Yonblund

Пользователи
 • Число публикаций

  35
 • Регистрация

 • Последнее посещение

Репутация

1 Обычный

1 подписчик

О Yonblund

 • Звание
  Активный участник

Недавние посетители профиля

575 просмотров профиля
 1. Поспілкувався з суддею з приводу ставки судового збору, його позиція не змінна і дана категорія спорів підпадає під майнові. ))) Цікава тенденція.
 2. Дякую, спробую. Для початку спробую з суддею поговорити і його помічником. Можливо в когось є посилання на рішення судів щодо визначення ставки судового збору в такій категорії спорів, поки не можу знайти.
 3. Я теж з таким вперше стикаюсь. Практика завжди була, що дана категорія спорів відноситься до не майнових. Однак дійсно в позові вказали суму стягнення, однак на мою думку, це не має значення.
 4. Питання до учасників форуму. Отримав ухвалу суду про залишення позовної заяви без руху. Позов про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню подано від фізичної особи. При поданні позову був сплачений судовий збір по ставці для немайнового спору. Суд вважжає, що оскільки виконавчим написом стягнута сума боргу, це майновий спір. Чи в когось судова практика, буду вдячний.
 5. Справа в суді першої інстанції розглядається. Подивимось, як події будуть розгортатись. Буде результат напишу.
 6. На днях буду мати переш засідання по своєму клієнту у справі про визнання виконавчого напису таким що не підлягає виконанню. Вчиняв вик. напис Чуловський. Виконавчий напис вчинено в дол. США,еквівалент не вказано, розрахунку не має, вимога не надсилалась.
 7. Доброго дня. Чи є якась свіжа практика щодо визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. Маю на дня перше судове засідання по справі. До речі вчиняв виконавчий напис славнозвісний Чуловський.
 8. Доброго дня. Виникло практичне питання. В разі звернення до суду з позовом про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом продажу на прилюдних торгах, чи правильно буде, якщо в позовних вимога буде заявлена вимога і про стягнення заборгованості. Тобто перша вимога стягнути борг, друга вимога - в рахунок погашення боргу і тд...... Чи ці дві вимоги можна об'єднати в одну чи тільки одну вимогу заявляти за вибором стягувача? Дякую за думки.
 9. Ув. Форумчанин! Читала сегодня опять ленту  http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=7800&page=8  и решила у ВАС спросить, как дела с ОТПФакторингом, что у ВАС как у адвоката получается?? Я заемщик  Ми  как-то переписівались с ВАМИ, но почему-то єта лента затихла или может идет обсуждение где-то на другой ленте?? Поскажите, очень нужно.. Я сейчас в АПЕЛЯЦИИ.. щу стратегию защити, не знаю что предпринять?  думаю о варианте подать НА ОТПБ по "ЗПС", что бі остановить дело в АПЕЛЯЦИИ.. Єто возможно?? Я не знаю практику в АПЕЛЯЦИИ...  Как сейчас можно бороться с ОТПФактором, с учетом того , что ОН НЕФИНУСТАНОВА??

  Буду очень благодарна..

  1. Yonblund

   Yonblund

   Доброго дня. Я дуже перепрошую, але не побачив Ваше повідомлення. Якщо цікаво Вам, можемо продовжити спілкування.

 10. В мене не банк, а ОТП Факторгинг. Але з точки затягування справи про стягнення боргу ініціювати новий позов, цей варіант теж розглядаю.
 11. Ніхто, я представляю інтереси свого клієнта, я адвокат. Позов про припинення поруки на мою думку також буде доцільно подавати, зараз зважую всі ці моменти. На разі виходив з останньої практики ВСУ 6-2662-цс, подаючи заперечення.
 12. Заочне рішення скасував, зараз будемо подавати заперечення на позов і заяву про застосування строків позовної давності в частині штрафних санкцій і про припинення договору поруки. Заочне рішення суд скасував не у зв'язку з виключенням даної компанії з переліку фін. компній.