vfvfitcnb

Пользователи
  • Число публикаций

    94
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы vfvfitcnb

  1.  

    12376825_10154401837371978_2148579526723
    Ольга Коренюк‎ в Громадський контроль банків
    анеш, имя ЭТОЙ СКОТИНЫ НАМ ИЗВЕСТНО!!! ЭТО - Борис СУПЕРФИН! Это он давал взятку 50 тык зеленых денег чиновнику! 

    В решении суда, приведенном ниже фигурирует Бэ. Суперфин как взяткодатель!

    http://reyestr.court.gov.ua/Review/54405750

     

    Что вы думаете?

  2. 12376825_10154401837371978_2148579526723
    Ольга Коренюк в Громадський контроль банків
    анеш, имя ЭТОЙ СКОТИНЫ НАМ ИЗВЕСТНО!!! ЭТО - Борис СУПЕРФИН! Это он давал взятку 50 тык зеленых денег чиновнику! 
    В решении суда, приведенном ниже фигурирует Бэ. Суперфин как взяткодатель!
    http://reyestr.court.gov.ua/Review/54405750
  3. я вообще ничего не получала и о том, что ипотека переписана на вектор узнала сама через сайт минюста. Советую мониторить сайт через  день , стоимость услуги = 20грн.

    вы вопрос не поняли письмо о списании полной суммы по решению суда на руках у нас вопрос подписать или нет.какая должна процедура дальше.и имеет ли она вообще быть.Может мировое соглашение через суд.я не знаю и прошу помощи в разъяснении.о переписывании имущества мы тоже не знали только когда Вектор под забор приехал начал тыкать ксерокопией  про переригистрацию.Перерегистрация 24,07 повыдомлення про аналювання заборговонности 25,07 ЧТО ЭТО ТАКОЕ??

  4. ребята хоть кто-то объясните мы получили повыдомлення про аналювання заборговоности на сумму 380 тыс.Что делать подписывать или нет какая процедура почему все молчат?? Пожалуйсто хоть что-то про коментируйте

  5. Было бы интересно взгянуть,чем это подтверждается.

    прокоментируйте мое письмо кторое я вам отправила на почту про списании задолжености отправитель[email protected]

  6. Должно получаться, она у меня в профиле.

    Личных сообщений нет, поэтому только на почту, при этом письмо не должно быть более 20 мб.

    Сейчас проверю, может и пришла.

    отправила на почту

  7. Сегодня реєстратор снял ипотеку с моей квартиры согласно решению суда. В понедельник сниму обтяження. Но беспокоит то, что до сих пор никто не подавал касацию!

    Чего они ждут? Решение набрало силу С 18.11.

    удачи.

  8. На это определение не нужно слишком надеятся.

    вы запоздало отвечаете на коментарии. выше находится уже решение вссу.к нашему сожалению оно такое какое есть.ждем нового рассмотрения.

  9. Если Вы о снятии с регистрации места проживания, то в данном случае необходимо подавать иск в админтсуд.

    как вам выслать письмо о прошении долга от вектора на почту не получается 

  10. В какой суд подавали,какие требования заявляли,укажите все.

    Ничего не резиново,когда правильно подооттвлены документы.

    Зайдите в тему о перерегистрации и там найдете правильный алгоритм действий,который в течении недели двух приведет к необходимому,как воздух,результату.

     

    Только новый состав будет.

    вы читали решение вссу                3251

  11. rada.gif

     


    Ухвала


    іменем   україни


     


    04 листопада 2015 рокум. Київ


    Колегія суддів судової палати у цивільних справах


    Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у складі:


     


    головуючого Касьяна О.П.,


     


    суддів: Амеліна В.І., Остапчука Д.О., Парінової І.К., Савченко В.О.,


    розглянувши в судовому засіданні справу за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» про заміну сторони виконавчого провадження, поновлення пропущеного строку для пред'явлення до виконання виконавчого документу у справі за позовом публічного акціонерного товариства «Сведбанк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, за касаційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» на ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 18 березня 2015 року,


    в с т а н о в и л а:


    Товариство з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» (далі - ТОВ «ФК «Вектор Плюс») звернулося до суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження, поновлення пропущеного строку для пред'явлення до виконання виконавчого документу, посилаючись на те, що рішенням Комсомольського районного суду               м. Херсона від 21 лютого 2012 року задоволено позов публічного акціонерного товариства «Сведбанк» (далі - ПАТ «Сведбанк») до      ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, а 28 листопада 2012 року між ПАТ «Сведбанк» та товариством було укладено договір факторингу № 15, згідно якого банк відступив товариству право вимоги за зобов'язаннями, зокрема за кредитним договором № 2102/1007/71-050 укладеним з ОСОБА_1, у зв'язку з чим просило замінити сторону у виконавчому провадженні, а саме стягувача та поновити пропущений строк для пред'явлення виконавчого документу до виконання.


    Ухвалою Комсомольського районного суду м. Херсона від 26 січня 2015 року заяву задоволено частково.


    Змінено сторону виконавчого провадження за рішенням Комсомольського районного суду м. Херсона від 21 лютого 2012 року, шляхом заміни сторони стягувача - ПАТ «Сведбанк» на його правонаступника - ТОВ «ФК «Вектор Плюс».


    У задоволенні решти вимог відмовлено.


    Ухвалою апеляційного суду Херсонської області від 18 березня       2015 року зазначену ухвалу районного суду скасовано й у задоволенні заяви ТОВ «ФК «Вектор Плюс» відмовлено.


    У касаційній скарзі ТОВ «ФК «Вектор Плюс» просить ухвалу апеляційного суду скасувати і залишити в силі ухвалу суду першої інстанції, що була помилково скасована, мотивуючи свої вимоги неправильним застосуванням судом норм матеріального права і порушенням норм процесуального права.


    Касаційна скарга підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.


    Згідно із ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.


    Відповідно до положень ч. 3 ст. 335 ЦПК України суд не обмежений доводами касаційної скарги, якщо під час розгляду справи буде виявлено неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права, які є обов'язковою підставою для скасування рішення.


    Суд апеляційної інстанції, відмовляючи в задоволенні заяви             ТОВ «ФК «Вектор Плюс», виходив із того, що за положеннями ст. 378 ЦПК України та ч. 5 ст. 8 Закону України «Про виконавче провадження» заміна сторони виконавчого провадження її правонаступником може відбуватися лише у відкритому виконавчому провадженні.


    Проте погодитися з такими висновками суду не можна.


    Судом установлено, що рішенням Комсомольського районного суду   м. Херсона від 21 лютого 2012 року задоволено позов ПАТ «Сведбанк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором


    28 листопада 2012 року між ПАТ «Сведбанк» та товариством було укладено договір факторингу № 15, згідно якого банк відступив товариству право вимоги за зобов'язаннями, зокрема за кредитним договором                № 2102/1007/71-050 укладеним з ОСОБА_1 09 жовтня 2007 року.


    Підставами виникнення цивільних прав і обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини (п. 1 ч. 2 ст. 11 ЦК України ).


    Відповідно до ч. 1 ст. 512 ЦК України кредитор у зобов'язанні (крім випадків, передбачених ст. 515 ЦК України ) може бути замінений іншою особою внаслідок, зокрема, передання ним своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги), а згідно зі ст. 514 цього Кодексу до нового кредитора переходять права первісного кредитора в зобов'язанні в обсязі і на умовах, що існували на момент переходу цих прав, якщо інше не встановлено договором або законом.


    Згідно з вимогами чинного законодавства заміна осіб в окремих зобов'язаннях через волевиявлення сторін (відступлення права вимоги) є різновидом правонаступництва та можливе на будь-якій стадії процесу.


    За змістом ст. 512 ЦК України , ст. 378 ЦПК України та ст. 8 Закону України «Про виконавче провадження» у разі вибуття кредитора в зобов'язанні він замінюється правонаступником.


    Виходячи із результатів системного аналізу цих норм, зокрема             п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 512 ЦК України , у разі передання кредитором своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги) чи правонаступництва (припинення юридичної особи шляхом злиття, приєднання поділу, перетворення або ліквідації, спадкування) на стадії виконання судового рішення відбувається вибуття кредитора.


    Така заміна кредитора відбувається поза межами виконавчого провадження у разі смерті кредитора, припинення юридичної особи чи відступлення права вимоги.


    Аналогічна правова позиція висловлена у постанові Верховного Суду України від 20 листопада 2013 року у справі № 6-122цс13, яка відповідно до положень статті 360-7 ЦПК України є обов'язковою для всіх судів України.


    Відповідно до ст. 1 Закону України «Про виконавче провадження» (далі - Закон) виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження та примусове виконання рішень інших органів (посадових осіб) - це сукупність дій органів і посадових осіб, визначених у цьому Законі , що спрямовані на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які провадяться на підставах, в межах повноважень та у спосіб, визначених цим Законом , іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону та інших законів, а також рішеннями, що відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.


    За правилами ч. 1, п. 3 ч. 2 ст. 17 Закону примусове виконання рішень здійснюється державною виконавчою службою на підставі виконавчих документів, визначених цим Законом. Відповідно до цього Закону підлягають виконанню державною виконавчою службою такі виконавчі документи, зокрема й судові накази, що видаються судами.


    Пунктом 1 ч. 1 ст. 19 Закону передбачено, що державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа, зазначеного в статті 17 цього Закону , за заявою стягувача або його представника про примусове виконання рішення.


    Згідно з ч. 1 ст. 378 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою сторони суд замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.


    Разом з тим суд апеляційної інстанції, вирішуючи питання про заміну сторони виконавчого провадження, на порушення вимог ст. ст. 212-214 ЦПК України на вищезазначені положення закону уваги не звернув, та дійшов помилкового висновку про те, що заміна сторони виконавчого провадження її правонаступником має відбуватись лише у відкритому виконавчому провадженні, та залишив поза увагою те, що процесуальне правонаступництво у виконавчому провадженні - це заміна на будь-якій стадії виконавчого провадження стягувача або боржника іншою особою у зв'язку з вибуттям попередника після ухвалення щодо нього судового рішення і заміни його правонаступником, тобто підставою заміни кредитора внаслідок правонаступництва, в тому числі й у виконавчому провадженні, є настання певних обставин, які мають юридичне значення і у результаті яких виникають цивільні права та обов'язки або пряма вказівка акта цивільного законодавства, що не залежить від умов та порядку здійснення виконавчого провадження органами і посадовими особами.


    За таких обставин постановлена апеляційним судом ухвала не може вважатися законною та обґрунтованою, тому підлягає скасуванню з підстав, передбачених п. 2 ч. 1 ст. 342 ЦПК України , з передачею питання на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.


    Керуючись ст. ст. 336 , 342 ЦПК України колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ


    у х в а л и л а :


    Касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» задовольнити частково.


    Ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 18 березня          2015 року скасувати.


    Справу передати на новий апеляційний розгляд.


    Ухвала оскарженню не підлягає.


    Головуючий                                                                                                     О.П. Касьян            


    Судді:                                                                            В.І. Амелін


                                                                                                                                    Д.О. Остапчук


                                                                                                                                    І.К. Парінова


                                                                                                                                    В.О. Савченко


  12. На сайте ВССУ сказано, что их косация по Вашему дела удовлетворена 4.11. Вернули в апеляцию вроде. Значит должны скоро назначить слушание. Но вопрос вот такой: в какой апел. суд они отправят, в тот что выносил решение или в другой такой же апел. суд?

    а как прсмотреть  вссу скиньте сылку

  13. может я действительно запуталась в инстанциях.  история наших судов.: в начале вектор подал на подвійне стягнення  справа лешилась без рухи три рази представитель не являлся оставели без расмотрение. Потом вектор подал на исполнительній лист и про правонаступничество. в листе им отказали правонаступником признали мі подали в апеляцию  апеляцианый  так же недал им листа и не признал правонаступником они через три месяца подали новерно таки  в специализированый   муж был на заседании вектора не было суд спросил подтверждаете ли вы свое требования. и якого бы передали обратно в апеляционный если мы все правельно поняли  но не в реестре ни по почте ни чего не получали суд был 4.11.   

     сейчас назначали на февраль по поводу нотариуса в оболонском.

  14. Что Вы сделали для того,что бы вернуть квартиру себе?

    Просили суд обеспечить иск путем наложения ареста и запрета вхождения?

    пока подали иск на не законную перерегистрацию  нотариусом.до этого была аппеляция в которой суд не признал в векторе правонаступника. они как  обычно пропустив все сроки подали в всу. всу возвращает обратно на рассмотрение в наш суд.уже месяц в реэстре нет текста ухвал. мы подали в прокуратуру .прокурор должен подать в суд для того что бы наложить арест но как то все резиново. теперь это письмо

    • Like 1
  15. уважаемые  форумчане кто-то слышал о том что Вектор прощает долги.мы получили письмо. что это вообще может значить текст письма  выставлю позже.Причем подписан июльским числом как раз тогда когда они делали перерегистрацию Спасибо.

    • Like 1
  16. Читаю все это и ужасаюсь.... Ведь мы, украинцы, сами виноваты, что каждый пытается нажиться на горе другого: то доллар вырос, надо три шкуры за все здереть, то коллекторы разошлись, надо у человека квартиру подешевле отнять... Куда ж мы катимся? в европопу?((

     

    Частенько звонит мне мальчик-Вектор+, но ничего толком так и не предложил, я занята была ребенком, - обещал перезвонить и .... забыл, или забил))))

     

    Не важно... для меня

     

    Скоро еду опять на суд по стягненню уже.. С договорами поруки все ок, - расторгнуты и решение вступило в законную силу. Ярослав-маг и кудесник, спасибо, вытянул это дело и помог мне приобрести уверенность в победе!)

     

    После суда отпишусь и ходе слушанья. Напомню, что на возобновленное первое заседание Вектор+ просто не пришел....

    можно сылку на решение по договор поруки.спасибо

  17. Ну вообще то конечно ситуация странная, так как справки все эти о доходах подаются каждые полгода и на каждые полгода назначается заново пособие... Поэтому они могли по той справке пересмотреть только за полгода и плюс к тому исковая давность составляет полгода в таких делах... Раз прошляпили, то прошляпили, если не докажут, что это было умышленно... Плюс работать головой осн это как то странно, это скорее как я понял общественное начало... Или как он числится и кем он там числится... Можете мне в личку скинуть номер ЕДРПОУ Вашего ОСН и я посмотрю, может быть Вы не правильно, что то оформили...

    отправила.Наш орган легализован, но до мая 2015 не был как юрлицо.Еще все по-советски.