Kachиk

Пользователи
  • Число публикаций

    12
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы Kachиk

  1. Я вже і в тему цю не заглядаю) Завтра піду в ПФ звіт малювати - побачу, що скажуть. Я ж оскаржила рішення до Львівського окружного і отримала ухвалу про прийняття справи до провадження, а далі - тишина. Зрештою, я іншим людям помогла апеляції писати, але там навіть ухвал не прислали)

    В мене також апеляція у Львівському апеляційному адміністративному суді десь ще з жовтня 2011 року і досі ні слуху ні духу.

  2. и какой результат? :rolleyes: по моему целесообразнее написать в ВККС У и подать апелляцию. а исправления, можно доказать Вашим экземпляром, на нем тоже стоит дата регистрации в канцелярии суда!!! или на почте в журнале стоит дата получения и подпись одного из служителей Фимиды.

    А кий може бути результат? Такий самий як і був. Строк подання позовної заяви пропущений без поважних причин (в усякому разі як видно з ухвал суду, ніякого належного обгрунтування в заяві про поновлення строку не має). Дізналася про постанови 16 січня а позов поданий 20 лютого хоча дається на оскарження 10 днів.
  3. А з якого це дива до касаційної скарги повинні додаватися рішення першої інстанції та апеляційної? Відповідно до п. 4 частини 2 ст. 326 ЦПК у касаційній скарзі повинно бути ЗАЗНАЧЕНО рішення (ухвала), що оскаржується а долучати їх не обов"язково.

    В принципі, я коли сам подавав, то все таки долучав ці рішення але просто ксерокопії. Хоча рахую, що це не є обовязковим, так як згадана стаття ЦПК цього не вимагає.

  4. Вот в том то и вся беда. дело в том, что в законе про выконавче провадження не прописано, что исполнитель доолжен отправить постановление письмом с уведомлением, а там написано, что отправить почтой и всё, вот и не нужно исаолнителю доказывать что он вас уведомил, а у них на журнала исходящец почты специально оставляют по несколько листов чистых, чтоб потом если какой умник на них жалобу накатает, мол так и так , не присылал исполнитель нечего, то этот исполнитель сам и отвечает на твою жалобу и быринько вписывает в журнал дату отправки , и при проверке у него всё красиво, а ты дурак. вот такая петрушка. а по поводу одвоения, так к ним приходит постанова из гаи уже с удвоенным штрафом который удвоил гаишник вынося постанову, а ГИС только исполняет. вот тут незаконность в отношении гаишника т.к. не его компетенция цдваивать, но это такой бардак в нашем государстве, что легче обжаловать постанову, чем доказать что ты не осёл.

    Ви не праві. Відповідно до ст. 31 ЗУ "Про виконавче провадження" постанова про відкриття виконавчого провадження або відмова у відкритті виконавчого провадження надсилаються сторонам у справі рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Це колись була норма про яку ви написали, зараз все так як я написав.
  5. наверное буду писать. За свой недолгий юридический век уже успел понять, что рассчитывать на доброту судьи и его хорошее отношение - сущая глупость. Только юридически, через канцелярию и требовать беспощадно своих прав, пусть даже и мелких. Вся система против нас. Решения проводятся задним числом, фальсифицируются заседания, копии высылаются через две недели после окончания срока обжалования. В общем ловят по-черному на процедурах.

    http://www.minjust.gov.ua/0/Access_law
  6. Подскажите пожалуйста! Бабушка и дедушка жили в кооперативной картире, выплатили пай полностью. На данный момент они умерли. Родственников нет, ну по крайней мере не появляються. Сейчас председатель кооператива хочет под шумок за безценок купить эту квартиру. В доме проживают почти одни пенсионеры и понятно что они не будут задавать вопросы почему председатель купил квартиру и за какую сумму? Вопрос заключается в следующем. Как по закону должна реализовываться такая квартира и кто имеет на это преимущественное право?

    В Жилищном кодексе к сожалению не нашел! В примерном уставе тоже ничего похожего.

    Це регулюється не житловим кодексом а цивільним.

    Стаття 1277. Відумерлість спадщини

    1. У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття суд визнає спадщину відумерлою за заявою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини.

    2. Заява про визнання спадщини відумерлою подається після спливу одного року з часу відкриття спадщини.

    3. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини.

    4. Територіальна громада, яка стала власником відумерлого майна, зобов'язана задовольнити вимоги кредиторів спадкодавця, що заявлені відповідно до статті 1231 цього Кодексу.

    5. Спадщина, не прийнята спадкоємцями, охороняється до визнання її відумерлою відповідно до статті 1283 цього Кодексу.

  7. На сколько я понял из общения с сотрудниками суда, апелляции нет и решение вступило в законную силу.

    Щось не зрозуміло. Раніше писалося, що є заява а зараз - ні. Діло в тому, що якщо воно вступило в законну силу, то у вас на руках має бути саме рішення з мокрою печаткою суду і підписами суддів. Проясніть ситуацію.
  8. Это нам скажет апелляционный суд, признав или не признав уважительной причину пропуска срока на апелляционное обжалование.

    Ну і що сказав апеляційний суд? Щось тема заглохла.