Yonblund

Пользователи
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Обычный

1 Follower

About Yonblund

 • Rank
  Активный участник

Recent Profile Visitors

1,458 profile views
 1. Якусь маячню несе ВС. Виходить наступне, торги відбулись за неправильною оцінкою і іншими порушеннями і якщо боржник її не оскаржив, в подальшому він (боржник) не може в загальному порядку визнавати результати торгів з цих підстав недійсними.
 2. Поспілкувався з суддею з приводу ставки судового збору, його позиція не змінна і дана категорія спорів підпадає під майнові. ))) Цікава тенденція.
 3. Дякую, спробую. Для початку спробую з суддею поговорити і його помічником. Можливо в когось є посилання на рішення судів щодо визначення ставки судового збору в такій категорії спорів, поки не можу знайти.
 4. Я теж з таким вперше стикаюсь. Практика завжди була, що дана категорія спорів відноситься до не майнових. Однак дійсно в позові вказали суму стягнення, однак на мою думку, це не має значення.
 5. Питання до учасників форуму. Отримав ухвалу суду про залишення позовної заяви без руху. Позов про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню подано від фізичної особи. При поданні позову був сплачений судовий збір по ставці для немайнового спору. Суд вважжає, що оскільки виконавчим написом стягнута сума боргу, це майновий спір. Чи в когось судова практика, буду вдячний.
 6. Справа в суді першої інстанції розглядається. Подивимось, як події будуть розгортатись. Буде результат напишу.
 7. На днях буду мати переш засідання по своєму клієнту у справі про визнання виконавчого напису таким що не підлягає виконанню. Вчиняв вик. напис Чуловський. Виконавчий напис вчинено в дол. США,еквівалент не вказано, розрахунку не має, вимога не надсилалась.
 8. Доброго дня. Чи є якась свіжа практика щодо визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. Маю на дня перше судове засідання по справі. До речі вчиняв виконавчий напис славнозвісний Чуловський.
 9. Доброго дня. Виникло практичне питання. В разі звернення до суду з позовом про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом продажу на прилюдних торгах, чи правильно буде, якщо в позовних вимога буде заявлена вимога і про стягнення заборгованості. Тобто перша вимога стягнути борг, друга вимога - в рахунок погашення боргу і тд...... Чи ці дві вимоги можна об'єднати в одну чи тільки одну вимогу заявляти за вибором стягувача? Дякую за думки.
 10. Ув. Форумчанин! Читала сегодня опять ленту  http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=7800&page=8  и решила у ВАС спросить, как дела с ОТПФакторингом, что у ВАС как у адвоката получается?? Я заемщик  Ми  как-то переписівались с ВАМИ, но почему-то єта лента затихла или может идет обсуждение где-то на другой ленте?? Поскажите, очень нужно.. Я сейчас в АПЕЛЯЦИИ.. щу стратегию защити, не знаю что предпринять?  думаю о варианте подать НА ОТПБ по "ЗПС", что бі остановить дело в АПЕЛЯЦИИ.. Єто возможно?? Я не знаю практику в АПЕЛЯЦИИ...  Как сейчас можно бороться с ОТПФактором, с учетом того , что ОН НЕФИНУСТАНОВА??

  Буду очень благодарна..

  1. Yonblund

   Yonblund

   Доброго дня. Я дуже перепрошую, але не побачив Ваше повідомлення. Якщо цікаво Вам, можемо продовжити спілкування.