-
Число публикаций
73 -
Регистрация
-
Последнее посещение
Астрея's Achievements
Newbie (1/14)
26
Репутация
-
Жив реестр) свежее решение: http://reyestr.court.gov.ua/Review/54594617 "Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду України у справі від 24 грудня 2014 року № 6-201цс14 про те, що дія ст. 23 Закону України «Про іпотеку» не поширюється на ті випадки, коли обтяження нерухомого майна іпотекою виключено з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна."
-
Ухвала 16.12.2015 Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» відхилити. Рішення апеляційного суду Харківської області від 11 березня 2015 року залишити без змін. Рішенням апеляційного суду Харківської області від 11 березня 2015 року рішення Московського районного суду м. Харкова від 10 листопада 2014 року в частині позовних про звернення стягнення на предмет іпотеки скасовано та ухвалено нове рішення, яким в задоволенні позовних вимог про звернення стягнення на предмет іпотеки відмовлено. http://reyestr.court.gov.ua/Review/54594617
- 2 ответа
-
- 3
-
Эта статья измененна в 2014. Закон обратой силы не имеет. В 2013 году печать была обязательна!! Стаття 207. Вимоги до письмової форми правочину "2. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами). Правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства та скріплюється печаткою." Стаття 209. Нотаріальне посвідчення правочину Нотаріальне посвідчення може бути вчинене на тексті лише такого правочину, який відповідає загальним вимогам, встановленим статтею 203 цього Кодексу. Итого: нотариус не имел права заверять договор без печати. Превышение полномочий. Ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», державна реєстрація прав, їх обтяжень у результаті вчинення нотаріальної дії (надання відмови в ній) проводиться одночасно з вчиненням такої дії. Ипотекодержатель банк по реестру, не факторинг, т.е. фактические действия подтверждают никчемность договора переуступки права требования по ипотеке. Згідно Ст. 59. ЦПК п.1. Суд не бере до уваги докази, які одержані з порушенням порядку, встановленого законом. Відповідно до ч. 1 ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків встановлених статтею 61 цього Кодексу.
-
И снова ОТР"Факторинг"
topic ответил на avely автора Астрея в Юридична консультація - чати з юристом
Вот тут посмотрите: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=7800 -
Поскольку нотариус заверил договор, который не соответствует ст.203 ЦК, это значит только то, что он превысил свои полномочия и не имел права заверять договор без печати между юр лицами в 2013 и еще с подписью г-на Б., который по уставу не имеет права подписи. На всех экземплярах нет печати, даже тех, что вытребовали у нотариуса
-
На момент заключения договора права переуступки в 2013г. печать была обязательна. Закон обратной силы не имеет. Стаття 207 ЦК. Вимоги до письмової форми правочину «ч.2. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами). Правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства та скріплюється печаткою.» Стаття 209 ЦК. Нотаріальне посвідчення правочину 3. Нотаріальне посвідчення може бути вчинене на тексті лише такого правочину, який відповідає загальним вимогам, встановленим статтею 203 цього Кодексу.»
-
В смысле реестр ипотек лишний??? Ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», державна реєстрація прав, їх обтяжень у результаті вчинення нотаріальної дії (надання відмови в ній) проводиться одночасно з вчиненням такої дії. Стаття 209 ЦК. Нотаріальне посвідчення правочину. Нотаріальне посвідчення може бути вчинене на тексті лише такого правочину, який відповідає загальним вимогам, встановленим статтею 203 цього Кодексу.» Тобто, нотаріус не мав права посвідчювати договір без печатки юридичнї особи.
-
И снова ОТР"Факторинг"
topic ответил на avely автора Астрея в Юридична консультація - чати з юристом
У них был код в свидетельстве на этот вид деятельности, с августа 2015 Нацфин комиссия их лишила этого права