Yonblund

Пользователи
  • Число публикаций

    42
  • Регистрация

  • Последнее посещение

  • Days Won

    1

Сообщения опубликованы Yonblund

  1. В 06.01.2019 в 01:09, ANTIRAID сказал:

    То есть новый владелец может частично восстановить свои права путем обращения о возмещении вреда к продавцу, если он ненадлежащим образом исполнил свои обязательства о полном информирования возможных покупателей квартиры о ее обременения, или в банк о выполнении последним обязанности по обеспечению лиц, подлежащих выселению, другим жилым помещением и возмещения убытков.

    Цікавить судова практика, буду вдячний якщо хтось викладе пару посилань.

  2. В 16.04.2020 в 11:07, yafet сказал:

    Щодо наявності такого додатку (пропозиції до плану реструктуризації) до заяви, то він обовязковий. На стадії відкриття провадження одні суди перевіряють тільки наявність такого додатку, інші - аналізують зміст. Як має виглядати, хіба що  можу  показати приклад, який судом прийнятий (напишіть на пошту [email protected] ). В принципі мало б бути достатнім вказати, що пропонується в плані реструктуризації передбачити перехід до процедури розпорядження майном і списання боргів, бо нема інакшого виходу. Але, я зустрічав ухвали, де суд вказував, що пропозиції до плану реструктуризації не мають ознак реструктуризації і давав строк на виправлення, або й повертав заяви. 

    Написав на пошту. Буду вдячний за відповідь.

    • Like 1
  3. В 28.03.2020 в 09:46, yafet сказал:

    Цю ухвалу потенційним заявникам слід прийняти до уваги і прочитати повністю обовязково.

    "Керуючий  реструктуризації   вважає, що ініціатива   ОСОБА_1   щодо відкриття   провадження   у справі  про  його неплатоспроможність   є  метою     ухилення   боржника   від погашення   боргу   перед  кредиторами" http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/88430428  

    Доброго дня. Чи є якась практика суду чи просто погляди щодо обов'язку фізичної особи до заяви про неплатоспроможність додавати  план реструктуризації боргів? Як він мусить виглядати і чи взагалі він може бути нявним, якщо у заявника відсутня можливість здійснювати погашення боргів.

  4. Читаючи кодекс процедур та обов'язкові пплатежі встановлені ним для фізичних осіб, розумієш що з написанням процедур банкрутсва фізичних осіб виходить все навпаки. Не розумію, який боржник буде подаватись до суду, маючи на меті реструктуризацію. Адже в заяві про банкрутство можна просто описати фактичні обставини, які будуть свідчити про відсутність необхідності проводити реструктуризації . Цікаво також буде почитати ухвали судів про завершення процедури погашення боргів щодо звільнення від конкретно визначних боргів.

    • Like 1
  5. В 26.07.2019 в 20:26, ladylegend сказал:

    Человек судился с нотариусом как с регистратором в административном суде с 2016г. 

    В первой инстанции иск удовлетворили, во 2 - отказали.

    Верховный Суд долго думал и недавно провадження закрыл т.к. нужно обращаться с гражданским иском. Вопрс к форумчанам - имеется ли в даном случаэ возможность подачи иска, учитывая, что ему только сейчас указали на неверную подудность?

    И есть ли такая практика?

    номер справи может написати, цікаво почитати.

    • Like 1
  6. Якусь маячню несе ВС. Виходить наступне, торги відбулись за неправильною оцінкою і іншими порушеннями і якщо боржник її не оскаржив, в подальшому він (боржник) не може в загальному порядку визнавати результати торгів з цих підстав недійсними.  

  7. Поспілкувався з суддею з приводу ставки судового збору, його позиція не змінна і дана категорія спорів підпадає під майнові. ))) Цікава тенденція. 

  8. Только что, Bolt сказал:

    Попробуйте переподать без суммы...

    Дякую, спробую. Для початку спробую з суддею поговорити і його помічником. Можливо в когось є посилання на рішення судів щодо визначення ставки судового збору в такій категорії спорів, поки не можу знайти. 

  9. 9 минут назад, Лев сказал:

    Впервые слышу такое. Всегда платили судебный сбор за неимущественный иск. Производство открывалось, иски рассматривались по существу.

    Тут или судья в сговоре, или в отпуск собирается...

    Или, в резолютивной части искового заявления Вы просили признать не подлежащей исполнению не просто исполнительную надпись дата/номер, а еще и указали сумму взыскания. Судья прочитал и потер руки...

    Я теж з таким вперше стикаюсь. Практика завжди була, що дана категорія спорів відноситься до не майнових. Однак дійсно в позові вказали суму стягнення, однак на мою думку, це не має значення.

  10. Питання до учасників форуму. Отримав ухвалу суду про залишення позовної заяви без руху. Позов про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню подано від фізичної особи. При поданні позову був сплачений судовий збір по ставці для немайнового спору. Суд вважжає, що оскільки виконавчим написом  стягнута сума боргу, це майновий спір. Чи  в когось судова практика, буду вдячний. 

  11. В 31.08.2017 в 01:36, Bolt сказал:

    Как Ваше дело...? Чем закончилось...?

    Справа в суді першої інстанції розглядається. Подивимось, як події будуть розгортатись. Буде результат напишу. 

  12. На днях буду мати переш засідання по своєму клієнту у справі про визнання виконавчого напису таким що не підлягає виконанню. Вчиняв вик. напис Чуловський. Виконавчий напис вчинено в дол. США,еквівалент не вказано, розрахунку не має, вимога не надсилалась.

    • Like 1
  13. Доброго дня.

    Чи є якась свіжа практика щодо визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. Маю на дня перше судове засідання по справі. До речі вчиняв виконавчий напис славнозвісний Чуловський.

  14. Доброго дня.

    Виникло практичне питання. В разі звернення до суду з позовом про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом продажу на прилюдних торгах, чи правильно буде, якщо в позовних вимога буде заявлена вимога і про стягнення заборгованості. Тобто перша вимога стягнути борг, друга вимога - в рахунок погашення боргу і тд...... Чи ці дві вимоги можна об'єднати в одну чи тільки одну вимогу заявляти за вибором стягувача?

    Дякую за думки.

  15. 2 минуты назад, y.voronizhskiy сказал:

    Виграний час - це найкраще, що може бути у кредитних спорах.

    Згідний з Вами на всі 100%.

  16. 1 час назад, y.voronizhskiy сказал:

    Так завжди краще робити, подали позов, за цей час банк визнали проблемим або перестав являтися до суду представник, так може позовна давність в цілому збігти.

    В мене не банк, а ОТП Факторгинг. Але з точки затягування справи про стягнення боргу ініціювати новий позов, цей варіант теж розглядаю.

  17. 4 минуты назад, y.voronizhskiy сказал:

    Хто Вам допомогав?

    Я б рекомендував Вам подати окремий позов про припинення договору поруки.

    Ніхто, я представляю інтереси свого клієнта, я адвокат.

    Позов про припинення поруки на мою думку також буде доцільно подавати, зараз зважую всі ці моменти. На разі виходив з останньої практики ВСУ  6-2662-цс, подаючи заперечення.

     

  18. 8 минут назад, y.voronizhskiy сказал:

    А що ви зробили?

    Які документи подали?

    Які документи плануєте подати?

    Заочне рішення скасував, зараз будемо подавати заперечення на позов і заяву про застосування строків позовної давності в частині штрафних санкцій і про припинення договору поруки.

    Заочне рішення суд скасував не у зв'язку з виключенням даної компанії з переліку фін. компній.

  19. В 27.05.2016 в 08:36, y.voronizhskiy сказал:

    Как Ваши дела?

    какие успехи в борьбе с ОТП?

     

    Поки справа по суті не слухалась по суті.

    Розмовляв з суддею, який хотів почути мою думку, поки не побачив в його очах розуміння.

    Скептично настроєний.

  20. У мене нещодавно була справа по ОТП Ф., я підняв питання про їх виключення з реєстру (заперечення включали і це питання), суд не взяв до уваги ці доводи, т.я. ОТП Ф. на момент укладення договору факторингу було фін. установою а на тепер є товариством, яке зареєстровано як юридична особа, тобто має право на стягнення боргу за договором. На виключення ОТП Ф. з реєстру фін. установ суд уваги не звернув (це в моєму випадку). З приводу % ОТП Ф. заявляв вимогу щодо нарахованих відсотків ще банком, сума яких була передана по договору. Сам ОТП Ф. % не нараховував.  

    Дякую за інфо.

  21. Доброго дня.

    Чи є в когось якась свіжа судова практика щодо ситуації з ОТП Факторинг та виключення їх з реєстру фін. установ. 

    Цікаво також почути думки щодо права на стягнення відсотків за кредитним договором даною компанією після виключення з реєстру фін. установ.

    Дякую. 

  22. Пусть чихают,но уступка права требования по кредитному договору в пользу физлица невозможна.

    Возвращаемся к вопросу,который я когда-то подумал: возможно ли,что бы кредитодателем было одно лицо,а залогодержателем другое?

    Чому не можлива? Цікавить Ваша позиція, або суду,якщо є відповідні рішення.