О земле, соседстве с садовым товариществом и дренажных системах


Recommended Posts

Мною було придбано будинок у,,,,,,,,, Земельна ділянка на якій розташовано будинок виділялась у безстрокове користування під
будівництво житлового будинку у 1992 році. Є довідка про землекористування, акт та договір оформлені на особу, в якої придбано будинок. Є також аерофотозйомка з планом ділянки.
  • Які дії я маю вчинити стосовно переоформлення земельної ділянки.
  • Яким чином визначити межі земельної ділянки. Що потрібно, щоб позначити межі ділянки в натурі.
  • Де я можу отримати інформацію хто є власником або користувачем суміжної ділянки (моя ділянка межує з одного боку з територією Обслуговуючого кооперативу садового товариства «???») 
  • Якщо члени садового товариства вчинили дії (риття канав для відводу стічних вод від своїх ділянок повз мою земельну ділянку), які спричинили підйом ґрунтових вод та підтоплення моєї земельної ділянки, внаслідок чого частина ділянки стала непридатною для використання за призначенням, і окрім того, на будинку з’явилася тріщина (тобто існує небезпека зсуву та пошкодження будинку (в іпотеці :P, але то таке, гірше що жити буде ніде)), до кого я маю звернутись за експертним висновком, щодо причинно-наслідкових зв’язків.

 

5yhamMA.png

 

 

А так виглядає побудована ворогами іригаційна (тобто на їх погляд дренажна) система на чужій земелній ділянці, а ґрунтові води, які піднялись, внаслідок, того, що тепер в огороді річка, утворили постійно діюче озеро на тій же таки чужій ділянці. Останнього разу вода піднімалась на поверхню 2010-го року, коли сходила велика кількість паводкової води (тепер вода там стоїть постійно):

http://youtu.be/Y0u_9j9I9sk

Edited by Mila_Я
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show