Recommended Posts

18 minutes ago, ais said:

Собрался подать заяву (повідомлення) про кримінальне правопорушення за ст. ст. 192, 355, 358, 384 КК України в полицию, а там говорят, что если коль все сам написАл, то через канцелярию и ждать не менее месяца, а надо на самом деле обратиться к следователю, который с моих слов напишет все сам по своему шаблону и только в этом случае данные внесут в реестр в 24 часа и т.д. и т.п. будет согласно закона, а так мол могут и не внести в реестр и будете напрасно ждать.

Чего то я видать опять заблудился в 3-х соснах... Не пойму почему моя заява, где я все расписал, не нужна, почему я должен проговаривать все это следователю, который чисто субъективно, возможно по неопытности что то может и не записАть и досудебное расследование не начать.

Как правильно надо поступить?

подать через канцелярию и сразу же скаргу сличому судди (ну можно подождать сутки для приличия, но можно и не ждать, потому что стопудово ни хрена не откроют)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Bolt сказал:

Подать (только не через канцелярию они подаются), подождать сутки... Если нет КП, то скарга в суд, обжаловать их действия (бездействие) слидчему-судье... и обязать открыть КП...

С вопросом я опиздал, откровенно говоря. Короче, поторопился и уже таки подал через канцелярию. Получается накосячил. И что теперь делать посоветуете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, 0720 сказал:

жалобу следственному судье

Ваш комменс помню, спасибо:

5 часов назад, 0720 сказал:

подать через канцелярию и сразу же скаргу сличому судди (ну можно подождать сутки для приличия, но можно и не ждать, потому что стопудово ни хрена не откроют)

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 15.06.2018 в 19:56, ais сказал:

С вопросом я опиздал, откровенно говоря. Короче, поторопился и уже таки подал через канцелярию. Получается накосячил. И что теперь делать посоветуете?

Стаття 214. Початок досудового розслідування

1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 часов назад, ais сказал:

С вопросом я опиздал, откровенно говоря. Короче, поторопился и уже таки подал через канцелярию. Получается накосячил. И что теперь делать посоветуете?

Стаття 214. Початок досудового розслідування

4. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, ais сказал:

ст. ст. 192, 355, 358, 384 КК Україн

Хорошая комбинация... Это по поводу чего...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, ais сказал:

Ваш комменс помню, спасибо:

Стаття 303. Рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора, які можуть бути оскаржені під час досудового розслідування, та право на оскарження

1. На досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого або прокурора:

1) бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов’язаний вчинити у визначений цим Кодексом строк, - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником, підозрюваним, його захисником чи законним представником, представником юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, володільцем тимчасово вилученого майна, іншою особою, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування;

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Bolt сказал:

Хорошая комбинация... Это по поводу чего...

Просто так случилось, что в двух параллельных процессах один и тот же документ имеет разные данные + в материалах дела одного из процессов неизвестно откуда появились документы, которые не известно от куда там появились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Прошли годы...)) Вижу в ВС по моему делу принята постанова, но в реестре её нет. Где ее можно еще увидеть? Или когда она станет доступной в реестре?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 часов назад, Bolt сказал:

Стаття 214. Початок досудового розслідування

4. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

В том то и дело, что в канцелярии приняли и зарегистрировали как входную корреспонденцию, а хотелось бы регистрации в Реестре. Вроде и нарушения нет, т.е. жаловаться не на кого, имеют право рассматривать месяц, но заява может и вообще зависнуть. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

По своей заяве о злочине, о которой писал выше, поданную через канцелярию полиции, направили пообщаться с "представителем криминальной полиции" , со слов которого понял, что в открытии до судового следствия будет отказано, а ответ этот ждать месяц. Причины были один в один с тем, что другая сторона говорила в суде по поводу фальшивых документов, мол это тех.ошибка, а не подлог, с чем судья и согласился.

Пытался объяснить этому представителю КП, что это не тех.ошибка, а умышленное искажение документа, т.к. сторона знала, что написано в настоящем документе и что это не пройдет в суде, но в суд принесли якобы витяг с уже нужными данными. В общем меня отослали решать этот вопрос в суд.

Что делать? Как открыть КП и запустить до судовое следствие?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 минут назад, ais сказал:

По своей заяве о злочине, о которой писал выше, поданную через канцелярию полиции, направили пообщаться с "представителем криминальной полиции" , со слов которого понял, что в открытии до судового следствия будет отказано, а ответ этот ждать месяц. Причины были один в один с тем, что другая сторона говорила в суде по поводу фальшивых документов, мол это тех.ошибка, а не подлог, с чем судья и согласился.

Пытался объяснить этому представителю КП, что это не тех.ошибка, а умышленное искажение документа, т.к. сторона знала, что написано в настоящем документе и что это не пройдет в суде, но в суд принесли якобы витяг с уже нужными данными. В общем меня отослали решать этот вопрос в суд.

Что делать? Как открыть КП и запустить до судовое следствие?

А Вы ещё не поняли что делать... Вам повторно статьи с КПКУ скопировать...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 минут назад, Bolt сказал:

А Вы ещё не поняли что делать... Вам повторно статьи с КПКУ скопировать...))

Откровенно говоря, не понял что делать.

В канцелярии дали какой то пятизначный номер, я так понимаю, что это входящий № для корреспонденции, а не регистрации в реестре. Идти с той же заявой, но уже к дежурному следователю? А жаловаться начальнику на этого представителя КП, что не регистрирует КП и т.д.?

ПС. А что это за представитель КП со мной общался, почему не следователь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 часов назад, Bolt сказал:

А Вы ещё не поняли что делать... Вам повторно статьи с КПКУ скопировать...))

 

11 часов назад, ais сказал:

Откровенно говоря, не понял что делать.

Спасибо, за таки пинок под зад :D, утро вечера мудренее, просветление наступило, вопрос снимаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня, шановні форумчани.

Прошу підказати, чи лист до НБУ про питання виходу Укрсибу про продаж валюти (швейцарський франк) має бути згідно якогось зразка чи довільної форми?

І ще. Я подав у суд про визнання КД у франках недійсним.

Суд ухвалив на моє клопотання витребувати у банка документи, зокрема первинні бух.звітності, договора про відкриття рахунків і т.д.. А банк прислав кілька копій,  які нічого не показують(копіїї КД, заявки на кредит...) Як я маю правильно  поступити, щоб отримати дані документи??? Чи просто  звертатися до суду, що банк не може підтвердити  отримання мною франків.

Дякую знаючим людям за відпові.

PS.Прошу модератора не видаляти повідомлення,якщо написав не там. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, YAROKARA сказал:

лист до НБУ про питання виходу Укрсибу про продаж валюти

уточните что Вы имеете в виду

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, vad-vad сказал:

уточните что Вы имеете в виду

 

перепрошую. чи банк виходив на міжбанківські торги з продажем чи купівлею франка швейцарського в день видачі мені "валютного" кредиту

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 часов назад, YAROKARA сказал:

чи банк виходив на міжбанківські торги з продажем чи купівлею франка швейцарського в день видачі мені "валютного" кредиту

допустим не выходил, но это не приведет к умозаключению что вам не выдавали франки,возможно они купили их неделю раньше

смотрите на какой Ваш счет, вам перечислили кредит деньги и делали ли Вы заявку на конвертацию при получении кредита

18 часов назад, YAROKARA сказал:

Чи просто  звертатися до суду, що банк не може підтвердити  отримання мною франків.

Вам надо предоставить доказательства что не получали франки,а банк пусть их опровергает, если сможет

и лучше в суде признавать недействительными отдельные пункты КД

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, vad-vad сказал:

допустим не выходил, но это не приведет к умозаключению что вам не выдавали франки,возможно они купили их неделю раньше

смотрите на какой Ваш счет, вам перечислили кредит деньги и делали ли Вы заявку на конвертацию при получении кредита

Вам надо предоставить доказательства что не получали франки,а банк пусть их опровергает, если сможет

и лучше в суде признавать недействительными отдельные пункты КД

видали гривню. значить повинні були продати франки.

заявки на обмін(конвертацію) я не давав.

як доказати. що не брав франки, якщо немаю для цього документів.

от і запросив через суд. бо не памятаю, щоб відкривав рахунок у франках.

і отримував помоєму взагалі в доларах. документів,щоб це підтвердити немаю.

все вдокументації банку

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, YAROKARA сказал:

видали гривню. значить повинні були продати франки.

 

1 час назад, YAROKARA сказал:

отримував помоєму взагалі в доларах. документів,щоб це підтвердити немаю.

определитесь что получали и каким образом,в какой валюте платили проценты и на какой счет

документы договора открытия счета у Вас должен быть

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, YAROKARA сказал:

видали гривню. значить повинні були продати франки.

заявки на обмін(конвертацію) я не давав.

як доказати. що не брав франки, якщо немаю для цього документів.

от і запросив через суд. бо не памятаю, щоб відкривав рахунок у франках.

і отримував помоєму взагалі в доларах. документів,щоб це підтвердити немаю.

все вдокументації банку

То есть...?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, YAROKARA сказал:

видали гривню. значить повинні були продати франки.

заявки на обмін(конвертацію) я не давав.

як доказати. що не брав франки, якщо немаю для цього документів.

от і запросив через суд. бо не памятаю, щоб відкривав рахунок у франках.

і отримував помоєму взагалі в доларах. документів,щоб це підтвердити немаю.

все вдокументації банку

 

Нічого особистого, але буду дуже здивований, якщо Ви отримаєте позитивне рішення суду

по Вашому позову. Або я чогось не розумію, або Ви вдало маскуєтесь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, juri_rv сказал:

Нічого особистого, але буду дуже здивований, якщо Ви отримаєте позитивне рішення суду

по Вашому позову. Або я чогось не розумію, або Ви вдало маскуєтесь. 

нащо мені маскуватись, тратити свій час і час інших.

ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ. і тому вирішив попросити ту. БО БАГАТО ЧОГО ПОЧЕРПНУВ ДЛЯ СЕБЕ.

Власне не можу найти жодних документів((((  Тому хотів щоб банк надав для підтвердження, що я отримав франки, або що дав заявку на продаж. А вони не надали практично нічого. От не знаю, що далі робити.

Кредитний договір у франках 55 т. Частина кредиту пішла на закриття доларового кредиту в Приваті.

А частину я дістав на руки. Але точно НЕ франки. З документів, що надав банк, є тільки заявка на видачу 4тис. з підписом, подібним на мій. Заява від 27.04.07 а по виписці появляється 4000 03,05,07 . Прикріпив першу сторінку виписки. Буду вдячний за допомогу.

Я не юрист, але дуже хочу розібратися.

 

виписка1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, Bolt сказал:

То есть...?)

Кредитний договір у франках 55 т. Частина кредиту пішла на закриття доларового кредиту в Приваті.

А частину я дістав на руки. Але точно НЕ франки. З документів, що надав банк, є тільки заявка на видачу 4тис. з підписом, подібним на мій. Заява від 27.04.07 а по виписці появляється 4000 03,05,07 . Прикріпив першу сторінку виписки в попередній відповіді. Якщоб ви погодились глянути, я би докладніше розписав і скинув що  у мене є.

Буду вдячний за допомогу. З того що читав, то ви дужжее добре орінтуєтесь в цьому питанні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения