Recommended Posts

Только что, NadinKa сказал:

немедленно обновите методичку!:lol:

259 цку. зі згодою сторін може буди збільшений, чим і користуються фк

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Marina marina сказал:

259 цку. зі згодою сторін може буди збільшений, чим і користуються фк

 

каких именно сторон, не уточните?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

16 minutes ago, Marina marina said:

ви серйозно?)  а які є сторони у кредитній справі?

Будьте добры, просветите, а то мы, несведущие, ошибочно считаем, что противоположными сторонами договора/кредитного дела являются кредитор и заёмщик, только при согласии которых может быть увеличен срок ИД.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Marina marina сказал:

259 цку. зі згодою сторін може буди збільшений, чим і користуються фк

 

Стаття 262. Позовна давність у разі замін сторін у зобов'язанні

1. Заміна сторін у зобов'язанні не змінює порядку обчислення та перебігу позовної давності

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On 6/18/2018 at 9:21 AM, pasechnikoleg said:

Задача коллекторов - запугать сердобольного человека до припадков, чтобы он побежал платить за себя и за друга.
Я, конечно, не юрист, широкой практики не имею, но, на мое мнение, коллектора не ходят в суд и, насколько я знаю, не имеют на это особых оснований. Работают только в своем поле: угрозы, ненавязчивые смс "ваш долг будет стоить вам очень дорого" и всякие вопящие в трубку мамы в декрете, которые пытаются выбить себе процент с вашего долга на новые туфли.

и новые симки

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On 5/24/2018 at 1:08 PM, Bolt said:

С почтой не дружите...? Шоколад разве не помогает получить требуемую информацию...

Обычно приватшоколад помогает недоставлять адресатам повестки, решения (заочные)...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

21 час назад, juri_rv сказал:

Стаття 262. Позовна давність у разі замін сторін у зобов'язанні

1. Заміна сторін у зобов'язанні не змінює порядку обчислення та перебігу позовної давності

Именно...!!!

19 часов назад, centurion сказал:

Ау!!!

Да куда там...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

23 часа назад, Marina marina сказал:

через виконавчу службу або судовим рішенням. Я скажу так, якщо у вас 15 тисяч боргу, то  ніхто судитись за ці гроші не буде і немає різніці беззакладний чи закладний кредит. Коли портфель стає "перспективний" для обробки тоді їздять "інспектори", вони справді є. сама була свідком такої ситуації. спочатку звичайні дзвінки потім візити, запрошення на переговори, а потім суд. на суді завжди виграє кредитор, оскільки людина, яка брала позику підписала договір, тим самим погодившить на всі умови прописані в ньому (звичайно якщо не пройшов термін давності у 3 роки, але при передачі у ТОВ термін починається заново, тому потрібно 6 років ухилятись від оплати, щоб від вас вони відчепилиль. Та за 6 років портфель стане "перспетивним" для суду) Насправді судяться, аде за великі суми. наприклад хвости - це коли взям машину за 400 000 грн не зміг виплатити кредит за неї, машину БАНК продав на аукціона, але сума не задовольнила тіло кредиту (машину продали менше ніж за 400 000 грн) тоді залишається хвіст на який накладають пеню і штрафи. У справі із будь-якими ФК є багато нюансів про які треба знати. На власному досвіді знаю, що бездіяльність - це не вихід. зараз жалкую, що не погодилась оплатити 60% від суми, коли пропонували

Ну Вы и фантазёрка...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Це не я фантазую. Це речення які діють на довірливих людей, навіть на юристів. поки ті будуть шукати у своєму записничку чи навіть інтернеті протидію словам операторів. Ви не думайте що там дурні люди працюють, все робиться дуже і дуже обережно. Та найголовніше, що суд вони програють вкрай рідко ( наприклад якщо людина кредит закрила І В НЕЇ Є ДОВІДКА ПРО ЗАКРИТТЯ, але чомусь банк продав її портфель)  Якщо ви не знаєте що це за компанія і як вона працює, то не потрібно вигадувати. Я вважаю що люди які беруть кредити і не повертають їх автоматично стають винними. Ви уявить якби кожен брав кредит і не вертав його після 3х років.... що б тоді було у країні? Люди самі нас топлять совєю безвідповідальністю. Немає виправдання людям які взяли гроші, витратили їх і не повернули, це звичайні ШАХРАЇ. я не розумію як ви можете тут розмовляти про НЕОПЛАТУ кредиту, розказувати людять що їм нічого не буде... звичайно буде, але коли черга дійде. одразу видно непорядних людей!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, Marina marina сказал:

Це не я фантазую. Це речення які діють на довірливих людей, навіть на юристів. поки ті будуть шукати у своєму записничку чи навіть інтернеті протидію словам операторів. Ви не думайте що там дурні люди працюють, все робиться дуже і дуже обережно. Та найголовніше, що суд вони програють вкрай рідко ( наприклад якщо людина кредит закрила І В НЕЇ Є ДОВІДКА ПРО ЗАКРИТТЯ, але чомусь банк продав її портфель)  Якщо ви не знаєте що це за компанія і як вона працює, то не потрібно вигадувати. Я вважаю що люди які беруть кредити і не повертають їх автоматично стають винними. Ви уявить якби кожен брав кредит і не вертав його після 3х років.... що б тоді було у країні? Люди самі нас топлять совєю безвідповідальністю. Немає виправдання людям які взяли гроші, витратили їх і не повернули, це звичайні ШАХРАЇ. я не розумію як ви можете тут розмовляти про НЕОПЛАТУ кредиту, розказувати людять що їм нічого не буде... звичайно буде, але коли черга дійде. одразу видно непорядних людей!

с какой целью  вы на форуме???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Marina marina сказал:

Та найголовніше, що суд вони програють вкрай рідко ( наприклад якщо людина кредит закрила І В НЕЇ Є ДОВІДКА ПРО ЗАКРИТТЯ, але чомусь банк продав її портфель)

Та шо ж такое сегодня?
Шановна, чи не когнетивний дисонанс у Вас?
  Банк чомусь може продати закритий кредит,
а людина, що захищає свої інтереси автоматично стає непорядною.
Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.j

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

можу вам задати таке саме питання. Особисто мені було цікаво почитати ці коментарі людей, які повністю впевнені що їм нічого не буде за неповернений кредит)) сміялась довго)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, Marina marina сказал:

можу вам задати таке саме питання. Особисто мені було цікаво почитати ці коментарі людей, які повністю впевнені що їм нічого не буде за неповернений кредит)) сміялась довго)

Вас пришла почитать,таких  умных мыслей  я ещё  не читала.

1.Как приедут ,так уедут ваши выездные группы

2.Никто ни в чем не уверен 

3.Не вам судить кто виновен ,а кто нет.

4.Люди будут платить  только по решению  суда (если проиграют  и если Ваш работодатель  подаст  в суд)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

10 минут назад, Marina marina сказал:

можу вам задати таке саме питання. Особисто мені було цікаво почитати ці коментарі людей, які повністю впевнені що їм нічого не буде за неповернений кредит)) сміялась довго)

а что может быть?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

29 минут назад, Marina marina сказал:

можу вам задати таке саме питання. Особисто мені було цікаво почитати ці коментарі людей, які повністю впевнені що їм нічого не буде за неповернений кредит)) сміялась довго)

А что им может быть...? Вот мне ещё смешнее... Пять лет расстрела разве что, да...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, NadinKa сказал:

 в долговую яму посадят или к позорному столбу прикуют.

или как в личном кабинете одной из контор я увидел мигающую надпись "Вам грозит до 5 лет лешения свободы или 12 мес исправительных работ! верните 60к" 

ну ето же ржач полный, ну что за дауничи, ну кто же будет им такие деньги возвращать, ну как так считать, чтоб человек не смог отдать, дибилы сами же себя лишают денег

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 hours ago, Marina marina said:

можу вам задати таке саме питання. Особисто мені було цікаво почитати ці коментарі людей, які повністю впевнені що їм нічого не буде за неповернений кредит)) сміялась довго)

А что будет? Смех без причины - знаете ли....

Но не всё так печально для Вас. Восполните в памяти историю с Прихватом и смех пройдёт. И даже больше - рефинансирования для банков, а для пересiчних громадян кукиш с маслом. Думаю, что для прекращения Вашего истерического смеха и его предотвращения в будущем этих примеров будет достаточно. :P
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 19.07.2018 в 19:41, Андрей андрей сказал:

Добрый день...

ЗАдрачуют меня эти черти уже пару лет dgfinance

Не реагировал перестали слать письма звонить по роботу и слать смс

наложили арест на имущество не реагировал тоже

дальше они мне заблокировали все банковские карты и счета.

незнаю что будет дальше

А через какое время наложили арест на недвижимость? Какая сумма у вас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...