максім

Пользователи
  • Число публикаций

    53
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Сообщения опубликованы максім

  1. Румата - а чего банк - провтыкал? Почему не апеллировал? :lol:

    Я думаю по той причине, что кредит передали в Дельту, а Укрпрому было феолетово! :lol:
  2. Як мені нині стало відомо Укрпромбанк передав мій кредит в Дельт-Банк. Мені ще ні якого повідомлення не встигло прийти.

    Так вот я думаю-чи не варто мені в терміновому порядку подати Укрпромбанк до суду по валютному кредиту??? Раніше не подавав по тій причині, що чекав рішення про те, чи передадуть мій кредит, чи залишуть в себе...!

    Як, взагалі, зараз правильно себе поводити??? Я ж заключав договір саме з Укрпомбанком???

    Крім того в договорі ні чого не зазначено про заміну сторін...
  3. Як мені нині стало відомо Укрпромбанк передав мій кредит в Дельт-Банк. Мені ще ні якого повідомлення не встигло прийти.

    Так вот я думаю-чи не варто мені в терміновому порядку подати Укрпромбанк до суду по валютному кредиту??? Раніше не подавав по тій причині, що чекав рішення про те, чи передадуть мій кредит, чи залишуть в себе...!

    Як, взагалі, зараз правильно себе поводити??? Я ж заключав договір саме з Укрпомбанком???

  4. Судом установлено, що на виконання умов кредитного договору Банк платіжним дорученням від 27 вересня 2007 року № 7190 перерахував на рахунок ТОВ АВТ “Баварія” за автомобіль марки “БМВ 118і Е87” за зобов’язанням ОСОБА_3 183 380 грн. 60 коп. з її кредитного рахунку, на який банком 27 вересня 2007 року було зараховано 36 313 доларів США, що за курсом Національного банку України складало 183 380 грн. 66 коп. (а.с. 22, 23)

    За таких обставин, суд першої інстанції дійшов обґрунтованого висновку про виконання Банком зобов’язання надати ОСОБА_3 кредит у розмірі 36 313 доларів США. 2 жовтня 2007 року ОСОБА_3 зареєструвала придбаний таким чином автомобіль “БМВ 118і Е87”, 2006 року випуску.

    На рахунок зайшов долар, а перерахували гривню :lol: --Які ті судді придуркі..( вибачте, просто емоції через край )

  5. Цікаво що скаже апеляція??! Та й рішення таке собі ;) . Хоча Косів-молодці!!!! Це напевно перше позитивне рішення в області!!!

  6. А у вас ключи и техпаспорт от автомобиля есть? Пробуйте зайти на стоянку и выехать от туда!!! :lol: , но только если машину забрали не за решением суда!!! Если не будут выпускать-вызывай милицию.....

  7. Знайшов себе в списках позичальників Укрпромбанку!!!

    http://www.ukrprombank.com.ua/flists.jsp?list=1

    Чи мали вони право викладати таку інформацію???? Чи можна це використати проти банку в суді по кредиту???

    Наприклад : мої ймовірні партнери після такої йнформації відмовились від спвпраці зі мной, що призвело до краху мого бізнесу...., відповідно я став не платоспраможним.

  8. или ему стали нужны наличные, а выгодней, соответственно, было взять кредит, под такую же сумму, что в депозите, чем просто забрать деньги!!!

  9. Я в шоке :)

    Больницу - жалко!

    А ещё я непонял, зачем ложить на депозит 7 349 320 грн а потом брать кредит на 1400 000 долларов :)

    А вы посчитайте процент дипозита и процент кредита!!! :rolleyes: , Кредит-13.7%, депозит - 15.7%, клиент заробатывал 2% годовых не вкладывая своих денег :lol:
  10. Попробую выложить свой ход мыслей, а юристы пожалуйста закрепите законом:

    1) Банк выдаёт валюту

    2) Позычальник меняет её в гривню

    3) Позычальник кладёт деньги на банковский счёт

    4) Банк пересчитывает деньги ( автосалону, продавцу квартиры...)

    5) Позычальник отдаёт в залог имущество

    Если суд принимает решение признать договор недействительным, то стороны обязаны вернуть друг другу то, что было до момента заключения договора, а именно:

    1) Должны снять запрет на имущество

    2) У каждого, наверно, сохранились квитанции на валютную операцию ( продажа валюты которую банк нам "выдал" соответственно договору) и поменять её обратно по тому-же курсу,что был в квитанции. Эта операция тоже происходила при выдаче кредита....

    3) Подсчитать сколько заплатил, и это все отнять от общей суммы выданной банком. Сумму которая останется умножить на курс на момент выдачи кредита.

    Вопрос почему на момент выдачи, а не на момент вынесения решения? По тому-что .... ( допишите :rolleyes: )

    Простите если выглядит глупо :unsure:

  11. А если один из супругов действовал от имени другого по доверености??? Или для подписания кредитных договоров нужны подписи обоих супругов??? ( тоесть нужно обязательное присутсвие двоих супругов )

  12. Спасибо вам, такое впечатление, что только в Запорожье Люди брали валютные кредиты))

    а теперь только здесь судяться...

    Есть ли у кого информация, вступило ли в законную силу это решение????

    Как это можно узнать???

  13. не на право и налево, а именно в банковском секторе (уточняйте!). внимательно почитайте закон о банках, о лицензировании, о банковских операциях и учебники на которые я Вам сбросил ссылки.

    У нас в стране правоотношения не регулируються учебниками :lol: , давайте конкретно-покажите в каком законе указано, что можно давать валютные кредиты резидентам на покупку на территории Украины??? И пожалуйста с сылочками :P . А то по ходу ваших постов-только пустословие...
  14. Как по мне конечно лучше признать недействительным с применением реституции. Я выграю в том, что все платежи пойдут в счет кредита и снимется ипотека.

    Как4 вариант конечно и мнимость, но только вопрос- доллары которые я платил после кризиса будут ли пересчитываться по курсу на день погашения, а не 5,05 грн на момент выдачи????

    Сегодня прошла мулька, что активы УКРПРОМА передадут в Дельта. Кредит тогда я буду должен Дельте, а судиться с кем по недействительности?

    У меня тоже в Укрпроме. Активы действительно передают в Дельта Банк http://biz.liga.net/news/E1005006.html.

    Но есть нюанс, с нами должны заключить дополнительный договор, или я ошибаюсь???

  15. Прочитав і в мене виникла думка : Чи не спробувати в спорі з судом застосувати" Постанову Правління Національного банку України

    від 10 травня 2007 року N 168" та

    Стаття 230. Правові наслідки вчинення правочину під впливом обману

    1. Якщо одна із сторін правочину навмисно ввела другу сторону в оману щодо обставин, які мають істотне значення (частина перша статті 229 цього Кодексу), такий правочин визнається судом недійсним.

    Обман має місце, якщо сторона заперечує наявність обставин, які можуть перешкодити вчиненню правочину, або якщо вона замовчує їх існування.

    2. Сторона, яка застосувала обман, зобов'язана відшкодувати другій стороні збитки у подвійному розмірі та моральну шкоду, що завдані у зв'язку з вчиненням цього правочину.

    або

    Стаття 229. Правові наслідки правочину, який вчинено під впливом помилки

    1. Якщо особа, яка вчинила правочин, помилилася щодо обставин, які мають істотне значення, такий правочин може бути визнаний судом недійсним.

    Істотне значення має помилка щодо природи правочину, прав та обов'язків сторін, таких властивостей і якостей речі, які значно знижують її цінність або можливість використання за цільовим призначенням. Помилка щодо мотивів правочину не має істотного значення, крім випадків, встановлених законом.

    2. У разі визнання правочину недійсним особа, яка помилилася в результаті її власного недбальства, зобов'язана відшкодувати другій стороні завдані їй збитки.

    Сторона, яка своєю необережною поведінкою сприяла помилці, зобов'язана відшкодувати другій стороні завдані їй збитки.

    ??????????????