Helen Vinni

Пользователи
  • Число публикаций

    17
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы Helen Vinni

  1. Шановні юристи і форумчани! Питання такого характеру: із працівника бюджетної організації утримуються кошти із заробітної плати в розмірі 20% по виконавчому листу. Працівник йде у щорічну чергову відпустку і просить не утримувати із відпускних кошти, підскажіть, це можливо? чи буде це порушенням? Вдячна всім хто відповість.

  2. мой чорный юмор \\\ без обид \\ <_<

    лично меня не приват достал а мои поиски и доганялки за операми ...

    что касаемо примата то все диалоги с ними я веду через опер уполномоченных и суд

    при этом заявляю НЕ ПОЛУЧИЛ ... УКРАЛИ ..МОШЕННИЧЕСТВО ..

    А ЧТО КАСАЕМО МЕНТОВ ТО ОНИ НЕ ХОТЯТ ВСТУПАТЬ В КОНФЛИКТ С ПРИМА ТОМ --- ЭТО ИХ РАБОТОДАТЕЛЬ ...

    приходится доганять давить

    Удачи Вам))

  3. МОЖЕТ ЕЩО И МУЖ В ЗАЛОГЕ

    срочно пиши заявы о закрытии карточки и не дожидаясь в суд ..ищи юриста чтоб все сработало бо пока разберешся сама то сьедят ... заметь что договора на зарплат карту у тебя нет

    Разъясните пожалуйста, что Вы имеете ввиду "МОЖЕТ ЕЩО И МУЖ В ЗАЛОГЕ "?

  4. скаргу сперва

    после выписку

    а что касаемо оплаты то подумай

    не балуй их они сами выбрали свой кусок хлеба ..ото хай и отгребают шоб жизнь малинкой не казалась

    меня просят прийди в банк ..а с какой стати НЕ ХОЧУ И НЕ ПОЙДУ

    все <a href="" onmouseover="vobj.show_message(this, vobj.player(23,435) );" onmouseout="vobj.hidd_message();" onclick="return false;" style="color:#009900;font-weight: bolder;">вопросы</a> через суд и обеп

    Да я пока платить и не собираюсь, пока выписку не увижу. НО! У меня ихняя заработная карточка, они ж с нее снять могут... Я тут читала на форуме, они таким любят заниматься..

  5. +500

    Пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим, пишем, долбим т.д.

    Помогает! Отправите в месяц 5-10 писем во все инстанции - глядишь через полгодика и на переговоры пойдут..... :D

    Что нам остается? Не платить же эти мифические цифрры - от балды.

    Доказательная база - для суда. Банкюкам потом очень проблематично выкручиваться - по себе знаю.

    Сходила я сегодня к барышне которая названивала родственникам)))) Умиляюсь до сих пор. Сначала как и предполагалось она строила из себя шибко умную... Я ее внимательно выслушав спросила знает ли она хорошо нормативные документы и Законы своей работы... Видимо не знает..так как умолкла и дальнейшая беседа уже происходила с ее боссом. Он: уплатите долг и мы отстанем, я грю не буду пока не увижу выписку,... Он: наш отдел не дает, ВАм надо в любое отделение подойти, я грю ага и заплатить енную суму что б дали, он: банк не дает безплатно таких выписок...я грю, ну пока не дадите не уплачу. Но когда я сказала что напишу на его работника, которая звонит "Скаргу" сразу подобрел..говорит на нее не пишите, пишите на меня, это я ей сказал звонить Вашим близким. Я сказала что напишу на нее.. видели бы Вы ее лицо... Все закончилось тем, что попросили скаргу не писать, и проплатить хотя бы 100 грн. бо им надо в конце месяца отчитаться.. Я сказала что будет видно и скаргу таки напишу...

  6. Вам обовязково потрібно витрясти з них підтвердження виникнення боргу.

    Виписка.

    З власного досвіду скажу Вам так:

    1. Ваш борг (про який Вам говорить працівниця,) до того моменту поки Ви не побачите виписку є абстрактним набором цифр, який Вам озвучує біоробот

    2. Те, що Ви сплатите сумму не звільняє Вас від того, що Вам не перезвонять і не скадуть ще через пів року-рік, що ви винні гроші.

    3. Після повного погашення кредиту Вам зобовязвані надати довідку про повне погашення. Така довідка є практично 100% виграшем справи в судах.

    Але.....таку довідку взяти дуже важко, Вам знайдуть 1001 причину що цю довідку не дати.

    Будьте пильні.

    Мені просто ліниво, описувати, що відбувається з нещасними клієнтами цього банку, тільки відомих мені фактів назбирується більше десятка (це з документами).

    От я і потребую з них все це завтра в письмовій формі. Вибачте за такі слова " я теж не пальцем роблена" , я людина з цілком адекватною логікою, і завдяки Вам тут всім ,хто допомогає порадами і нормативними актами вже майже готова до боротьби.

    Я ж не кажу , що я не хочу платити, я лише хочу , щоб не дзвонили моїм близьким, які взагалі до цієї справи ніяким боком не причетні.

    Але, я хочу щоб, мої особисті питання, як клієнта данного банку вирішували тільки особисто зі мною.

    Вам дякую за підключеня за обговорення даного питання.

  7. А это для суда не имеет никакого значения. Наши суды анкету заявку вместе с правилами банка и еще прочей хренью как раз и считают ДОГОВОРОМ(из личной практики)

    Ну вот завтра пойду к той что названивает, встречусь и отпишусь. У меня долг смешной 903 грн...это уже с процентами, тем более что я пол года была на больничном в связи с травмой... Жаль только что копию больничных не взяла. Ну посмотрим что и как там будет. Вам еще раз спасибо человеческое.
  8. Прокурору _______________ району міста

    ____________, старшому раднику юстиції

    _____________________________________

    Юридична адреса: поштовий індекс 00000,

    місто ______________, ___________області,

    вулиця _____________, будинок номер ____

    Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

    _____________________________________,

    Поштовий індекс: 00000, місто __________,

    __________ області, вулиця _____________,

    будинок номер ____

    Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

    З А Я В А

    Я, _____________________________ з вимогами статті 383 Кримінального кодексу України ознайомлена, а саме що завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, - караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

    «_____» _________________ 20___ року між мною та Акціонерним банком «____________________________» укладено договір про надання споживчого кредиту №_______________. Відповідно до умов договору, банк надав мені у тимчасове користування на умовах строковості, платності, забезпеченості з цільовим характером грошові кошти у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) із сплатою 17,5 (сімнадцять цілих п’ять десятих) відсотків річних за користування кредитом, з кінцевим терміном повернення « » ____________________ 20____ року. (Копія якого надається)

    Зобов’язання за кредитним договором укладеним між мною та банком, виконувались по « » ____________________ 20___ року, що підтверджується квитанціями оплати у кількості ________ шт., (які надаються до заяви.) Мушу зазначити, що під час виконання грошових зобов’язань фінансово-майновий стан моєї родини погіршився, у результаті чого за зазначеним кредитним договором виникла заборгованість у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) за останні ___________ місяця.

    «_______»_____________ 20___ року, я отримала вимогу від ____________________ компанії про погашення заборгованості за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року. Звертаю увагу на те, що зазначена вимога не від кредитора, а від трете особи, з якою я кредитний договір не укладав.

    Відповідно до ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність " встановлено, що банківською таємницею, зокрема, є відомості про банківські рахунки клієнтів, фінансово-економічний стан клієнтів та ін. Приватні особи та організації, які при виконанні своїх функцій або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали конфіденційну інформацію, зобов'язані не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб. Тобто банком у порушення вище зазначеної статті розголошується третій особі інформація, яка містить банківську таємницю.

    Відповідно до частини 6 статі 23 Закону України «Про інформацію», інформація про особу охороняється законом.

    Відповідно до ст. 32 Конституції України визначено, що ні хто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.

    Крім того, після отримання мною вимоги мені неодноразово телефонували та погрожували (навести погрози) з ____________________ компанії. Зазначені погрози містили ознаки примушування виконати мене цивільно-правові зобов'язання за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року.

    Відповідно до ст. 355 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань. Тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна.

    Відповідно до ст. 189 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за вимогу передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, тобто за вимагання, дії Банку можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 189 КК України «Вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб» та ст. 182 КК України «Порушення недоторканості приватного життя».

    Враховуючи вище наведене, я вирішила скористуватись своїм правом зазначеним у ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, що заяву про порушення кримінальної справи можливо написати як до правоохоронних органів так і до прокуратури у тому числі і у справах, які не підлягають їх віданню.

    На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 94, 95, 97, 98 КПК України, ст. 182, 189, 355, 383 КК України, Законом України „Про звернення громадян ”, ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність ", ст. 23 Закону України «Про інформацію», Конституцією України, Закону України «Про прокуратуру», -

    Прошу:

    1. Провести Прокуратурою перевірку на підставі ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, за результатами якої прийняти відповідні заходи у відношенні ____________________________________ та ______________________________________. Про результат проведеної перевірки повідомити мене письмово.

    Перелік документів, що додаються до заяви:

    1. Ксерокопія паспорту на ім’я _____________________.

    2. Копія вимоги.

    3. Копія кредитного договору № _________________від «_______» ___________20__ року.

    4. Копії квитанцій у кількості ____ шт.

    З повагою,

    « » __________ 2010 року __________І.І.Іванов

    А Догорову ніякого не має, була тільки Анкета-заявка... Величезне Вам спасибі!

  9. без обид! Прежде чем задать вопрос,почитайте форум. Эта тема уже неоднократно поднималась,обсуждалась. Были темы: CCG,Достал приват и еще много других тем. Воспользуйтесь поиском,найдете много полезного и интересного. Лично я ,много чего мог бы написать .посоветовать по Вашему вопросу-просто лень повторяться. Я думаю у многих так же.

    За что ж обижаться? Людям тут дают дельную помощь и консультацию. Форум читала.

  10. Тут справа така.....родичів треба попередити.......

    Щоб вони поводились як вище написано

    Тим більше це близькі - ситуацію повинні зрозуміти.

    Адже заяву в міліцію,що їй тріпають нерви повинна нести особа якій дошкуляють (після відкриття крим.справи отримає статус потрепілої).

    Так само на банк писати скарги має особа якій дзвонили.

    Якщо кредит беззаставний, а ще (перед) при його укладенні банк накосячив, а примат не що косячив - а просто плював на Цивільний Кодекс і закони, банкнюки розуміють, що забрати гроші є проблемою, тому і вдаються до подібних методів напівлегального вибивання коштів.

    Нерви будуть тріпати - будьте до цього морально і психічно готові і родичів готуйте.

    Родичі повинні бути на Вашій стороні - а банк перший воріг. Не ризикуйте своїм майном сплачуючи сумнівні нарахування.

    Я зі своєї сторони чітко сказав родичам наступне:

    шановні, я не заперечую що брав іпотеку, але! способи нарахування пені, штрафів інших зобовязань, викликають сумніви, примат не підтверджує жодними документами виникнення цих зобовязань тому я змушений перестати платити, адже всі кошти що я плачу не гасять тіло кредиту а кудись зникають....тому чи буду я платити чи не буду сума тіла кредиту не зменшиться.

    А в судах....в судах позмагаємося....так шо нічого гроші від хати тягати :)

    За виписку 500 гривнів.....ага зара дам.....розбіглися......

    Дякую Вам за поради. Отож завтра і хочу піти до них на аудієнцію і накатати скаргу керівнику відділення, на працівницю, яка дзвонила. Хоча зрозуміло, що будуть дурепу робити з мене. А про їхні методи я тут уже почитала, і зробила відповідні висновки.
  11. Все залежить від того на скільки, Ви маєте нервів, аби з приватнюками боротись.

    Якщо дзвонять: бажано записувати дзвінок, виясняти прізвище та імя особи що телефонує - у випадку відмови називатися - класти трубку.

    Якщо називається - потрібно писати претензію в банк.

    І просто питати - чому ВИ телефонуєте мені? Яке Я відношення маю? Чи розумієте ВИ що порушуєте закон, телефонуючі посторонній людині про гроші чи борг які ця людина не брала?

    Треба піти у відділення і закатати пару скандальчиків - бажано при наявності більшої кількості слухачів-глядачів

    І після кожного дзвінка - писати скаргу, у банк у прокуратуру, у захист прав споживачів.

    Ваша зброя це забезпечення Вашого відділення скаргами, претензіями в достатній кількості, та обовязкове доведення методів роботи привата до кола Ваших знайомих.

    Ще раз наголошую - необхідно мати міцні нерви та навички протистояння психологічній "обробці" , тому що Іуди які вам дзвонять роблять це по 8 годин на день і отримують за це гроші.

    От вам приклад подібного діалогу:

    Банкнюк: Ви такий то такий то?

    Ваш родич: а це хто?

    Банкнюк: Це з приватбанку вас турбують?

    Ваш родич? га? хто? Як Вас звати?

    Банкнюк: Вам знайомий (родич) Грицько такий то?

    Ваш родич: Так хто говорить? Як Вас звати? Ваше прізвище?

    Банкнюк: Це приматбанк...

    Ваш родич: Я чую, не глухий.... я питаю як Ваше прізвище і як Вас звати?

    Банкнюк: Іуда Іскаріотович

    Ваш родич: Записуючи.....ага.......і? що ви хотіли?

    Банкнюк: Ми шукаємо Грицька........

    Ваш родич: Ну....а я шо до того маю? Шукайте.......

    Банкюк: Вам невідомо де він знаходиться?

    Ваш родич: А чому я Вам маю відповідати на це питання?

    Банкюк: Тому що Грицько дав Ваш телефон.....і т.д.

    Ваш родич: Шановний якщо я дам комусь Ваш телефон, і Вам так будуть дзвонити, з подібними питаннями ви будете мати таку інформацію?

    Банкнюк: я у вас питаю

    Ваш родич: а я у вас.... )))))

    Як правило, подібні дебільні питання :rolleyes: швидко їм надоїдають, тому що з напів розумного родича мало що витягнеш :D

    Відносьтесь до цього з гумором трохи.

    Так вони ж падлюки мені не дзвонять, а родичам, доводячи їх до істерики
    • Like 1
  12. Подобные действия не законны. Они противоречат нормам ЗУ "О защите прав потребителей" и подпадают под действия уголовного кодекса.

    Запишите подобный разговор и Вы можете обратится в милицию с заявлением о преступлении предусмотренном ст. 355 УК (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань) и по ст. 232 УК (розголошення комерційної або банківської таємниці).

    Спасибо огромное за помощь, в понедельник пойду...буду воевать

  13. Добрий ранок форумчани! Ситуація: працівники служби безпеки привату дзвонять родичам і розповідають про наявність заборгованності по кредитній карті. Родичі звичайно ж нічого не знають, тому як кредит беззалоговий, поручителями не виступає жоден із родичів. Питання: чи мають такі здвінки чоловікові, батькам, законну підставу? І як можна з приводу цього з ними сперечатись? Заздалегідь вдячна всі, хто відповість.

  14. Шановні формумчани, виникла проблема, банк дає згоду на реконструктуризацію , але хоче нотаріально завірену довіренність від поручителя...а з цим проблема...може хтось підскаже , як можливо без цього обійтись?