Проходження військової служби за місцем призову | Адвокат Ростислав Кравець


ANTIRAID

Recommended Posts

‼️??Законодавство України містить норму за якою військовозобов'язані можуть бути призвані на військову службу за їхньою згодою і тільки за місцем проживання. Розбираємось чи стосується це місця проходження служби з огляду на останні зміни.

?ст. 23 ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3543-12#n420

?Постанова КМУ від 23 лютого 2022 р. № 154 Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/154-2022-п#Text

??✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show