denaram

Порядок оскарження заочного рішення суду

Recommended Posts

У випадку, якщо однією стороною (поручителем) подано апеляційну скаргу на заочне рішення суду першої інстанції, але Суд її не задовольнив, то чи  може інша сторона (позичальник), яка не була присутня при розгляді справи у суді першої інстанції, подати окрему заяву про перегляд заочного рішення до суду першої інстанції або позичальник має право лише подати апеляційну скаргу на заочне рішення ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 час назад, denaram сказал:

У випадку, якщо однією стороною (поручителем) подано апеляційну скаргу на заочне рішення суду першої інстанції, але Суд її не задовольнив, то чи  може інша сторона (позичальник), яка не була присутня при розгляді справи у суді першої інстанції, подати окрему заяву про перегляд заочного рішення до суду першої інстанції або позичальник має право лише подати апеляційну скаргу на заочне рішення ? 

Конечно может... Даже обязан...!!! Если это заочное решение, то ответчик не имеет права подавать апелляцию не подав вначале заяву про пересмотр заочного в первую инстанцию...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 минуты назад, denaram сказал:

чем предусмотрено, что нельзя обжаловать сразу в апеляцию?

Законом... ЦПКУ...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 минуту назад, denaram сказал:

пространственній ответ)))

А какой ответ Вы хотите, если не хотите изучать закон и не верите мне... Я ясно написал, что НЕТ такого права у ответчика, подавать апелляционную жалобу на заочное решение...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стаття 284. Порядок і строк подання заяви про перегляд заочного рішення

1. Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

2. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

3. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

4. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

В старой редакции так же...

Стаття 228. Порядок і строк подання заяви про перегляд заочного рішення

1. Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

2. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Подскажите, пожалуйста !

31 января 2018 года я получила в суде копию заочного решения от 2015 года и собираюсь подать заявление на пересмотр. Не могу точно понять сколько дней у меня на подачу : 10 - т.к. решение старое или же по новому кодексу - 20, несмотря на то, когда было принято это решение ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 час назад, Master+++ сказал:

Подскажите, пожалуйста !

31 января 2018 года я получила в суде копию заочного решения от 2015 года и собираюсь подать заявление на пересмотр. Не могу точно понять сколько дней у меня на подачу : 10 - т.к. решение старое или же по новому кодексу - 20, несмотря на то, когда было принято это решение ?

Если 2015 года, то тогда по старому у Вас 10 дней... Последний день подачи у Вас 12 февраля получается... Поскольку 10 февраля суббота...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

третье лицо может обжаловать заочное решение сразу в апеляцию ?

 

потому что в ЦПК не предусмотрено подача третьим лицом заявления о пересмотре заочного решения

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 часа назад, Denis88 сказал:

третье лицо может обжаловать заочное решение сразу в апеляцию ?

 

потому что в ЦПК не предусмотрено подача третьим лицом заявления о пересмотре заочного решения

А причём здесь третье лицо... Позывач тоже должен подавать только апелляционную жалобу... Речь идёт только об ответчике... Ответчик не имеет права на апелляционную жалобу не подавая заявы о пересмотре предварительно...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...