. У разі необхідності одночасно з обрахуванням загального строку в об’єднаному кримінальному провадженні може бути вирішено питання його продовження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, Bolt сказал:

Вы сами то хоть иногда заглядывайте в КПКУ... Вам же самим интересно и полезно будет...)

Да вроде читаю...)

Вот в ч.1 этой статьи установлены конкретные сроки 6, 12 18 месяцев с даты внесения в реестр до оглашения подозрения. Это не более, я правильно понимаю? Если есть неоспоримые доказательства, то подозрение может быть оглашено, условно говоря, и завтра? Так? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, ais сказал:

Да вроде читаю...)

Вот в ч.1 этой статьи установлены конкретные сроки 6, 12 18 месяцев с даты внесения в реестр до оглашения подозрения. Это не более, я правильно понимаю? Если есть неоспоримые доказательства, то подозрение может быть оглашено, условно говоря, и завтра? Так? 

Да это граничные сроки... И они были меньше раньше, сейчас они увеличены и стали такими размытыми полгода назад благодаря нашему Генеральному прокурору Луценко...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А в этих границах "правит балом" следователь, т.е. может ускориться (тяп-ляп и готово), а может и потянуть до конца срока (например, если это кто-то мотивирует)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

18 минут назад, ais сказал:

А в этих границах "правит балом" следователь, т.е. может ускориться (тяп-ляп и готово), а может и потянуть до конца срока (например, если это кто-то мотивирует)?

А ещё может совсем забить без личного интереса, что чаще всего и бывает... Или может делать свою работу согласно закона, что реже всего бывает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 минут назад, ais сказал:

А в этих границах "правит балом" следователь, т.е. может ускориться (тяп-ляп и готово), а может и потянуть до конца срока (например, если это кто-то мотивирует)?

В любом случае, если у Вас есть КП, то Вы должны его контролировать, а иначе дела не будет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 weeks later...
1 hour ago, arisha17 said:

Чат работает?

Если Вы поднесёте зеркало к своему сообщению и прочитаете "? театобар таЧ", значит работает. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения