Анатолий210

Пользователи
  • Число публикаций

    28
  • Регистрация

  • Последнее посещение

  • Days Won

    1

Сообщения опубликованы Анатолий210

  1. Зачем требовать? Деньги НЕ ВЫДАНЫ и точка. Одна из сторон не выполнила условия договора-не выдала из кассы кредитные средства. Договор действительный, но не состоялся.

     

    • Like 2
  2. Постанова ВСУ № 8-63цс12 від 11.07.2012

    п.7 Постанови Пленума ВСУ №9 "Про судову практику розгляду цивільних справ про визнання правочинів недійсними" від 06.11.2009 року : виконання чи невиконання сторонами зобов язань, які виникли з правочину, має значення лише для визначення наслідків його недійсності. ...правове значення для вирішення питання про визнання договору недійсним, має додержання його сторонами вимог закону саме при його укладенні, а не виконанні

    • Like 1
  3. Да, это два разных договора.Второй договор подписан, но он не выполнен со стороны одной из сторон-деньги не выданы.

    Стаття 510. Сторони у зобов'язанні

    1.  Сторонами у зобов´язанні є боржник і кредитор.

    2. У зобов´язанні на стороні боржника або кредитора можуть бути одна або одночасно кілька осіб.

    3. Якщо кожна із сторін у зобов´язанні має одночасно і права, і обов´язки, вона вважається боржником у тому, що вона зобов´язана вчинити на користь другої сторони, і одночасно кредитором у тому, що вона має право вимагати від неї.

  4. Я тут вижу, что во втором договоре в разделе 1 записано, что кредитор ВЫДАЕТ КРЕДИТНЫЕ ДЕНЬГИ ЧЕРЕЗ КАССУ БАНКА, Пусть предъявят кассовые документы в которых есть подпись заемщика о получении.

    .

    • Like 2
  5. 18 hours ago, Bolt said:

    Тааак, теперь давайте по порядку... У Вас есть заочка, Вы подали на пересмотр и получили отказ, есть ухвала... Дальше апелляции на эту заочку Вы не подавали, но пишите о том, что думаете о кассации... Я один ничего не понял?

    :wub::unsure:

  6.  

     Подали позов по недійсності комісії і пені (договір 2012 року, гривня). Банк подав заяву про застосування строків позовної давності.

     

     

    Є інформація, що суддя прийме ось таке рішення:

     

    ОСОБА_1 з моменту укладення та підписання оспорюваного договору погодився на всі умови кредитного договору, зокрема щодо цілі споживчого кредиту, суми кредиту, строку дії кредитного договору, порядку платежів, з якими був попередньо ознайомлений і заперечень не мав, деякий час виконував кредитні зобов"язання згідно оглянутих квитанцій про сплату кредиту, в зв"язку з чим суд вважає за необхідне застосувати наслідки спливу позовної давності і відмовити у задоволенні позову про визнання кредитного договору недійсним.

     
     
    Порадите як боротися із позовною давністю? Як ви боритесь із нею?
     
    Вже подавав  заяву до суду  із рішенням ВСУ про "об"єктивну обізнаність" позивача,  рішення КСУ про те що споживач  не є фахівцем у кредитуванні, не є юристом і т д.
    Що ще можна надати?

     

    Стаття 267. ЦКУ 2. Заява про захист цивільного права або інтересу має бути прийнята судом до розгляду незалежно від спливу позовної давності.

     

    Мне кажется, что надо подавать иск о нарушении ваших прав как заемщика (Закон Украины "Про захист прав споживачів") по ст.11.

  7. Зачем ЛС, можно и тут показать, эта постанова не секретная, многие хотят увидеть...

    Стаття 267. ЦКУ

     

    2.  Заява про захист цивільного права або інтересу має бути прийнята судом до розгляду незалежно від спливу позовної давності.

     

    Цивільне право це є и ПРАВО споживача по  Закону про ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

  8. Я так понял, что если вопрос стоит о признании договора недействительным, мнимым, незаключенным, то ст 267, тут нарушены мои цивильные права (не сообщено о стоимости кредита, нет расчета, графика и т.д.). А если касается сумм пени, штрафов,  оплаты процентов, то тогда действует исковая давность стандартная или установленная в договоре

  9. Стаття 258. Спеціальна позовна давність

    1. Для окремих видів вимог законом може встановлюватися спеціальна позовна давність: скорочена або більш тривала порівняно із загальною позовною давністю.

     

    3.  Позовна давність у п'ять років застосовується до вимог про визнання недійсним правочину, вчиненого під впливом насильства або обману.

    4. Позовна давність у десять років застосовується до вимог про застосування наслідків нікчемного правочину.

  10.  

    1)     Я  дізнався  про  порушення  свого права , як споживача , коли 20.11.2015 р. отримав  позовну  заяву  від  ПАТ  КБ  Приватбанк  , та пішов з нею на консультацію  до адвоката. Адвокат  сказав  що на його думку мої права , як споживача  кредитних  послуг  порушені , що нормами  статті  11   Закону України  Про  захист  прав  споживачів. врегульовані  права  споживачів на випадок укладення  ними  кредитних  договорів,  відповідно до яких  кредитодавець  надає  кошти  на  придбання   продукції.  

    Отже  згідно ст..261 ЦК України  Перебіг позовної давності починається від дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права, а дізнався я про порушення  свого  права  25.11.2016р.   коли прийшов на консультацію до адвоката.                                                                                                                                                                       а  згідно ст..257 ЦК України     Загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки.

    Отже я вважаю що строк у межах якого я можу  звернутися до суду з вимогою про захист свого цивільного права або інтересу. не пропущен.

    и приложить квитанцию о оплате услуг адвоката, где будет указана что Вы получили консультацию такого то числа , по такому вопросу.

     

    Где -то было, что исковая давность не применяется к нематериальным искам (признание договора недействительным).

  11. Вот такое есть по теме.

     

    ПО СЧЕТУ 2909 !!!!

     

     

                  Наверное, каждый немного знаком с кредитами в ин.валюте. Если не сами брали, то есть знакомые, которые попали в это валютное, можно сказать, рабство. Предлагаю разобраться, что такое кредит в иностранной валюте. 
    Для начала хочу уточнить – любой кредит является валютным, т.к. гривна – это тоже наша, национальная валюта. Но говорить сейчас мы будем об иностранной валюте – доллары США, евро, швейцарские франки. 
    На основании генеральной лицензии на осуществление валютных операций (письменное разрешение НБУ) наличную ИНОСТРАННУЮ валюту банк имеет право выдавать только с текущего счета клиента (балансовые счета 26.. "денежные средства клиентов"), т.е. с БАНКОВСКОГО СЧЕТА, который начинается с цифр 2620 

    Те банки, которые выдали наличную иностранную валюту с балансового счета 2203 "Долгосрочные кредиты на текущие нужды, которые выданы физическим лицам", (или, как вариант, с 2233, 2909 и др.) не имеют надлежащих и допустимых доказательств передачи в собственность наличной иностранной валюты (клиент не подписывал заявку на выдачу налички с ТЕКУЩЕГО счета). 
    Таким образом, если у вас не открыт текущий счет, а кредит каким-то образом получен, то можно смело говорить о том, что кредит в надлежащей форме вы не получили. Кстати, если вы погашаете этот якобы кредит на тот же счет, с которого он был «выдан», вы так же, как и банк, нарушаете законодательство Украины, не говоря уже о том, что если банк не захочет согласиться с тем, что вы погасили свой кредит, то вы это никаким образом не докажете. 
    Большинство банков в годы кредитной гонки выдавали иностранную валюту, минуя текущий счет клиента, вовсю используя недействительные (фальшивые, как указано в постановлениях НБУ) документы – заявки на выдачу налички. 
    Именно поэтому банки, которые допустили данные ошибки, и предлагают "ин.валютные" кредиты перевести в гривневые на основании ст.604 ГК, во избежание грубого нарушения генеральной лицензии на осуществление валютных операций. Сотрудники банка могут быть привлечены к уголовной ответственности согласно ст.200 УК Украины. 
    Однако, выдача наличной НАЦИОНАЛЬНОЙ валюты с балансового счета 2203 ДОПУСКАЕТСЯ, т.е. не запрещена. 

    Расскажу на примере. 
    Например, по условиям кредитного договора, клиент должен получить кредит на сумму 100 тысяч долларов, что в эквиваленте на момент выдачи составляет 500 тысяч гривен (курс 2007-2008 гг.). Расходные кассовые документы (заявление на выдачу наличности в валюте) - недействительны, поскольку не содержат всех обязательных реквизитов, содержат противоречивые данные и не соответствуют установленным правилам НБУ содержанию и форме, поэтому при их выявлении контролирующими органами банк может в любой момент от них отказаться (ой, мы ошиблись, это не те документы))). 
    Вместе с тем, в бухгалтерском учете банка указанный кредит отражается, как гривневый, сам учет в Украине, согласно Закону «О бухгалтерском учете и финансовой отчетности» и согласно Постановления Правления НБУ № 566, - ведется исключительно в гривне, поэтому обнаружить такие подлоги при текущих проверках ревизорами НБУ становится практически невозможным, ничего не вызывает подозрений. По отчетным документам - кредит в бухгалтерской отчетности отражен, как гривневый, валютные колебания никак на него не влияют, база налогообложения - только проценты по предоставленному кредиту. 
    НО! для клиента - кредит является валютным, он обязан приносить в банк указанную в договоре сумму долларов США наличными. Курс валют растет, меняется. На примере периода действия указанного кредитного договора, курс доллара менялся от 5 грн/долл. до 15 грн/долл .. Таким образом, гривневый эквивалент, а затем и сумма в гривнах каждого платежа, - меняется. Иными словами, через год после «выдачи», 100 тысяч долларов США, - это уже не 500 тысяч гривен, а около 1500000 гривен. В это же время, по документам, доходы банка учитываются с базы кредита в 500 тысяч гривен, объект налогообложения, - лишь проценты с указанной базы, по телу кредита, а все остальное - чистый теневой доход банка, наличными. 
    Возникает вопрос, как же удалить эти теневые средства из банка, ведь все операции о движении средств в кассе банка, - подлежат документированию и возведению в общий баланс, поскольку де-факто банк оперирует чужими деньгами? Именно для изъятия неучтенных доходов от курсовой разницы банком и применяются недействительные приходные кассовые документы в валюте, поскольку на самом деле на учетные счета из кассы учитывают гривню, полученную от теневого валютообмена прямо в кассе банка в пределах, необходимых для закрытия баланса в конце операционного дня, а средства в иностранной валюте, реально внесенные клиентами, - использовались для следующих «выдач» псевдовалютних кредитов, теневых валютообменных операций с клиентами банка, т.е. - по необходимости, а остатки - на собственное усмотрение администрации банка, как чистый доход. Таким

    образом, банк существенно занижает базу, поскольку прибыли при легальном валютном кредитовании подлежали бы налогообложению по действующей ставке налога на прибыль, а в данном случае, - это чистый не декларируемый теневой доход банка. 
    В проигрыше: 
    1. клиент, который не имеет валютной выручки и должен покупать иностранную валюту за гривны по коммерческому курсу, 

    2. государственный бюджет, 
    3. пенсионный фонд, 
    4. акционеры 
    5. и вкладчики банка. 
    Для расчетов сумм задолженности клиента, обоснование возможных судебных исков, - банками используются регистры аналитического учета, которые являются внутренними банковскими счетами банка, открываются, ведутся и закрываются им по своему усмотрению, для внутреннего учета, - по своим внутренним положениями. Именно поэтому, законодательно, - ни данные по этим счетам, ни выписки по этим счетам, - не являются первичными бухгалтерскими документами, и не имеют доказательной силы, но одновременно - справки о движении средств по текущим счетам клиентов, т.е. счетах, которые принадлежат именно клиентам, - есть первичными бухгалтерскими документами, поскольку дают возможность контролировать соблюдение требований валютного законодательства при осуществлении валютных операций. Эта позиция неоднократно подтверждена Национальным банком Украины 

    Также недействительными являются и приходные кассовые документы, на основании которых банк осуществлял прием очередных платежей в иностранной валюте на погашение указанного кредита: бухгалтерская проводка, которую применял банк в заявлении на перевод наличности (приходных документ), - применяется в бухгалтерском учете банков Украины для приема наличности национальной валюты, - гривне. Таким образом, наличную иностранную валюту, которую вносил клиент банка на погашение текущей задолженности по кредитному договору в иностранной валюте, в кассе банка, - не учитывалась. Зато, работниками банка проводилась теневая валютообменная операция непосредственно в кассе банка, после проведения которой на счета банка зачислялась гривна. Это дает все основания утверждать, что указанный кредит, как валютный, - не учитывается в бухгалтерском учете банка вообще, а наличные средства, полученные от клиента на погашение кредита, в результате теневых незаконных валютообменных операций, - присваиваются администрацией и/или сотрудниками банка. Более того, в таком случае происходит уклонение банком от уплаты налогов в крупных размерах, также банк избегает обязательного резервирования под выданные валютные кредиты, банком не уплачиваются взносы в Пенсионный фонд при валютообменных операциях (поскольку официально такие операции банком не проводятся), фактически происходит привлечение и размещения наличности иностранной валюты неустановленными физическими лицами в помещении банка, под прикрытием самого банка, как финансового учреждения. 
    Согласно ст.16 Закона Украины «О предотвращении и противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, или финансированию терроризма», финансовая операция или совокупность связанных между собой финансовых операций, - подлежит обязательному финансовому мониторингу, если она имеет, в частности, запутанный или необычный характер, не имеет очевидного экономического смысла или очевидной законной цели. 
    Примененные банком схемы выдачи и приема наличности иностранной валюты, и выдача наличности национальной валюты вместо выдачи непосредственно клиенту надлежащей наличности иностранной валюты, - как раз и содержат признаки необычной финансовой операции, поскольку для выдачи наличных валютных кредитов законодательством Украины и нормативно-правовыми актами НБУ было предусмотрено четкую схему выдачи, четкий порядок операций, а именно - с использованием текущего счета клиента (для того, чтобы эта операция была видна в НБУ и налоговой службе). 
    Соответственно, выдавать кредиты наличной иностранной валютой банк имел право только с текущего счета клиента, открытого клиентом в банке на основании ст.1066 ГК Украины и договора банковского счета клиента, то есть фактически - путем кредитования текущего счета на основании положений ст.1069 ГК Украины. 
    Такой порядок установлен законодательством для возможности контроля выданных кредитов в иностранной валюте и для предотвращения валютных махинаций: оборот иностранной валюты на территории Украины ограничен и четко регламентирован целым рядом законов и нормативно-правовых актов Украины. 
    Согласно нормативно-правовых актов НБУ, указанные счета должны содержать данные об идентификационном коде клиента и отражаться в бухгалтерской отчетности банка для декларирования банком своих доходов с дальнейшей уплатой налогов с таких доходов. Но текущий счет клиенту банком не открывался, а в кредитном договоре банком применена схема выдачи кредитных средств,предусмотренную для выдачи кредитов в национальной валюте (т.е. с транзитного счета 2203… или с2909… напрямую через кассу). Наличные валютообменные операции при выдаче и приему наличности иностранной валюты проводились непосредственно в кассе банка по теневой схеме, на банковских счетах учитывалась гривна, а курсовая разница от необъявленных валютообменных операций оставалась в виде неучтенной наличности в кассе. Вместе с тем, банк, декларируя указанный кредит в своей финансовой и налоговой отчетности, как гривневый, - избегал уплаты налогов с полученной от клиента огромной курсовой разницы, которая образуется между гривневым эквиваленты сумм в иностранной валюте в результате девальвации гривни, уменьшал размеры резервирования под валютные кредиты, вводил в заблуждение вкладчиков и акционеров банка, а также органы ГНА относительно размеров полученных доходов. 

    • Like 1
  12.  

    Тут не написано як буде оформлено результат, але NOTA BENE !

    Доброе утро всем!

    Уверена, что у всех всё хорошо, несмотря на то, что 1558-1 СНОВА ушел на третье чтение!!! wink emoticon

    Пока у нас есть немного времени для профессиональной подготовки нашей стороны в этой нелёгкой борьбе с беспределом банковской системы и т.д.

    Все спрашивают ЧТО ДЕЛАТЬ?... вот одно из предложений к реальным действиям!!

    Ну а по делу: 1. Вчера долго говорила с Сашей Гумировым! (кто не знает, это юрист, который смог выиграть 2 инстанции по постанове 662 у Кабмина и банков некоторых, и т.д. )

    Как мы все понимаем и уже точно знаем, все наши действия сейчас перешли или у многих уже переходят в "судебные корридоры"....

    Поэтому в Одессе, после встречи с Сашей Боровиком (зам главы ОДА, М. Саакашвили), было принято решение о проведении "круглого стола" с различными финансовыми экспертами и представителями власти Одессы ( а мы сейчас все с удовольствием наблюдаем за положительными действиями оных)...

    Ребята нашли двух экспертов, которые имеют серьезные наработки в фин.экспертизах ( всей инфо рассказать не могу, но там такие фактажи, что кажется страшно об этом и думать, не то что говорить!!! ;) в нашу пользу)....

    Но для подтвержения системности нарушений банками по отношению к заемщику, необходимо не 10-15 договоров проанализировать,,,а не менее 500, а может и больше!!! Есть предложение объявить в своих громадах, о том что необходимо сдать копию своего ВСЕГО КРЕДИТНОГО ДОГОВОРА ( ипотечный не нужен) для полного экспертного анализа и 200 грн ... 

    мы сдавали такое к-во раз первые страницы, что теперь можно уже абсолютно ничего не бояться и не переживать, разве что заберут сам кредит! wink emoticon

    Уже собрано около 150 договоров.... а нас по их статистике 67000...поэтому системность нарушений банками на 150 по сравнению с 67000 не просматривается...назовут это просто "человеческий фактор"=ошибка...накажут девочку которая печатала на принтере сам договор, а мы с вами будем снова митинговать под ВР..

    Для проведения экспертиз и проведения самого круглого стола естественно нужны какие-то расходы, и ребята просчитали, что ориентировочно это выйдет в такую сумму, полный отчет по финансам обещают выложить после проведения!

    Прошу всех координаторов отнестись к этому вопросу очень серьезно!!!

    И дабы не было никаких недопониманий и вопросов, предлагаю копии договоров и 200 грн сдавать координатору или кому вы сами решите у каждого в регионе, и уже организованно потом передать весь пакет в Одессу Руслане Ивановой (под подпись wink emoticon , которая непосредственно курирует техническую сторону организации самого круглого стола.

    Времени у нас совсем мало, поэтому всех желающих отдать свой договор на экспертизу, прошу ускориться!

    ВСЕ ВОПРОСЫ ЗАДАВАЙТЕ ОРГАНИЗАТОРАМ, Гумиров А. и Иванова Руслана, ответы из первых рук и уст!

    и повторюсь : ДЕЛО ДОБРОВОЛЬНОЕ! но на Бога надейся, а лотерейный билет хотя бы выйти купить, но нужно! wink emoticon

     

     

    Только что прочитал это сообщение. Как все таки закончилось интересное начинание?

  13. Как уже сообщал портал недвижимости Stopmakler, Пленум Высшего специализированного суда Украины принял Постановление №5 от 07.02.2014 г. «О судебной практике по делам о защите прав собственности и иных вещных прав».

    Наряду с иными в Постановлении №5 содержатся предписания о том, когда у покупателя недвижимости возникают права собственности на нееоб отсутствии права собственности на новострои до принятия их в эксплуатациюоб истребовании недвижимости из чужого незаконного владения, а также следующее разъяснение о признании покупателя недвижимости добросовестным приобретателем: 

    Приобретатель имущества признается добросовестным, если в момент совершения сделки (заключения договора купли-продажи или иного отчуждения недвижимости) он не знал и не мог знать о том, что у продавца отсутствуют права на отчуждение недвижимого имущества, являющегося объектом сделки (договора). Например, когда покупатель принял все разумные меры, проявил осмотрительность и осторожность для выяснения правомочий продавца на отчуждение данного недвижимого имущества. При этом в действиях приобретателя недвижимости не должно быть и вины по неосторожности, так как он не только не желал и не осознавал, но и не допускал возможности каких-либо неблагоприятных последствий для настоящего собственника имущества. 

    К выбытию имущества из владения собственника, либо лица, которому собственник передал имущество во владение, не по их воле иным путем (ст. З88, ч. 1, п. 3 ГК) относятся, в том числе, такие случаи как совершение сделки под влиянием насилия, обмана, злонамеренного соглашения представителя владельца с другой стороной, – то есть, все случаи, когда имущество выбыло из владения не по воле собственника (или законного владельца). 

    Приобретатель (покупатель) недвижимого имущества не может быть признан добросовестным в случае, если на момент заключения сделки по приобретению данного имущества право собственности в Госреестре прав на недвижимость было зарегистрировано не за отчуждателем (продавцом), либо в данном реестре была запись о судебном споре по поводу этого недвижимого имущества (обременения). Одновременно запись в Госреестре прав о правах собственности отчуждателя не является бесспорным доказательством добросовестности приобретателя

    Ответчик может быть признан добросовестным приобретателем при условии, что договор, согласно которому он приобрел спорное имущество, отвечает всем признакам действительности сделки, за исключением того, что данная сделка была совершена при отсутствии у продавца имущества прав на его отчуждение. Собственник имущества имеет право опровергнуть возражения приобретателя о его (собственника) добросовестности, доказав, что в момент совершения сделки приобретатель должен был усомниться в правомочиях отчуждателя на отчуждение имущества. 

    С полным текстом Постановления №5 можно ознакомиться здесь

  14. 1. Да, доллар физически я не получал. Я получал гривну в кассе.

    2. Дополнительное соглашение.

    Интересно то, что ГИУ , по своим стандартам, по программе "Житло в кредит" договора в валюте НЕ ЗАКЛЮЧАЕТ

  15. Добрый день, форумчане.

     

    Пытался найти похожую ситуацию с Приватом, но увы не получилось.

     

    В 2007 взял в кредит у Привата 100 тыс.грн. под залог 3-ой квартиры.

    В 2008 пришлось подписать додаткову угоду в долларах.

    По сей день плачу, но душит каждый день.

    Вопрос. Могу ли вернуться к основному договору? С чего мне начинать?

    Были ли подобные случаи?

    Подскажите. Заранее спасибо.

    Вам наверное пообещали включить кредит в программу "Житло в кредит" через ГИУ? А потом пришло письмо от Дубилета о том, что ваш договор к сожалению не поддержан ГИУ?

  16. У вас в допсоглашении должен был быть пункт О резервировании ресурсов, по этому пункту банк проводит резервирование сумм (см. додаток№2), КОТОРЫМИ РАСПОРЯЖАЕТСЯ ЗАЕМЩИК!!! (формулировка моя не точная, но где-то так). Банк за это резервирование берет комиссию 3% в год (см.п.8.1.Додатковой угоды)

  17. Интересно посмотреть на Додаток №1 к доп.угоде. Там расчет "сукупної вартості кредиту" должен был быть представлен в валюте и в ГРИВНЕ! Есть ли письменное согласие заемщика о принятии валютных рисков и есть ли информация о том, что заемщик ознакомлен с двумя видами погашения кредита.

     

  18. Хочу узнать ваш совет вот по какому делу. Мой отец пользовался кредитной карточкой Gold, у него образовалась задолженность и в 2012 он сделал реструктуризацию долга. 24/02/2013 он умер. Через месяц, после похорон я уведомил банк о его смерти (занёс копию похоронки). У отца не было никакого  имущества. В права наследования никто не вступал. В июле 2014 пришло письмо от Привата с просьбой о погашении кредита и об соболезновании по поводу смерти отца. Т.к. я сам являюсь клиентом Привата ( есть кредитная карта Универсальная), то в июле 2015  мне пришла смс что мой отец не платит кредит и его долг передан в СБ и указан номер агента СБ. Я позвонил по этому номеру и встретился с агентом СБ. В общении со мной он был вежлив и настойчиво предлагал начать платить, хотя бы маленькими суммами. Я отказался, тогда он намекнул что на меня подадут в суд и меня и мою семью могут выселить. Увы, но его потуги не принесли успеха. Дом, в котором я живу ни на кого не оформлен. Я сказал что платить не буду и пусть они подают в суд на наследников, хотя наследство никто не принимал. 30/09/2015 агент СБ опять мне позвонил и сказал что может поспособствовать закрыть задолженность если я дам согласие на участи в программе погашения кредит от третьих лиц. Общая сумма задолженности составляет 21000 и если бы я дал согласие на участие в программе, то я + все наследники заплатили бы 3200 грн. После этого долг считался бы погашен. Но из всего этого у меня возникает стойкое ощущение что меня хотят развести на деньги. В понедельник иду на встречу с агентом СБ, думаю послать его опять в суд )). Но может не стоит этого делать?

    У 

     

    Да это чистый развод на деньги и вынуждение Вас признать обязательства... Не понимаю зачем Вы с ним встречаетесь и вообще общаетесь... Именно поэтому он Вас и разводит... У них так по инструкции положено, выжимать и жать только тех кто идёт на контакт...

    Пошлите его лучше на хрен... (растение такое, если что)...

    У меня была аналогичная ситуация как у Спинозы. Посмотреть надо, страховался ли кредит по Голд карте. Если есть такая фраза в договоре на карточку, то страховая пусть и платит (СК конечно приватовская ингострах?)

  19. Совет самый простой в гондурасе, если нет денег, эвакуируйте всеми возможными средствами и способами все имущество, записаное на Ваше имя.

    Касательно апелляции - бороться, бороться и еще раз бороться, все по заветам класиков.

    По первому пункту - приступать немедленно.

    Касательно борьбы, это укрсиббанка, будут покупать апелляцию, Вы перебить можете только дав больше.

    Тактику Вам нужно выдерживать, все подробно прописать начиная с нарушений порядка выдачи кредита, подделки заявок на продажу валюту + бонус по экспертизе.

    Но оставить какое-то обстоятельство на будущее для пересмотра по вновь выявленным и еще иск о недействительности или о прекращении не подавать, если конечно позволяет срок давности. Если проиграете и до ВСУ не пустят, будет возможность подать отдельный иск по КД или по вновьвыявленным, тем самым будет возможность остановить исполнительное пр-во.

    А так боритесь, чем больше жалоб, ходотайств и т.п., возможно в будущем это будет ваш выигрыш.

    И еще, что в решении по КД прописано, если обязали вернуть уплаченные проценты.

     

    Спасибо!

     

    А вот это не пробовали применять? Может подействует!?

    УКРАЇНА

    ВИЩА  РАДА  ЮСТИЦІЇ

    РІШЕННЯ

     

    16 липня 2015 року

    Київ

    № 281/0/15-15

     

    Про затвердження зразків скарг (заяв)

    щодо поведінки судді, яка може мати

    наслідком дисциплінарну відповідальність судді;

    щодо порушення суддею чи прокурором

    вимог щодо несумісності

     

    Вища рада юстиції, розглянувши питання про забезпечення реалізації права громадян та юридичних осіб на звернення зі скаргами (заявами) щодо поведінки судді, яка може мати наслідком дисциплінарну відповідальність судді; щодо порушення суддею чи прокурором вимог щодо несумісності їх посад із заняттям діяльністю, забороненою Конституцією України та законами України,

     

    в с т а н о в и л а:

     

    відповідно до статті 93 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» дисциплінарне провадження – це процедура розгляду звернення з метою встановлення обставин, що можуть бути підставою дисциплінарної відповідальності судді. Право на звернення зі скаргою (заявою) щодо поведінки судді, яка може мати наслідком дисциплінарну відповідальність судді, має будь-яка особа. Громадяни здійснюють зазначене право особисто або через адвоката, юридичні особи - через адвоката, органи державної влади та органи місцевого самоврядування - через своїх представників. Даною статтею Закону передбачено затвердження та розміщення Вищою радою юстиції на офіційному веб-порталі зразка скарги (заяви) щодо поведінки судді. 

     

    Згідно зі статтею 33 Закону України «Про Вищу раду юстиції» Вища рада юстиції розглядає питання про порушення суддями і прокурорами вимог щодо несумісності їх посад із заняттям діяльністю, забороненою Конституцією України та законами України. Стаття 34 цього Закону передбачає, що до Вищої ради юстиції з пропозицією розглянути питання стосовно порушення суддями, прокурорами вимог щодо несумісності може звернутися будь-яка особа, якій відомі відповідні факти.

     

    З метою забезпечення однакового підходу до порядку затвердження та розміщення зразків скарг (заяв), які підлягають розгляду у Вищій раді юстиції, керуючись статтями 27, 34 Закону України  «Про Вищу раду

     

     

     

    юстиції», статтею 93 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Вища рада юстиції

     

    в и р і ш и л а:

     

    1.       Затвердити зразок скарги (заяви) щодо поведінки судді, яка може мати наслідком дисциплінарну відповідальність судді (додається).

     

    2.       Затвердити зразок скарги (заяви) щодо порушення суддею вимог щодо несумісності його посади із заняттям діяльністю, забороненою Конституцією України та законами України (додається).

     

    3.       Затвердити зразок скарги (заяви) щодо порушення прокурором вимог щодо несумісності його посади із заняттям діяльністю, забороненою Конституцією України та законами України (додається).

     

    4.       Секретаріату Вищої ради юстиції розмістити на офіційному веб-сайті Ради затверджені зразки скарг (заяв) та забезпечити їх розміщення на офіційному веб-порталі судової влади.

     

     

    Голова Вищої ради юстиції                                                           І.М. Бенедисюк

     

     

     

    ЗАТВЕРДЖЕНО

    рішенням Вищої ради юстиції

    16 липня 2015 № 281/0/15-15

     

     

    ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

    вул. Студентська, 12-а, м. Київ, 04050

     

    Скарга (заява)

    щодо поведінки судді,

    яка може мати наслідком дисциплінарну відповідальність судді

     

     

    1. Інформація про заявника:

     

    1.1. Заявник:_________________________________________________________________________

    (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи або найменування юридичної особи)

    1.2. Адреса місця проживання (перебування) фізичної особи або місцезнаходження юридичної особи: _____________________________________________________________________________

    ___________________________________________________________________________________

    (поштовий індекс, область, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири)

    1.3. Номери засобів зв’язку:  ___________________________________________________________

    (домашній, робочий або мобільний номер телефону, електронна адреса)

    1.4. Статус заявника: _________________________________________________________________

                                           (сторона, третя особа, представник сторони (адвокат), інші учасники судового процесу тощо)

     

    2. Інформація про суддю (суддів): _________________________________________________________________________

                                                                                        (прізвище, ім’я, по батькові та посада судді (суддів) Верховного Суду України

    ___________________________________________________________________________________________________________________

    чи вищого спеціалізованого суду, на дії якого (яких) подається  скарга (заява))

    _____________________________________________________________________________________________________________________________

    _________________________________________________________________________________________________________

     

    3. Інформація у судовій справі: __________________________________________________________________

                                                                                                 (якщо неналежна поведінка судді мала місце під час розгляду справи, за наявності

    _____________________________________________________________________________________________________

     інформації, зазначити номер справи, сторони у справі, предмет судового розгляду; за наявності судового рішення - його дату та номер)

     

    4. У чому полягає неналежна поведінка судді (суддів)? Зазначте одну або декілька підстав дисциплінарної відповідальності судді відповідно до частини першої статті 92 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»:

     

    ð      умисне або внаслідок недбалості:

    ð                     незаконна відмова в доступі до правосуддя (у тому числі незаконна відмова в розгляді по суті позовної заяви, апеляційної, касаційної скарги тощо) або інше істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило учасниками судового процесу реалізацію наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків або призвело до порушення правил підсудності чи підвідомчості;

    ð                     незазначення в судовому рішенні мотивів прийняття або відхилення аргументів сторін щодо суті спору;

    ð                     порушення засад гласності і відкритості судового процесу;

    ð                     порушення засад рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості;

    ð                     незабезпечення обвинуваченому права на захист, перешкоджання реалізації прав інших учасників судового процесу;

    ð                     порушення правил щодо відводу (самовідводу);

    ð     безпідставне затягування або невжиття суддею заходів щодо розгляду заяви, скарги чи справи протягом строку, встановленого законом, зволікання з виготовленням вмотивованого судового рішення, несвоєчасне надання суддею копії судового рішення для її внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень;

    ð     систематичне або грубе одноразове порушення правил суддівської етики, що підриває авторитет правосуддя, у тому числі прояв неповаги під час здійснення судочинства до інших суддів, адвокатів, експертів, свідків чи інших учасників судового процесу;

    ð       умисне або у зв’язку з очевидною недбалістю допущення суддею, який брав участь в ухваленні судового рішення, порушення прав людини і основоположних свобод;

    ð       розголошення суддею таємниці, що охороняється законом, у тому числі таємниці нарадчої кімнати, або інформації, що стала відомою судді під час розгляду справи у закритому судовому засіданні;

    ð       неповідомлення суддею органів суддівського самоврядування та правоохоронних органів про випадок втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, у тому числі про звернення до нього учасників судового процесу чи інших осіб, включаючи осіб, уповноважених на виконання функцій держави, з приводу конкретних справ, що перебувають у провадженні судді, якщо таке звернення відбулося в інший, ніж передбачено процесуальним законодавством, спосіб упродовж п’яти днів після того, як йому стало відомо про такий випадок;

    ð       неповідомлення або несвоєчасне повідомлення Ради суддів України про реальний чи потенційний конфлікт інтересів судді (крім випадків, коли конфлікт інтересів врегульовується в порядку, визначеному процесуальним законом);

    ð       втручання у процес здійснення судочинства іншими суддями;

    ð       неподання або несвоєчасне подання для оприлюднення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в порядку, встановленому законодавством у сфері запобігання корупції;

    ð       зазначення в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, завідомо неправдивих відомостей або умисне незазначення відомостей, передбачених законодавством;

    ð       використання статусу судді з метою незаконного отримання ним або третіми особами матеріальних благ або іншої вигоди, якщо таке правопорушення не містить складу злочину або кримінального проступку;

    ð       допущення суддею недоброчесної поведінки, у тому числі здійснення суддею або членами його сім’ї витрат, що перевищують доходи такого судді та доходи членів його сім’ї; встановлення невідповідності рівня життя судді задекларованим доходам;

    ð       ненадання інформації або надання завідомо недостовірної інформації на законну вимогу члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та/або члена Вищої ради юстиції;

    ð       визнання судді винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією, у випадках, установлених законом.

     

    5. Конкретні відомості про наявність у поведінці судді (суддів) ознак дисциплінарного правопорушення, які можуть бути підставою дисциплінарної відповідальності судді (суддів):

     

    _________________________________________________________________________________________________

    (день, місяць, рік або період часу, коли суддею (суддями) допущено неналежну поведінку,

    _____________________________________________________________________________________________________

    зазначте факти з цього приводу)

    __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    6. Посилання на фактичні дані (свідчення, докази), що підтверджують викладені у скарзі

    (заяві) відомості:

     

    ___________________________________________________________________________________(зокрема, судові рішення Верховного Суду України, які свідчать про порушення  норм права суддею вищого спеціалізованого

    ___________________________________________________________________________________          

                                                         суду, інші документи, що підтверджують викладені у скарзі (заяві) факти)

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     

     

    З огляду на викладене, прошу притягти суддю (суддів)

     

    ____________________________________________________________________________________

             (прізвище, ініціали та посада судді)

    ___________________________________________________________________________

    __________________________________________________________________________

     

    до дисциплінарної відповідальності.

     

     

    До скарги (заяви) додаю:

    1._________________________________________________________________________________

                          (копії судових рішень та інших документів (за їх наявності), що підтверджують зазначені заявником відомості)

    2._________________________________________________________________________________

    3._______________________________________________________________________________

    4._______________________________________________________________________________

     

     

             Всі зазначені мною відомості та подані матеріали є правдивими, і я обізнаний з тим, що у разі поширення неправдивої інформації мене може бути притягнуто до встановленої законом відповідальності.

       

     

     

    “___” ____________ 20___ року                                                      ____________

                                                                                                                 (підпис заявника

                                                                                                                 або його представника)

     

     

     

     

    Примітки:

     

    1.Прізвище, ім’я, по батькові заявника і судді у пунктах 1 і 2 скарги (заяви) потрібно зазначати в називному відмінку, друкованими літерами. Інші відомості викладати чітким, розбірливим почерком.

    2. Вища рада юстиції здійснює дисциплінарне провадження лише стосовно суддів Верховного Суду  України та суддів  вищих спеціалізованих судів.

    3. Якщо у Вас є відомості/докази про будь-який злочин, скоєний суддею, повідомте про це правоохоронні органи. Така інформація не є предметом розгляду Вищої ради юстиції.

    4. Письмова скарга (заява) може бути надіслана поштою або передана до Вищої ради юстиції.

    Громадяни здійснюють право на звернення зі скаргою (заявою) особисто або через адвоката, юридичні особи – через адвоката, органи державної влади та органи місцевого                 самоврядування – через своїх представників.

    5. Адвокат зобов’язаний перевірити факти, які можуть тягнути дисциплінарну відповідальність судді, до подання відповідної скарги (заяви). Адвокат, прокурор зобов’язаний відмовити у зверненні зі скаргою (заявою) щодо поведінки судді за наявності конфлікту інтересів, а також у разі, якщо такий адвокат є учасником судового процесу, в якому бере участь суддя, щодо поведінки якого подається відповідне звернення (частина друга статті 93 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

    6.Не допускається зловживання правом звернення до органу, уповноваженого здійснювати дисциплінарне провадження, у тому числі ініціювання питання відповідальності судді без достатніх підстав, використання такого права як засобу тиску на суддю у зв’язку зі здійсненням ним правосуддя. За подання завідомо безпідставної скарги про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності адвокатом, такий адвокат може бути притягнений до дисциплінарної відповідальності згідно із законом (частина четверта статті 93 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

    7. Дисциплінарну справу щодо судді не може бути порушено за заявою чи повідомленням, що не містять відомостей про наявність ознак дисциплінарного проступку судді, а також за анонімними заявами та повідомленнями (частина п’ята статті 93 Закону України                        «Про судоустрій і статус суддів»).

    8. Відповідно до частини шостої статті 93 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» звернення повертається без розгляду, якщо:

    1) звернення не відповідає визначеним цим Законом вимогам;

    2) звернення містить виражені у непристойній формі висловлювання, що принижують честь і гідність будь-яких осіб;

    3) наведені у зверненні відомості стосуються тільки поведінки учасників процесу, працівників апарату суду або інших осіб;

    4) у зверненні порушується питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, звільнених з посади судді, суддів провадження щодо яких не підвідомче відповідному органу, що здійснює дисциплінарне провадження, а також суддів, повноваження яких припинено у зв’язку зі смертю;

    5) звернення стосується оскарження судового рішення, ґрунтується на доводах, що можуть бути перевірені лише судом вищої інстанції в порядку, передбаченому процесуальним законодавством;

    6) факти неналежної поведінки судді, що повідомляються, вже були предметом перевірки і щодо них у дисциплінарному провадженні прийнято рішення.

     

     

     

     

     

     

    ЗАТВЕРДЖЕНО

    рішенням Вищої ради юстиції

    16 липня 2015 № 281/0/15-15

     

    ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

    вул. Студентська, 12-а, м. Київ, 04050

     

    Скарга (заява)

    щодо порушення суддею

    вимог щодо несумісності його посади із заняттям діяльністю,

    забороненою Конституцією України та законами України

    1. Інформація про заявника:

     

    1.1. Заявник:________________________________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові фізичної або найменування юридичної особи)

    ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    1.2. Адреса місця проживання (перебування) фізичної особи або місцезнаходження юридичної особи:________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    (поштовий індекс, область, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири)

    ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     

    1.3. Номери засобів зв’язку: __________________________________________________________

    (домашній, робочий або мобільний номер телефону, електронна адреса)

     

     

    2. Інформація про суддю: _________________________________________________________

    (прізвище, ім’я, по батькові та посада судді) ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     

    3. У чому полягає порушення суддею вимог щодо несумісності:                

    ð      зайняття посади в будь-якому іншому органі державної влади, органі місцевого самоврядування чи з представницьким мандатом;

     

    ð      наявність заборони такій особі обіймати посади, щодо яких здійснюється очищення влади в порядку, передбаченому Законом України «Про очищення влади»;

     

    ð      поєднання своєї діяльності із підприємницькою або адвокатською діяльністю, будь-якою іншою оплачуваною роботою (крім викладацької, наукової і творчої діяльності), входження до складу керівного органу чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку;

     

    ð      належність до політичної партії чи професійної спілки, виявлення прихильності до них,  участь у політичних акціях, мітингах, страйках;

     

    ð      є або був кандидатом на виборні посади в органах державної влади (крім судової) та органах місцевого самоврядування, бере (брав) участь у передвиборчій агітації;

     

    ð      допустив порушення вимог щодо несумісності, визначених законодавством у сфері запобігання корупції.

    4. Конкретні відомості про порушення суддею вимог щодо несумісності його посади із заняттям іншою діяльністю, забороненою Конституцією України та законами України:__________________________________________________

    ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     

    5. Посилання   на   фактичні   дані   (свідчення,  докази),  що  підтверджують зазначені відомості: ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     

                     З  огляду   на   викладене,  прошу розглянути питання стосовно порушення суддею _____________________________________________________         _______________________________________________________________________

                                                                                        (прізвище, ініціали та посада судді)

    вимог щодо несумісності, визнати порушення суддею зазначених вимог і внести подання відповідним органам про звільнення його з посади.

     

    До скарги (заяви) додаю:

    1.___________________________________________________________________________________

    2.__________________________________________________________________________________

    3.__________________________________________________________________________________

    4.__________________________________________________________________________________

    Всі зазначені мною відомості та подані матеріали є правдивими, і я обізнаний з тим, що у разі поширення неправдивої інформації мене може бути притягнуто до встановленої законом відповідальності.

     

    “___ ___________ 20___ року                                                       _____________________

                                                                                                                (підпис заявника

                                                                                                                 або його представника)

     

    Примітки:

     

    1. Прізвище, ім’я, по батькові заявника і судді у пунктах 1 і 2 скарги (заяви) потрібно зазначити в називному відмінку, друкованими літерами. Інші відомості викладати чітким, розбірливим почерком.

    2. Письмова скарга (заява) може бути надіслана поштою або передана заявником до Вищої ради юстиції особисто або через його представника.

    3. Скарга (заява) без зазначення місця проживання (перебування) заявника, не підписана автором (авторами), а також така, з якої неможливо встановити авторство, визнається анонімною і розгляду не підлягає.

    4. Не є порушенням вимог щодо несумісності відрядження судді для роботи у Вищій раді юстиції, Вищій кваліфікаційній комісії суддів України, Національній школі суддів України.

    5. Якщо у Вас є відомості/докази про будь-який злочин, скоєний суддею, повідомте про це правоохоронні органи. Така інформація не є предметом розгляду Вищої ради юстиції.

    6. Якщо у Вас є відомості/докази про вчинення суддею корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією, повідомте про це спеціально уповноважених  суб’єктів у сфері протидії корупції.

     

  20. Остается только:

    1.По Постановлению Президиума НБУ №168 работать;

    2.Бить на то что франки в руках не держал

    3.Расчет удорожания кредита - если нет, то по ст.11 ЗЗПС