Департамент міської ради відмовляється прийняти звернення, це правомірно ?


Recommended Posts

Департамент міської ради відмовляється приймати моє письмове звернення, мотивуючи це тим, що я маю звертатись на імя міського голови, або до іншого департаменту, який йому підпорядкований та до повноважень котрого належить вирішення порушеного у зверненні питання.

При цьому посилаються на положення, котрим керуються у своїй діяльності, проте показати його відмовляються.

Також відмовляються надавати інформацію по інших раніше мною надісланих зверненнях, мотивуючи це тим що їх вони не отримували, проте на сайті Укрпошти є відмітка про вручення рекомендованого листа.

Чи є якийсь закон зобовязуючий їх приймати будьяку кореспонденцію, що надходить та у разі відсутності повноважень пересилати за належністю ?

P.S. мова йде про депутатське звернення, яке за моїм проханням склав депутат, проте просив мене його доставити адресату, про що я не заперечував.

Як мені обгрунтовувати їх обовязок приймати будь-яку кореспонденцію ?
Або ж вони діють правомірно ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дії міської ради є повністю неправомірними. Закон України "Про звернення громадян" регламентує порядок отримання та розгляду заяв, скарг, пропозицій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, Igor Viktorovich сказал:

Дії міської ради є повністю неправомірними. Закон України "Про звернення громадян" регламентує порядок отримання та розгляду заяв, скарг, пропозицій.

да, в порядке закона об обращении граждан, согласен с Вами - неправомерно.

 

Но я указал в вопросе, что пришел с депутатским обращением, что как я понимаю исключает возможность применения закона об обращении граждан.

 

И вопрос, есть ли нормативный акт, который регламентирует обязанность городского совета и его департаментов принимать любую корреспонденцию ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 hours ago, denaram said:

да, в порядке закона об обращении граждан, согласен с Вами - неправомерно.

 

Но я указал в вопросе, что пришел с депутатским обращением, что как я понимаю исключает возможность применения закона об обращении граждан.

 

И вопрос, есть ли нормативный акт, который регламентирует обязанность городского совета и его департаментов принимать любую корреспонденцию ?

Уточните какой именно депутат Вам готовил обращение (депутат местного совета или народный)?

Вот статья про депутатов местного совета. ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад"

Стаття 13. Депутатське звернення 

     1. Депутатське звернення - викладена в письмовій формі вимога 
депутата  місцевої  ради з питань,  пов'язаних з його депутатською 
діяльністю,  до  місцевих  органів   виконавчої   влади,   органів 
місцевого самоврядування та їх посадових осіб,  а також керівників 
правоохоронних та контролюючих органів,  підприємств,  установ  та 
організацій   незалежно   від  форми  власності,  розташованих  на 
території відповідної ради,  здійснити певні дії, вжити заходів чи 
дати офіційне роз'яснення з питань, віднесених до їх компетенції. 

     2. Місцеві   органи   виконавчої   влади,   органи  місцевого 
самоврядування  та  їх   посадові   особи,   а   також   керівники 
правоохоронних  та контролюючих органів,  підприємств,  установ та 
організацій  незалежно  від  форми  власності,   розташованих   на 
території  відповідної  ради,  до  яких звернувся депутат місцевої 
ради,  зобов'язані у десятиденний строк  розглянути  порушене  ним 
питання   та   надати   йому  відповідь,  а  в  разі  необхідності 
додаткового вивчення чи перевірки дати йому відповідь не пізніш як 
у місячний строк. 

     3. Якщо  депутатське  звернення  з об'єктивних причин не може 
бути розглянуто  у  встановлений  строк,  депутату  місцевої  ради 
зобов'язані  письмово  повідомити  про це з обґрунтуванням мотивів 
необхідності продовження строку розгляду. 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Стаття 16. Право народного депутата України на депутатське звернення

1. Народний депутат має право на депутатське звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, об'єднань громадян з питань, пов'язаних з депутатською діяльністю, і брати участь у розгляді порушених ним питань.

Депутатське звернення - викладена в письмовій формі пропозиція народного депутата, звернена до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, керівників підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян здійснити певні дії, дати офіційне роз'яснення чи викласти позицію з питань, віднесених до їх компетенції.

{Офіційне тлумачення положень частини першої статті 16 див. в Рішенні Конституційного Суду № 5-рп/2003 від 05.03.2003}

2. Орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, керівники підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян, яким адресовано депутатське звернення, зобов'язані протягом 10 днів з моменту його одержання розглянути і дати письмову відповідь. У разі неможливості розгляду звернення народного депутата у визначений строк його повідомляють про це офіційним листом з викладенням причин продовження строку розгляду. Строк розгляду депутатського звернення, з урахуванням продовження, не може перевищувати 30 днів з моменту його одержання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Igor Viktorovich сказал:

Уточните какой именно депутат Вам готовил обращение (депутат местного совета или народный)?

Вот статья про депутатов местного совета. ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад"


Стаття 13. Депутатське звернення 

     1. Депутатське звернення - викладена в письмовій формі вимога 
депутата  місцевої  ради з питань,  пов'язаних з його депутатською 
діяльністю,  до  місцевих  органів   виконавчої   влади,   органів 
місцевого самоврядування та їх посадових осіб,  а також керівників 
правоохоронних та контролюючих органів,  підприємств,  установ  та 
організацій   незалежно   від  форми  власності,  розташованих  на 
території відповідної ради,  здійснити певні дії, вжити заходів чи 
дати офіційне роз'яснення з питань, віднесених до їх компетенції. 

     2. Місцеві   органи   виконавчої   влади,   органи  місцевого 
самоврядування  та  їх   посадові   особи,   а   також   керівники 
правоохоронних  та контролюючих органів,  підприємств,  установ та 
організацій  незалежно  від  форми  власності,   розташованих   на 
території  відповідної  ради,  до  яких звернувся депутат місцевої 
ради,  зобов'язані у десятиденний строк  розглянути  порушене  ним 
питання   та   надати   йому  відповідь,  а  в  разі  необхідності 
додаткового вивчення чи перевірки дати йому відповідь не пізніш як 
у місячний строк. 

     3. Якщо  депутатське  звернення  з об'єктивних причин не може 
бути розглянуто  у  встановлений  строк,  депутату  місцевої  ради 
зобов'язані  письмово  повідомити  про це з обґрунтуванням мотивів 
необхідності продовження строку розгляду. 

 

Депутат местного совета

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

23 minutes ago, denaram said:

 

Депутат местного совета

Значит, как указано выше Вам подходит ч2. ст.13 ЗУ " Про статус депутатів місцевих рад"

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On 18.01.2018 at 6:42 PM, denaram said:

Департамент міської ради відмовляється приймати моє письмове звернення, мотивуючи це тим, що я маю звертатись на імя міського голови, або до іншого департаменту, який йому підпорядкований та до повноважень котрого належить вирішення порушеного у зверненні питання.

При цьому посилаються на положення, котрим керуються у своїй діяльності, проте показати його відмовляються.

Також відмовляються надавати інформацію по інших раніше мною надісланих зверненнях, мотивуючи це тим що їх вони не отримували, проте на сайті Укрпошти є відмітка про вручення рекомендованого листа.

Чи є якийсь закон зобовязуючий їх приймати будьяку кореспонденцію, що надходить та у разі відсутності повноважень пересилати за належністю ?

P.S. мова йде про депутатське звернення, яке за моїм проханням склав депутат, проте просив мене його доставити адресату, про що я не заперечував.

Як мені обгрунтовувати їх обовязок приймати будь-яку кореспонденцію ?
Або ж вони діють правомірно ?

А квитанция о вручении есть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, centurion сказал:

А квитанция о вручении есть?

Квитанция о вручении...?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

уведомления о вручении у меня нет, но я отправил заказным письмом и у меня есть чек с Укрпочты

22 часа назад, Bolt сказал:

Квитанция о вручении...?)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, denaram сказал:

уведомления о вручении у меня нет, но я отправил заказным письмом и у меня есть чек с Укрпочты

Можно попробовать доказать, но я всегда советую посылать ценным письмом с описью и уведомлением...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, Bolt сказал:

Можно попробовать доказать, но я всегда советую посылать ценным письмом с описью и уведомлением...

А вот тут то пришла проблема... Оказывается с Нового года на Укрпоште больше нет ценных писем, их ликвидировали и как теперь посылать документы в суд я сам не знаю... чтобы были с описью... У них теперь с описью только "Експрес" какой то... Я его когда то уже раньше посылал и это проблема... Так как этот "Експрес" хранится на почте только 5 дней бесплатно, а потом за плату, то есть получается, что если за 5 дней суд не успеет забрать, а это редкость, то тогда вообще не будет забирать, так как платить соответственно никто не будет там за хранение... Ценные те лежали месяц и можно было продлить ещё на месяц и всё это бесплатно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On 22.01.2018 at 10:53 PM, Bolt said:

А вот тут то пришла проблема... Оказывается с Нового года на Укрпоште больше нет ценных писем, их ликвидировали и как теперь посылать документы в суд я сам не знаю... чтобы были с описью... У них теперь с описью только "Експрес" какой то... Я его когда то уже раньше посылал и это проблема... Так как этот "Експрес" хранится на почте только 5 дней бесплатно, а потом за плату, то есть получается, что если за 5 дней суд не успеет забрать, а это редкость, то тогда вообще не будет забирать, так как платить соответственно никто не будет там за хранение... Ценные те лежали месяц и можно было продлить ещё на месяц и всё это бесплатно...

Выходит отправлять нужно курьером "Новой почтой" .

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 hours ago, centurion said:

Выходит отправлять нужно курьером "Новой почтой" .

Да, но это более, чем в 2 раза дороже почившего ценного письма.

Как все просто - достаточно только сменить название услуги. Ловкость рук и "никакого" мошенничества...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 часов назад, centurion сказал:

Выходит отправлять нужно курьером "Новой почтой" .

А смысл... Описи у них тоже ведь нет... Проблема вся из-за описи... Если бы не опись, то можно было бы и заказным (рекомендованым (укр.)) послать через Укрпошту...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, Лев сказал:

Да, но это более, чем в 2 раза дороже почившего ценного письма.

Как все просто - достаточно только сменить название услуги. Ловкость рук и "никакого" мошенничества...

Проблема вся в описи, без описи есть варианты...

Разочаровала меня Укрпошта что-то...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 минут назад, Bolt сказал:

Проблема вся в описи, без описи есть варианты...

Разочаровала меня Укрпошта что-то...

Интересно, "Эксперсом" можно заранее оплатить, допустим +5 дней хранения, и сколько

будет стоить, за 10 - то точно получат, надо будет узнать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Алекc сказал:

Интересно, "Эксперсом" можно заранее оплатить, допустим +5 дней хранения, и сколько будет стоить, за 10 - то,

точно получат, надо будет узнать.

Разные суды есть... некоторые, получают моментально, а некоторые раз в месяц, типа Шевченковского районного суда города Киева...

Узнать конечно надо будет, но это уже извращение получается какое-то, даже если такое и есть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 минут назад, Bolt сказал:

Разные суды есть... некоторые, получают моментально, а некоторые раз в месяц, типа Шевченковского районного суда города Киева...

Узнать конечно надо будет, но это уже извращение получается какое-то, даже если такое и есть...

Что-то мне кажется, что Новой почтой можно с описью вложения, в декларации они укажут "согласно описи".

Отправлял НП неоднократно, но 1-3 предмета описывали прямо в декларации, а если это будет список 10-15 "бумаг", даже не знаю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, Алекc сказал:

Что-то мне кажется, что Новой почтой можно с описью вложения, в декларации они укажут "согласно описи".

Отправлял НП неоднократно, но 1-3 предмета описывали прямо в декларации, а если это будет список 10-15 "бумаг", даже не знаю...

Вернее указывали название предметов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Алекc сказал:

Что-то мне кажется, что Новой почтой можно с описью вложения, в декларации они укажут "согласно описи".

Отправлял НП неоднократно, но 1-3 предмета описывали прямо в декларации, а если это будет список 10-15 "бумаг", даже не знаю...

И сколько такая отправка будет стоить... А самое интересное, что чтобы получить подтверждение получения, то есть расписку в получении, то надо заказывать обратную доставку и оплатить её... Такая отправка будет не очень то экономной, может вылиться в сотню...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Bolt сказал:

И сколько такая отправка будет стоить... А самое интересное, что чтобы получить подтверждение получения, то есть расписку в получении, то надо заказывать обратную доставку и оплатить её... Такая отправка будет не очень то экономной, может вылиться в сотню...

Думаю, "туда" гривен 15, обратную можно и не заказывать, ведь один экземпляр декларации у Вас остается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Алекc сказал:

Думаю, "туда" гривен 15, обратную можно и не заказывать, ведь один экземпляр декларации у Вас остается.

Извините коллега, но Вы немного не в курсе... Туда минимум 52 грн... склад-офис... Вы наверное давно посылали... Обратно выйдет не менее 30 грн. это за документы самый низкий тариф на НП... склад-склад...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, Алекc сказал:

Думаю, "туда" гривен 15, обратную можно и не заказывать, ведь один экземпляр декларации у Вас остается.

И самое главное, экземпляр декларации совершенно ведь не подтверждает факт получения и кем получено и когда получено...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения