Надежда Владимировна

Пользователи
  • Число публикаций

    9
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Надежда Владимировна's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Репутация

  1. Суды иск рассматривают, но являеться в судебное заседание юрист предприятия, и говорит,то исковые требования по среднему зароботку не правомерны на сегодняшний день, т.к право взыскания среднего зароботка возникнет только тогда, когда предприятие расчитаеться с бывшим сотрудником. А суды с этим мнением соглашаються! Поэтому, к сожалению о среднем можно не париться, тут хотябы свое кровное вернуть!
  2. Кроме того, есть решение ВХСУ где определено, что средний заработок - єто штрафная санкция по отношению к предприятию, а т.к. действует мораторий...
  3. Да все просто, суд говорит, вот когда с вами расчитаються, вот тогда у вас и появиться право на средний (за весь период)
  4. Есть разьяснение КСУ по ст. 233 КЗоТ, где: Суд считает, что трехмесячный срок для обращения работника в суд с заявлением о взыскании среднего заработка за все время задержки по день фактического расчета при увольнении и возмещении причиненного при этом морального вреда, начинает истекать со дня, когда уволенный работник узнал или должен был узнать о том, что собственник или уполномоченный им орган, по вине которого произошла задержка выплаты, фактически с ним рассчитался.
  5. Взыскать средний проблема! Я сама их научила как его можна отбросить.
  6. Спс! Уточнение я устроилась на работу в мае 2011, а в августе 2012уволилась. Плана санации у него нет, поэтому он и хочет провести ликвидацию. Суд состоялся 20.12.2012г., но пока его не хотят назначать руководителем ликвид. комиссии.(против кредиторы). Но 100% рано или позно решение про ликвидацию будет принято, т.к. он сделал все что бы была ликвидация. Еще подскажите пожалуйста, если бухгалтерия выдала мне справку про задолженость по з/п, является ли это доказательством того что я еть кредитор ВАТ? стоит мне сейчас у него спрашивать про очередь, или заявиться впроцедуре ликвидации?
  7. Шановне панство, про Вас надати мені консультацію з такого питання: ПРОЛОГ: В трані 2009 року було порушено справу про банкрутство ВАТ (25% акцій у Фонду державного майна України). Згідно чинного законодавства після порушення справи про банкрутство робітники в 3 - місячний термін повинні звільнитись. Так, на той період (2009 рік) міська влада заборонила (погрозами власнику) звільняти працівників, а це порядку 3 тис. чол. З лютого 2011 року підприємство знаходиться на простях. В серпні 2012 р. назначена процедура санації ВАТ. Станом на травень 2012 року кількість працівників підприємства складала приблизно 600-700 чол. ПРОБЛЕМА: Я працювала на ВАТ з травня 2011 по серпень 2012 року. Підприємство заборгувало мені заробітню платню (та інш. працівникам). По сьогоднішній день керуючий санацією зі мною не розрахувався. Хоча Він виплатив з/п працюючим працівникам, працівникам, які знаходяться на простоях, та прцівникам, які звільнились в вересні-листопаді місяцях. В виконавчу звертатись не має змісту, т. я рахунки ВАТ порожні. Є відкритий рахунок для процедури санації. Зараз я дізналась, що керуючий санацією звертається до суду (разом з кредиторами) про відкриття ліквідаційної процедури ВАТ. А так, відповідно до ст. 31 Закона України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати за три місяці роботи, що передують порушенню справи про банкрутство чи припиненню трудових відносин у разі звільнення працівника до порушення зазначеної справи, грошової компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, право на які виникло протягом двох років, відпрацьованих до порушення справи про банкрутство чи припинення трудових відносин, інших коштів, належних працівникам у зв'язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов'язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), право на які виникло протягом трьох останніх місяців до порушення справи про банкрутство чи припинення трудових відносин, а також вихідної допомоги, належної працівникам у зв'язку з припиненням трудових відносин, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі. ПИТАННЯ: Я не зовсім розумію норму вищезазначеної статті, чи я можу розраховувати на те, що я опиняюсь в першій черзі?