Огляд судової практики ВС-ККС за січень 2020 року


Recommended Posts

Перш за все огляд містить три постанови об’єднаної палати Касаційного кримінального суду. Перше рішення присвячене питанням перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами. Друге рішення присвячене питанням апеляційного оскарження ухвал слідчих суддів про передачу речових доказів в управління АРМА. Третє рішення присвячене питанням відкриття стороні захисту медичних документів, на підставі яких сформовано висновок експерта.

В огляді також висвітлено ряд рішень присвячених питанням кваліфікації злочинів проти життя і здоров’я та у сфері службової діяльності, проведення слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій, доказам і доказуванню тощо. Зокрема, у одному з рішень колегія суддів Касаційного кримінального суду сформулювала висновок в якому зазначила, що слід вважати належними засобами доказування наявності таких нововиявлених обставин, як штучне створення або підроблення доказів, або завідомо неправдиві показання свідка, на яких ґрунтується вирок.

Наприкінці огляду містяться судові рішення про передачу кримінальних проваджень на розгляд першої судової палати та об’єднаної палати Касаційного кримінального суду.

https://supreme.court.gov.ua/userfiles/media/Oglyad_KKS_01_20_1.pdf

Огляд судової практики ВС-ККС за січень 2020 року.pdf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...