ProVE

Пользователи
  • Число публикаций

    5
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы ProVE

  1. Стаття 559. Припинення поруки

     

    Стаття 559. Припинення поруки

    4. Порука припиняється після закінчення строку, встановленого в договорі поруки. У разі, якщо такий строк не встановлено, порука припиняється, якщо кредитор протягом шести місяців від дня настання строку виконання основного зобов'язанняне пред'явить вимоги до поручителя. Якщо строк основного зобов'язання не встановлений або встановлений моментом пред'явлення вимоги, порука припиняється, якщо кредитор не пред'явить позову до поручителя протягом одного року від дня укладення договору поруки.

     

    1. В той момент, коли наступила прострочка за платежами по кредитному договору, у банку виникло право вимагати повернення всього кредиту достроково. Звідси й шість місяців на вимогу до поручителя.

    2. Проаналізуйте рішення суду про звернення стягнення на предмет застави і оцініть ситуацію з точки зору неприпустимості подвійного стягнення. Кредитор вирішив захистити своє порушене право шляхом звернення стягнення на предмет застави, а не стягнення коштів (що не позбавляло б його права застави). Тобто, він вважав, що вартості застави буде достатньо для задоволення своїх вимог. Погугліть нормативку, шукати ніколи. Практика була досить поширена, я вигравав подібні справи.

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.Шість місяців встановлюється у випадках коли строк не встановлений в договорі поруки.У моєму випадку випадку в договорі поруки встановлено 5 років!!

    2.Але навіть якщо б банк реалізував заставлене майно  по ціні меншій за борг, хіба б він втратив право на додаткове стягнення?

  2. Як ч.4 ст 559 може бути моя якщо термін поруки 5 років з дня настання терміну повернення кредиту,а таким є 01.12.2013 року???

    2.банк не задовільняв своїх вимог,він навіть не взяв виконавчого листа,заставне майно не реалізовувалось

    • Like 1
  3. Можна.

     

    1. З 2013-го року кредит на прострочці... Частина 4 ст.559 ЦК, - Ваша.

     

    2. Якщо банк задоволив свої вимоги шляхом звернення стягнення на предмет застави, то він втратив право на додаткові вимоги.

     

    Пишіть заперечення на позов.[/quote

  4. Уклав договір поруки з приватбанком по кредитному договору 2006 року.Порука припиняється по закінченні 5 років з дня настання терміну повернення кредиту (2013 рік плюс 5). Пеня 0.15 % за кожен день прострочення. банк подав позов,тіло 15000 дол.сша,відсотки 15000 дол.сша, пеня 45000 дол. . Підкажіть по наступним питанням


     


    1. По строках поруки відбитись не получиться


    2. По пені: в договорі поруки не вказано що позовна давність більша ніж по закону.А відтак розраховую на спеціальну позовну давність в один рік.Питання 


    -один рік до кожного простроченого платежу чи до всієї суми боргу


    3. Банк має судове рішення на руках про звернення стягнення на предмет застави, дане рішення не виконувалось, банк не брав навіть виконачого листа, чи можна це якось використати?


    4.Які ще будуть поради??


     


    Дякую!