mif

Пользователи
  • Число публикаций

    55
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы mif

  1. Заявив клопотання з вищезазначених підстав, суддя декілька хвилин "ламалася" буцім то потрібно виходити до нарадчої. Вийшла. Прийшла. Відмовили в задоволенні клопотання. посилаючись на те, що підстави позову різні.Ухвала оскарженню не підлягає.

    ПОзовна заява по першій справі в якій було рішення, та нова - однакові. Різниця в тім, що вновому позові заявлено птання про призначення експертизи підпису дарувальника.

    Так при таких розкладах, можна судитись до смерті -кожного разу вигадувати нову підставу.

  2. Більше року назад мною підіймалася тема про порядок виселення з будинку (справа в ніякому разі не стосується будь-якого банку). Мною подавалася заява про усунення перешкод у користування будинком та виселення гр. В., а останньою - зустрічний позов про визнання договору дарування недійсним. Але суть не в тім, т.я. справу було виграно, зустрічний позов не задоволено та апеляція рішення залишила без змін. Після цього було відкрито виконавче провадження та впримусовоу порядку гр. В. виселено з будинку.

    Однак, з ціллю затягнути час, щоб не відбулося виконання рішення суду гр. В. подала в районий суд ідентичну позовну заяву своєму зустрічному позову у справі рішення якої набрало законної сили.

    Враховуючи той факт, що рішення вже набрало законної сили, а соба знову подала аналогічну позовну заяву по якій відкрито ппровадження, виникло питання про закриття щойно відкритого провадження.

    Однак, чинний ЦПК не містить норми, які зобовязують суд в таких ситуаціях закривати провадження.

    Так, порядок закриття провадження описаний в ст.205 ЦПК.Стаття 205. Підстави закриття провадження у справі

    1. Суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо:

    1) справа не підлягає розгляду в порядку цивільного

    судочинства -

    2) набрали законної сили рішення суду або ухвала суду про

    закриття провадження у справі у зв'язку з відмовою позивача від

    позову або укладенням мирової угоди сторін, ухвалені або

    постановлені з приводу спору між тими самими сторонами, про той

    самий предмет і з тих самих підстав;

    3) позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом;

    4) сторони уклали мирову угоду і вона визнана судом;

    5) є рішення третейського суду, прийняте в межах його

    компетенції, з приводу спору між тими самими сторонами, про той

    самий предмет і з тих самих підстав, за винятком випадків, коли

    суд відмовив у видачі виконавчого листа на примусове виконання

    рішення третейського суду або повернув справу на новий розгляд до

    третейського суду, який ухвалив рішення, але розгляд справи у тому

    самому третейському суді виявився неможливим;

    6) померла фізична особа, яка була однією із сторін у справі,

    якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва;

    7) ліквідовано юридичну особу, яка була однією із сторін у

    справі.

    У моєму випадку ідеально підійшов би п. 5, якщо б мова йшла не про третейський суд, чи п.2 , якщо б мова йшла не тільки про закриття провадження у справі у зв'язку з відмовою позивача від позову або укладенням мирової угоди сторін, а й про всі інші випадки розгляду спору між тими сторонами про той же предмет та з тих же підстав. Можливо я на свою користь розумію п.2??

    Хочеться зазначити, що логічно було б дану справу закрити ухвалою суду, т.я. в такому випадку позивач позбавляється права повторно звернутися до суду. Тому такі варіанти, як залишення заяви без розгляду та зупинення провадження - не розглядаються.

    А тому, для заявлення клопотання про закриттяпровадження у справі, не має норми (чи я її не знайшов) ЦПК на яку б можна було посилатися з вимогою закрити справу.

    Більш того, ст.293 ЦПК не надає зацікавленій стороні оскаржувати ухвалу про відкриття провадження у справі та ухвалу про відмову у зупиненнні провадження у справі.

    Чи колізія в законодавстві чи в моєу розумі? допоможіть...

  3. Граждане Украині, которые по национальности турки хотят покинуть пределы независимой Украины и переехать на ПМЖ в Туркишь.

    Дом ими был приватизирован на всех члеров семьи среди которых и трое малолетних детей. Как и можно получить разрешение на продажу дома органах попечительства, чтоб оформить договор. Кто сталкивался с подобной ситуацией на практитке???

  4. я сталкивался с такой ситуацией.

    Приват прислал письмо должнику такого смфсла - если уплатите до 10.10.2011 г. суму в размере 13 000 грн., то 12 000 грн. будут списаны и т.д.

    письмо присылалось с Днепра в южный район Украины.

    С начальством Южного региона было подписано соглашение о том, что в случае уплаты сумы в размере 13 тыс. у привата претензий не будет, штрафы спишут и кредит закроют.

    Должником было уплачено суму и теперь ждем письмо об отсутствии задолженности.

  5. да в усіх редакціях ст.13 ЗУ Про заставу говорить про обовязкове нотар.посвідчення договору застави т/з. Недодерження цієї вимоги тягне недійсність застави. Приват укладав кредитно-заставні договори т\з, які не посвідчувались нотаріально, а тому такі договори є оспорювані (нікчемні).

  6. В 2007 году мой муж-как предприниматель взял в ПриватБанке по программе постфинансирования 60 000 ЕВРО на 1 год с пролонгацией на 3 года. Пролонгации ни какой не было, т.к. иностранный банк отказал. Приват потребывал возвращение всей суммы. После поднятия курса-таких денег не было. В мае 2009 года Приавт предложил мне-его супруге открыть евро счет, чтоб хоть как-то погашать долг. При подписании договора на открытие счета, я подписала не смотря договор поручительства, без согласия на это моего мужа, который является и должником. Деньги на счет поступали регулярно, но некоторые суммы уходили без моего разрешения и подписи. Когда я попросила копии платежек мне отказали, зная, что там нет моих подписей. Все это было сделано с помощью их отдела по безопасности. В ноябре я развелась с мужем, а в декабре Приват подал в суд Октябрьский г.Днепропетровска, т.к был ещё один поручитель "Верус" На первое заседание я явилась одна и суд перенесли, меня больше не уведомляли и не вызывали в суд. В сентябре 2010 года мне пришел исполнительный лист и у меня из З/П делали удержания.Решение суда я так и не получила. Сейчас я в декретном отпуске. Помогите как мне с ними бороться, имели ли они право решать дело в районном суде, а не в хозяйственном ведь 3 лица в иске являются юрлицами? Можно как-то избавится от договора поручительства признать его недействительным или??????

    раджу подати позов по місцювашого проживання про визнання договору фінансової поруки укладеного між вересом та приватом в забезпечення зобовязання ФОП - недійсним, а потімпереглянути рішення Жовтневого суду
  7. у Вас оформлен кадастровый номер на землю? Если нет, то дело может существенно заторомозиться, но не навсегда.

    Я бы рекомендовала указать привату, что вы впустите только представителей исполнительной службы. И не давать никому полномочий (доверенность) на реализацию дома, даже близким родственникам. Чтобы никто , кроме Вас, не смог поставить подпись на договоре. А без Вашего добровольного согласия - выполнить решение можно лишь силами исполнительной. Хотя, я не знаю точно, на сколько беспредельно может именно приват работать в таких делах. У него же вообще крыша съехала во всем.

    кадастрового номера немає, будинок потиху починає давати тріщини із-за підняття рівня грунтових вод...Розраховуємо на те, що Приват оцінить реальну його вартість (не велику), в селі хати не сильно купують...а ми зможемо його викупити, алже кредит давали в пік ін на нерухомість і оцінений буд инок був у гривнях в 125 тис., а зараз й 80-90 тис. не коштує....'VENERA, дякую, може ще хтось має практику в таких справах.
  8. ПРограли дві інстанції по ПРивату.суди вирішили звернути стягнення на будинок та виселити боржника. Однак, в будинку зареєстровані ще 2 особи - малолітня та повнолітня (родичі боржника,які були зареєстровані після укладення договору іпотеки). приват отримав виконавчий лист про виселення та звернення стягнення. Боржником було подано позов про визнання недійсним кредмтного договору з мотивів валюти, однак, справа "затормозилась" та вірогідність,що відмовлять в задоволенню -100 %.

    нещодавно зателефонував праівник Привату з проханням приїхати сфотографувати буд нок, щоб виставити на продаж. Що робити???дозволяти фотографувати чи ні? Приват хоче зробити продаж повз органами ДВС.

    Ще цікавить той факт, яким чином зможуть продати будинок коли зем.ділянка під ним не оформлена (земля у власності сільради), зареєстровані малолітній ...Хто бував у подібній ситуаії - реалізація майна приватбанком, напишіть, потрібна порада,...дякую

  9. Помогите пожайлуста! В 2009 году по простой доверенности я передал человеку кредитный автомобиль для того что бы он платил кредит. Он заплатил пару месяцев и пропал. Найдя его я потребовал назад автомобиль, но он отказал и сказал обращайся в суд. Онулировав доверенность на право управления, обратился в суд и выйграл: 5.08.2010г суд вынес решение вернуть автомобиль его владельцу то есть мне. Исполнительная служба в течении 5 месяцев пыталась забрать авто но у них ничего не получилось. Передали на прокуратуру, прокуратура тоже никуда не торопится возбуждать уголовное дело и розыскивать автомобиль. Дело в том что мой аппонент чиновник (военнослужащий полковник) да еще в добавок и папа у него какой то генерал в министерстве. Все это время уже больше года я плачу кредит так как не делал переуступки долга и банк требует с меня эти деньги (тело, проценты, страховки и т.д)

    Может у кого то была похожая ситуация, помогите пожайлуста. Беспредел властей уже невыносим....

    ви вміліцію заяву напишіть
  10. Я думаю, если есть возможность зарубить ипотеку, то это нужно делать, да, арест наложат но это уже не залоговое имущество, на которое имел приоритет банк, может кто то тоже, например еще 3 кредитора нарисуются, арест наложат :rolleyes: , а при продаже все поровну, что в итоге получит банк.

    В кого іпотечний договір і хто виступає іпотекодержателем - утого всі права на майно- іпотеку. Якщо навіть ви 300 договорів напишите, так всі 300 кредиторів будуть стояти в черзі після банка, який отримає всі кощти за вашу нерухомість. І тільки в том увипадку, коли останніх буде вистачати погосити заборгованість перед банком, всі інші кредитори тільки тоді будуть на щось претендувати...

  11. Можете выйти на площадь Свободы и сказать тихим голосом "Мне нужен юрист" и я думаю к вам человек с 10 подойдут и спросят "Юрист нужен??".Это же Харьков, мать городов юристов!!!там каждый 2 юрист :)

  12. Законник, смеялись всем коллективом - (5 человек) пока не ус...сались.

    1. Решили подарить 1000 баксов в зеленой валюте тому судье, у которого "возникнет сомнение в безнаказанности своих действий - он не будет ради вас рисковать своим местом..."

    Особо умиляет Ваше "переговорами с судьями и друзьями в высших инстанциях..."

    2. Еще решили дать Вам совет - прежде чем выбирать себе НИК, желательно поинтересоваться что ОНО значит.....

    Законник :

    - разг. 1) Знаток законов. 2) Тот, кто строго соблюдает законы ;

    - "воp в законе", пpинятый сходкой в пpеступную гpуппу.

    думаем, что Вы не первое и не второе...., так себе пр...щ на ровном месте....

    3. Вы, или конкретно по делу, или на х .... молчите! Прости меня боженька, чуть не обругался!

    Ahead, вы тут такими громкими фразами парируете!!!мама не горюй, такое впечетление, что вы преподаёте какую-то теорию гражданского права в ПТУ!!!!! а процесс (гражданский) с банками заете только по наслышке!!!

    А как же "забезпечення позову",реєстр обтяжень нерухомого майна или ві думаете банковские банкирі лохи а ві генератор идей????

    ВАм люди реалии жизни пишут, а вы их в облака!!!!

    Да посмотрите чт банки делают!!! ПРиват например- региональное отделения ПРивата где-то вОДессе подает иск "про звернення стягнення на предмет іпотеки", через пол года Днепропетр.подаёт такой же иск только про звернення стягнення и присобачивает какойто ВЕрсус или ансус как соответчика (200 грн. заборгованость) и подает иск в Жовтневый суд на того же должника но за ВЫБОРОМ по правилам подсудности. И вы предлагаете идти вЖовтневый суд договариваться???????Опускайтесь на землю, ато высоко пилотируете!!!

  13. Есть предприятие ( плательщики единого налога) На нем"работает" 20 компьютеров. Программы естественно не лицензионнные. Как правильно оформить данные "машины", чтобы отбиться от назойливых милициантов, которые под любым предлогом хотят зайти и "вывернуть" предприятие.

    А вы их не допускайте на проверку!!!пошлите их учить законы и и нструкции, ато эти БЭПовцы слово "закон" не знают!Есть ряд компаний, которые только то и делают, что не допускают на проверки.. Честно скажу, это очень интерестное и иногда хазватывающее зрелиже!
  14. Как его подать, если уголовное дело передано в суд?

    Обязан ли его поддерживать прокурор.

    Стаття 264. Участь прокурора в судовому засіданні

    Прокурор пред'являє або підтримує пред'явлений цивільний позов, якщо цього вимагає охорона прав фізичних чи юридичних осіб або державних інтересів.

    Если в нем будет требование о взыскании суммы не выплаченой заработной платы, то можно ли применить ст. 625 ЦК?

    Стаття 625. Відповідальність за порушення грошового зобов'язання

    1. Боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

    2. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

    и как быть с компенсацией морального вреда?

    Стаття 2371. Відшкодування власником або уповноваженим ним органом моральної шкоди

    Відшкодування власником або уповноваженим ним органом моральної шкоди працівнику провадиться у разі, якщо порушення його законних прав призвели до моральних страждань, втрати нормальних життєвих зв'язків і вимагають від нього додаткових зусиль для організації свого життя.

    Порядок відшкодування моральної шкоди визначається законодавством.

    ПОСТАНОВА

    від 31 березня 1995 року N 4 

    Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди

    13. Судам необхідно враховувати, що відповідно до ст. 2371 КЗпП (набрала чинності 13 січня 2000 р.) за наявності порушення прав працівника у сфері трудових відносин (незаконного звільнення або переведення, невиплати належних йому грошових сум, виконання робіт у небезпечних для життя і здоров'я умовах тощо), яке призвело до його моральних страждань, втрати нормальних життєвих зв'язків чи вимагає від нього додаткових зусиль для організації свого життя, обов'язок по відшкодуванню моральної (немайнової) шкоди покладається на власника або уповноважений ним орган незалежно від форми власності, виду діяльності чи галузевої належності.

    Умови відшкодування моральної (немайнової) шкоди, передбачені укладеним сторонами контрактом, які погіршують становище працівника порівняно з положеннями ст. 2371 КЗпП чи іншим законодавством, згідно зі ст. 9 КЗпП є недійсними.

    что еще можно потребовать при невыплате заработной платы?

    Его надо было подать на стадии досудебно следствия, чтоб следователь признал вас потерпевшим и вы после этого предъявили гражданский иск который вшивается в дело.

    Но можно предъявить в процессе судебного следствия.В иске пишите, что обвиняемый (подсудимый) своими действиями, которые выражались в том то и том, и подтверждаются мат.дела (стр. дела) причинил мне материальный ущерб в суме 100 грн. и моральный м суме миллион грн. прошу суд при вынесеии вердикта :) стягнуты с подсудимого мат и морал ущерб.

  15. Это типа "как помочь синему водиле уйти от ответственности за совершение дтп с тяжкими последствиями"?. А никак!! мораль читать не буду, но мне кажется, обратитесь к адвокату который вас за енную суму проконсультирует, а ещё за энную суму - вашу схему(не ез участия милиции) превратит в реальность. А рассказы о том, что никто ни кого не заставляет играть-чушь. Есть такая БОЛЕЗНЬ как игромания, которая приравнивается к нарко и алкоголезависимости...

  16. Дуже дякую, але мене трішки непокоїть той факт, що в рішенні суду сказано "звернути стягнення", яке має право зробити ПРиват, тобто без органів ДВС....

    Якщо б через виконавчу - то інша справа, а так в моєму випадку процес відбудеться без ДВС....у ПРивата всі карти в руках....ну майже всі.

  17. Ситуація наступна. Перша інстанція з "Приватом" програна - суд вирішив звернути стягнення на будинок (іпотека). Було подано апеляцію. Незважаючи, що в будинку було прописано неповнолітнього (після рішення 1 інстанції), апеляційний суд рішення першої інстанції залишив без змін !!!! Виходить так - в рахунок погашення заборгованності в сумі 30 000 баксів звернути стягнення на будинок, виселити громадянку Х. В будинку залишаються зареєстровані громадянка Y з неповнолітнім. Земельна ділянка під будинком не приватизована.Що робить????

    Чесно кажучи, я в шоці від наши апеляційних судів, а ще вбільшому шоці від процедури принятття ними рішень та їх суті!!!!

    Може хтось зустрічався на практиці з подібною ситуацією, коли Приват звертав стягнення на будинок, відпишіть плз..

  18. Есть решение по двум инстанции в пользу ПРивата :(.

    Через пару дней после ухвалы апеляционного суда приходит повестка в Жовтневый суд Днепра судья Шелестов, согласно которой Приват подал в суд на ВЕрус и ответчика по делам, по которым имеются решения.

    ТОесть получается, что пРиват подал 2 иска, один уже рассмотрен и решение вступило в силу, а второй аналогичный- только в Днепропетровске, только впутали туда верус .

    как отбиться от этих мудаков???

  19. Я думаю постанову про відкритят виконавчого провадження ви навряд чимось відмінити, її можна тільки скасувати (ч/з начальника ДВС або суд), хоча підстави для відкритят провадження залізобетонні - рішення суду (якщо вступило в дію) та напис нотаріуса.

    Подавайте позов про виключення майна з опису, в разі відкриття провадження пишіть заяву до ДВС про зупинення виконання..

  20. Кстати судья старался не даром.

    спасибо, по моей ситуации только пришли материалы экспертизы ----все док-ты палённые ....

    Теперь буду общаться с операми и следователями...но надо машину выручать...реально жалко,обидно и вобще -Ж..А....

    естественно, продавцов я не нашёлза это время...а сумы за стоянку каждый день пропорционально ратуту на 260 грн. Столица....

    Буду погдавать админ иск, но в другом регионе (по месту моей регистрации), но не знаю как приввлекать штрафплощадку....не имен,никаких данных нету....

  21. 20 грудня водія,який керував авто по дорученню зупинили ДАІшники. В процесі перевірки документів виникли підозри щодо справжності талону тех.огляду.Відповідно авто перевірили також по базі даі де виявилося, що воно є двійником (номер кузова не співпадає з номером кузова ато яке міститься вбазі). Забрали машину на штраф майдан вартістю 260 грн./доба.Водій дав пояснення в райвідділку, що купив авто недавно по дорученню на базарі та таке інше.Попав хлопчина круто...Наступного дня пішов до ДАІ в якій повідомили, що автомобіль не віддадуть доку справу не передадуть до Райвідділку, іщо це буде не дуже скоро.

    В кого є які думки щодо того, яким ичном можна забрати автомобіль??? якщо враховувати, що вартість стоянки перевищить вартість авто через 30 днів...

  22. Згідно ст.811 ЦК України - договір найму житла укладається у письмовій формі.

    Житловий кодекс Української РСР, який на сьогодні чинний та діючий в ст.158 також встановлює імперативну норму, що наймач користується жилим приміщенням у будинку (квартирі), що належить громадянинові на праві приватної власності, відповідно до договору найму жилого приміщення.

    Договір найму жилого приміщення укладається між власником будинку (квартири) і наймачем у письмовій формі з наступною реєстрацією у виконавчому комітеті місцевої Ради народних депутатів або в органі управління, що ним утворюється. Договір повинен містити вказівку на предмет договору, строк, на який він укладається, визначати права і обов’язки наймодавця і наймача та інші умови найму.

  23. Нехочется вас расстраивать.... но...

    Вас никто не лишал права надлежащего выполнения, если по договору банк не был обязан продавать дом по вашей доверенности или лично вами.

    Есть договор, идёт проценты.

    Это всё идёт либо до до признания недействительным, либо до выполнения договора, либо до расторжения.

    То что вы собрались продавать дом - не значит, что банк должен прекратить начислять процент.

    Это право, а не обязанность банка.

    Во вторых, следите что-бы сделали максимальную оценку для торгов, и посмотрите.... никто ничё не купит.

    Через 2 неудачных продажи дом вам вернут.

    На торгах всем желающим говорите, что спалите его к чертям, если его заберут.

    почему вернут?????банк может себе забрать...под главный офис.. в селе кукуево....на гланой улице...и выдавать кредиты.....принимать депозиты...

  24. да я барахтаюсь!)) еще как. У нас нет адвокатов нормальных, по крайней мере никто не брался за такое.

    Если подавать новый иск, допустим о признание договора мнимым,(прежний - о признание недействительным - валюта, потребители) но ведь будет решение аппеляция и банк все равно получит исполнительный и его нужно исполнять? или исполительный лист приостанавливается до решения по второму иску? В данном случае автомобиль в залоге.

    при подаче иска о недействительности пишите ходотайство в апел.инстанцию о приостановлении производства пока не решится вопрос в первой инстанции+ прилагайте копию ухвали об открытии производства