Archi

Пользователи
  • Число публикаций

    11
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы Archi

  1. 30/05/19 відбулося рейдерське захоплення приватного підприємства (агробізнес). Чорний реєстратор Прошкін Олександр Васильович (КП "Реєстраційний центр реєстрації нерухомості та бізнесу" м. Київ) безпідставно змінив власника та керівника. Хто що знає про цього реєстратора та його "діяльність"? Дякуємо за будь яку інформацію.

  2. НКРЕК вам не поможет - рука руку моет (ответы оооочень размытые, типа в" Багдаде все спокойно"), за мою практику в подобных случаях помогала независимая экспертиза за счет потребителя (с последующей компенсацией по решению суда), конкретная жалоба в антимонопольный комитет. А хороший технический юрист вам помощь!. Скажу сразу, в судебных инстанциях они идут до конца, но представители в суде полные имбицилы, судятся по принципу " я дерусь, потому что, дерусь", а точнее так сказало начальство.  Решения суда были в пользу потребителя, с компенсациями материально и морального ущерба. Может это дело будет полезным 184/652/17. Удачи!

  3. В 11.08.2017 в 15:51, Seata сказал:

    Каким образом Петров продал ипотечное имущество? При оформлении с договора об отступлении права требования банк снял запреты? Петров стал ипотекодержателем?  на него была переоформлена ипотека?  Было решение суда по этому кредиту? исполнительная работала? 

    Петров по договору об отступлении права требования стал новым ипотекодержателем (к нему перешли все права и обязанности первичного ипотекодержателя - банка) и согласно закона "Об ипотеке"  и согласно оговорке в договоре имел право продать третьему лицу ипотечное имущество, или оформить право собственности на свое имя, притом указанный договор был бы правоустанавливающим документом. Обтяження были сняты нотариусом при оформлении купли-продажи (так оговоренно в договоре). Решений судов относительно этих лиц и этого имущества не было, исполнительных производств тоже.

    Если требовать в иске только расторжение договора купли-продажи, то в результате право собственности перейдут Иванову как ипотекодателю (у Петрова как нового ипотекодержателя не было на это имущество права собственности),  притом это имущество не будет обтяжено. Петров же теряет свой статус как ипотекодержателя, т.к. он своим правом воспользовался (продал), и реально он может потерять и деньги и имущество. Сидоров же абсолютно неплатежеспособный, поэтому требовать Петрову оплаты имущества от него в судебном порядке не вариант воообче. 

  4. Ситуация следующая:

    Иванов (ипотекодатель) взял в банке кредит с оформлением договора ипотеки недвижимого имущества. Иванов не выплатил кредит. Петров (не поручитель), выплачивает долг Иванова  с оформлением с банком "договора  об отступлении права требования по договору ипотеки".

    Петров  продает ипотечное имущество Сидорову ( с отсрочкой платежа, право собственности при оформлении договора купли-продажи ипотечного имущества перешло к Сидорову), но Сидоров не заплатил ни копейки за купленное имущество.

    Петров имеет намерение обратиться в суд.Каковы исковые требования Петрова?

    Расторгнуть договор купли-продажи ипотечного имущества? Признать право собственности за Петровым на недвижимое имущество?

    Обязать регистратора произвести какие-то действия?

    Цель -  не потерять Петрову имущество, ну в крайнем случае право требования как ипотекодержателю.

    Будем очень благодарны за судебную практику.

  5. Рішення виклала в Ворде для  зручності використання як шаблон для позовної заяви.

    Щодо моральної шкоди, то ця вимога була заявлена за принципом - "проси більше-дадуть меньше". Розрахунку шодо задоволення цієї вимоги не було. Основною вимогою було розірвання договору та покарання за нехтування  до сумлінних клієнтів банку шляхом отримання грошових коштів без кредиту (не бажали давати кредит - дадуть без кредиту).

  6. Як я і казала, рішення ухвалено заочне, представники банку на жодне засідання не зявилися, заперечень не надіслали. Рішення набрало законної сили 14 лютого 2017 року.

    Виконавчий лист виписано, наступний крок - виконання рішення суду.

     

    рішення по Авалю.docx

  7. Через тиждень я надійшлю Вам позовну заяву та рішення суду з цієї страви, але в мене є думки, що рішення буде заочне, представники банку на такі засідання не ходять, це для них не цікаво.

  8. Щиро дякую за позитивне наставлення у цієї справі, це дуже важливо.

    В мене є досвід судових справ з банками, так сталося, що я інколи (не люблю ці справи) представник в суді боржників перед банками, в мене так би мовити "цікаві" стосунки з банками - "зла на мене не тримають, але память в них добра". Позов до Аваля - це особисте....зачипили.

  9. Ні, я  вважаю ненадання кредиту грубим порушенням умов договору з боку банку, не виконання своих зобовязань. Тому вважаю, що як що банк у випадку, коли боржник не виконує умови договору має право (и завжди це робить)  стягувати відсотки, штрафи, пені, в.т.і., а я, на мою думку, як сумлінний споживач фінансових послуг теж хочу захисту своїх прав. Шкода полягає в тому, що коли людина бере кредит в банку, то він йому необхідний, він на ньго розраховує, щось планує (наприклад терміново потрібні гроші на лікування), а банк поморочив голову, підписав договір,  повинен був надати гроші та не надав. Що робити людині? Людина біткається, шукає гроші, звертається до інших банків, терміново підписує та бере кредити на будь яких умовах, за таких, щоб у звичайній ситуації не підписував та не брав. Незаконні дії банку вимусили людину діяти з втратами для себе в матеріальному плані.

  10. Підготувала до суду позовну заяву щодо ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" про захист прав споживачів, розірвання кредитного договору, стягнення  збитків. Суть такова: банк не пролонгував (не відновив) кредитну лінію на наступний період дуже сумлінному протягом багатьох років позичальнику, позичальник образився, та вирішив розірвати кредитний договір у судовому порядку та отримати від банку матеріальну шкоду в розмірі ненаданого кредиту.

    Які прогнози цієї справи, на вашу думку?