Recommended Posts

Опубликовано

В черговому огляді практики Європейського суду з прав людини варто звернути увагу, окрім іншого, на рішення у справі ANTONENKO AND OTHERS v. UKRAINE, яким ЄСПЛ, з огляду на свою попередню практику у справі ZELENCHUK AND TSYTSYURA v. UKRAINE, знову визнав порушення Україною ст. 1 Першого протоколу до Конвенції (захист права власності) у зв’язку із загальною забороною на законодавчому рівні продажу чи будь-якої іншої форми відчуження земель сільськогосподарського призначення.

ЄСПЛ також констатував порушення Україною вимог ст. 5 Конвенції у справі POVAROV v. UKRAINE у зв’язку з незаконним триманням під вартою заявника.

Цікавою є і справа MARILENA-CARMEN POPA v. ROMANIA, в якій касаційний суд, розглядаючи справу заявниці, змінив обвинувачення проти неї. Так, заявниця була обвинувачена в декількох епізодах підробки договорів та виправдана судами попередніх інстанцій. Суд касаційної інстанції, посилаючись на висновок експерта, визнав останню винною у вчиненні одного епізоду підробки договору. ЄСПЛ констатував відсутність порушення п. 1 ст. 6 Конвенції (право на справедливий суд), за яким заявниця скаржилась на несправедливість провадження проти неї.

https://supreme.court.gov.ua/userfiles/media/Ogljad_ESPL_7.pdf

Огляд рішень ЄСПЛ період з 17.02.2020 по 21.02.2020.pdf

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения