ralekseich

Пользователи
  • Число публикаций

    6
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы ralekseich

  1. "Наступать на пятки слугам народа" надо было ещё в июле...с принятием Закона о доплатах в ПФ.

    А так на предпринимателей сверху посмотрели - "ага...схавал пипл!" - теперь имеем очень забавную редакцию НК в довесок...

    Сейчас везде митинги, но по отношению к доплатам в ПФ - уже поздно, 20 число уже на носу... Большинство заплатит, ибо с санкциями бороться потом дело неблагодарное. Да и результат скорее будет отрицательным, чем положительным.

    По поводу НК - через недельки полторы второе чтение обещают. Возможно, конечно, что протянут и до выборов. Как бы опять не пролететь...

    Надеяться, что власть нас услышит - очень сомнительно. Особенно после того, как Бродского послушаешь. Такое ощущение, что он поставлен главой госкомпредпринимательства с одной целью - задушить малый бизнес.

    Тоскливо...

  2. Уважаемый ralekseich! Никак не могу найти процитированное Вами письмо! Можно ссылочку?

    Ну, мне это с рассылкой пришло. Так что ссылочку - сами... ))
  3. ПРО ДАТУ НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ЗАКОНАМИ УКРАЇНИ

    Лист Міністерства юстиції України

    від 20 серпня 2010 р. N 9872-0-26-10-34

    Міністерство юстиції розглянуло запит про дату набрання чинності законами України від 20 травня 2010 року N 2278-VI "Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік", від 8 липня 2010 року N 2461-VI "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", тексти яких опубліковано в окремих офіційних друкованих виданнях не у повному обсязі, і повідомляє.

    Частиною п'ятою статті 94 Конституції України визначено, що закон набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня його опублікування.

    При цьому статтею 57 Конституції України встановлено, що закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом.

    Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, є нечинними.

    На думку Міністерства юстиції закони та інші нормативно-правові акти можна вважати доведеними до відома населення лише у тому випадку, коли їх зміст опубліковано в офіційному друкованому виданні у повному обсязі.

    Окрім цього, статтею 6 Указу Президента України від 10 червня 1997 року N 503/97 "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності" передбачено, що якщо закон України, інший акт Верховної Ради України опубліковано в будь-якій із газет, зазначених у частинах другій ("Урядовий кур'єр") і третій ("Голос України") статті 1 цього Указу чи в "Офіційному віснику Президента України", до його опублікування в "Офіційному віснику України", "Відомостях Верховної Ради України", він набирає чинності після опублікування в тій із вказаних газет чи в "Офіційному віснику Президента України", де його опубліковано раніше.

    Якщо інший нормативно-правовий акт опубліковано в "Офіційному віснику Президента України" чи в газеті "Урядовий кур'єр" до його опублікування в "Офіційному віснику України", він набирає чинності після опублікування в тому із вказаних офіційних друкованих видань, де його опубліковано раніше.

    Закон України від 20 травня 2010 року N 2278-VI "Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік" опубліковано в газеті "Голос України" від 2 липня 2010 року N 120 {опубліковано лише Закон України без Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010 рік); бюлетені "Офіційний вісник України" від 9 липня 2010 року N 49, ст. 1602 (опубліковано Закон України повністю); газеті "Урядовий кур'єр" від 28 липня 2010 року N 137 (опубліковано лише Закон України та першу частину Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010 рік) та від 29 липня 2010 року N 138 (опубліковано другу частину Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010 рік).

    Зазначеним Законом України не визначено дату набрання чинності.

    Враховуючи наведене вважаємо, що Закон України від 20 травня 2010 року N 2278-VІ "Про державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік" набрав чинності 19 липня 2010 року - через десять днів з дня офіційного опублікування в "Офіційному віснику України".

    Закон України від 8 липня 2010 року N 2461-VI "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" опубліковано в газетах "Голос України" від 17 липня 2010 року N 131 (опубліковано текст Закону України без додатків), "Урядовий кур'єр" від 20 липня 2010 року N 131 (опубліковано текст Закону України без додатків), бюлетені "Офіційний вісник України" від 30 липня 2010 року N 55, ст. 1841 (опубліковано Закон України разом з усіма додатками).

    Відповідно до розділу II зазначеного Закону України цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

    З огляду на викладене вище вважаємо, що Закон України від 8 липня 2010 року N 2461-VI "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" набрав чинності 30 липня 2010 року (з дня опублікування в "Офіційному віснику України").

    Заступник Міністра

    Л. М. Горбунова

  4. Там дается 1095 дней с момента переплаты (Лист Пенсійного фонду від 24.6.2004 № 6032/04), это 3 года как никак. А на каком основании они могут отказать? Если постановление признано НЕДЕЙСТВИТЕЛЬНЫМ, значит все должно быть приведено в исходное состояние, т.е. по идее у меня перед ПФ возникла переплата, а значит ее или нужно вернуть или засчитать. В чем я не права?

    Я думаю, что сначала в таком случае надо будет в судебном порядке их как бы вернуть, а уже потом, вместо возврата - засчитать за другой период.

    Или как иначе?

    Ведь в формах отчётности, которые вы сдавали, не написано, что вы принудительно платили на основании Постановления 366? Нет. Скажут - вы добровольно уплатили, на что имели право.

    Думаю, приблизительно так всё развиваться и будет. ПФ торопиться раздавать обратно деньги явно не будет. Думаю, что даже наоборот - будет бороться за каждую копейку. А посему - придётся идти в суд.

  5. Вернуть их, понятное дело, практически невозможно. А как грамотно попытаться их перезачесть в эти новые? Чтобы совсем уж деньги не пропали. Может посоветуете что-то толковое. Заранее спасибо.

    Ну, ежели вы по уплаченным суммам отчитались за 2009 год, то видимо никак.