go1970

Пользователи
  • Число публикаций

    23
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Весь контент пользователя go1970

  1. цель ? насолить банку!!!и всё!!!...я не юрист и в моём понимание условия договора являются обязательными к исполнение....если в моём с банком договоре чётко оговорено, что абсолютно все споры " підлягають остаточному вирішенню в постійно діючом третейському суді.." , то именно этот третейский суд и должен рассматривать дело про стягнення заборгованності ... или я что то не правильно понимаю?...или договор это ерунда? ..часть обязательно исполнять..а часть не обязательно?.. вот нашёл...часть 5 статьи 130 Гражданского процессуального кодекса Украины говорит о том, что если между сторонами заключен договор о передаче спора на разрешение третейского суда, государственный суд выносит соответствующее определение, которым оставляет заявление без рассмотрения.
  2. Добрый день! Удивлён Альфабанком...Ну и по возможности прошу совета уважаемых форумчан. Альфа-банк подал в суд по месту моего проживания , а не в Третейский как предусмотрено договором... как правильно поступить, не посещая заседания суда? Достаточно ли будет заперечення по почте , с указанием пункта договора о том, что " розляд та вирішення спорів підлягають остаточному вирішенню у третейському суді...". Спасибо!
  3. Добрый день! Пожалуйста посоветуйте как грамотно и правильно поступить. получил повестку в суд на 1.04.2016 в качестве видповідача про стягнення заборгованності по кредитной карте Привата. Последний платёж по карте был в 2012.Заявление про застосування давності? заранее благодарен!
  4. ну вот и закончилась моя история с украинскими судами....ВССу постановил:" у вікритті касаційного провадження відмовити. касаційна скарга є необгрунтованою і викладені доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи" ...шок!! подать в ВСУ по ст 355 ЦПК - это мой бред? подскажите пожалуйста!!
  5. читаю решения Черниговской аппеляции... волосы дыбом.... "Аналіз спірних правовідносин, а саме обставини укладення кредитного договору, суми отриманого кредиту та його цільвого призначення , дають підстави для висновку, що відповідачі по справі не є споживачами послуг банку з отримання споживчого кредиту, адже розглянутий третейським судом спір не є спором щодо захисту прав споживача в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів»,оскільки предметом заявленного ПАТ "Альфа-Банк" спору є захист майнових прав кредитора шляхом стягнення з боржників заборгованості за кредитним договором." автокредит у меня...скажите , может это со мной что то не так? если я не являюсь споживачем послуг банку, то кто я? ЛОХ?
  6. не укладывается в моей голове...29 жовтня 2012 року(Справа № 2515/9296/2012) черниговская аппеляция считает, что : "Пунктами 22, 23 ст.1, ст. 11 Закону України «Про захист прав споживачів» визначено поняття договору споживчого кредиту, права споживача в разі придбання ним продукції у кредит та зазначено, що договір про надання споживчого кредиту укладається між кредитодавцем та споживачем, відповідно до якого кредитодавець надає кошти (споживчий кредит) або бере зобов'язання надати їх споживачеві для придбання продукції у розмірі та на умовах, встановлених договором, а споживач зобов'язується повернути їх разом з нарахованими відсотками. Дія вказаних норм Закону України «Про захист прав споживачів», згідно Рішення Конституційного Суду України №15-рп/2011 від 10 листопада 2011 року поширюється на правовідносини між кредитодавцем та позичальником (споживачем) за договором про надання споживчого кредиту, що виникають як під час укладення, так і виконання такого договору.Необхідно зауважити, що дія норм Законом України „Про захист прав споживачів" поширюється на правовідносини з приводу надання споживчого кредиту саме з моменту виникнення кредитного зобов'язання між банком та позичальником.... Банку отказывают в получении исполнительного листа. 14 січня 2013 року ВССУ подтверждает правильность такого решения. У меня анологичная ситуация(споживчий автокредит) и решение прямо противоположное. Объясните как такое может быть? позиция ВССУ в таких вопросах разве неоднозначна? я в шоке....
  7. неужели всё настолько безнадёжно?...я как то больше ориентирован был на вот это решение : http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=5431
  8. немного погрустил...и снова в бой...Дорогие, друзья!подскажите пожалуйста: -есть ухвала Новозаводского суда о выдаче исполнительного листа; -есть ухвала черниговской аппеляции оставить ухвалу новозаводского суда без изменений. Что просить в кассации? Скасувати ухвали Новозаводского суда или аппеляционнного? можноли просить ВССУ стягнуты с альфа-банка судови витрати? Заранее благодарен!
  9. Добрый вечер, форумчане! я опять в шоке...черниговская аппеляция рассмотрела повторно моё дело та ухвалила відхилити апеляційну скаргу, ухвалу новозаводскього суду про видачу виконавчого листа залишити без змін. підстави передбачені ст. 389-10 ЦПК України відсутні.... підстави пердбачені п.7 .ч.6 ст 56 ЗУ "Про третейські суди" не доведені...предмет позову -захист прав кредитора, а не спор щодо захисту прав споживача. Закону України від 3 лютого 2011 року „Про внесення зміни до статті 6 Закону України „Про третейські суди” щодо підвідомчості справ у сфері захисту прав споживачів третейським судам”, який набрав чинності 11 березня 2011 року даже не упоминается ..как и решение Конституційного Суду України №15-рп/2011 від 10 листопада 2011 року. Руки опускаются... по почте решение пришло...в реестре почему то нет...
  10. Уважаемые ,форумчане, помогите пожалуйста советом! Подал касационную жалобу на решение черниговской апеляции. 14.05.2013 ухвала про открытие касационного провадження(есть в реестре:http://reyestr.court.gov.ua/Review/31293433).Никакой больше информации до сегодняшнего дня. Сегодня пришла ухвала черниговской апеляции от 1.08.2013 оставить апеляционное заявление без руху, поскольку не уплачен судебный сбор и якобы не указаны координаты всех участников процесса, а именно поручителя(жена). Хотя всё там было указано.Пять дней на устранение недостатков. Для меня непонятно ничего. А как же касация?В реестре кроме ухвалы про открытие касационного провадження ничего нет. Платить сбор и слать апеляционную скаргу ? или ждать решения касации? Подскажти пожалуйста! Всем заранее благодарен!!!
  11. два вопроса по кассации :1.что просить? скасувати ухвали перших двох инстанцій?зупинити провадження по справі? 2.Держмито при подаче платить нужно или нет? возможно смешные вопросы задаю,но я не юрист...своими силами всё(с помощью конечно форума Антирейд)...СПАСИБО!!!
  12. Добрый день,форумчане! сегодня получил ухвалу черниговской апелляции, в которой мне сообщили,что моя апелляционная жалоба не может быть предметом розгляду. Відповідно до ст. 389-11 ЦПК ухвала про видачу виконавчого листа на рішення третейського суду апеляційному оскарженню не підлягає!?оскільки виходячи з аналізу положень ст. 389-11 ЦПК оскарженню підлягає тільки ухвали про відмову у відачи виконавчого листа...подскажите как быть? немного шокирован...всем спасибо заранее!!!
  13. Пожалуйста, подскажите какова сумма держмита или судебного сбора при подаче апелляционой жалобы на ухвалу новозаводского суда о выдаче исполнительного листа на решение третейского. смотрел здесь :http://www.court.gov.ua/sud2590/1265/996532/26282/ ...понял , что 114, 70 грн.... но не уверен.Помогите пожалуйста!
  14. пишу аппеляцию...решение само очено короткое...апелляция по сути тоже получается короткой....Уважаемые юристы,практики,все неравнодушные! прокомментируйте пожалуйста мою апелляционную жалобу!В том ли направлении мыслю? что ещё добавить? что убрать? Заранее всем балгодарен!!!!! До Апеляційного суду Чернігівської області 14000,м.Чернігів, вул. Г. Полуботка,2 через Новозаводський районний суд м.Чернігіва 14000,м.Чернігів , вул.Мстиславська,17 Позивач:************ Відповідач: Публічне акціонерне товариство «Альфа-банк» Місцезнаходження: вул. Десятинна, 4/6, м.Київ,01025 Апеляційна скарга На рішеня Новозаводського районного суду м.Чернігова по справі № від 11.03.2013. 11 березня 2013 року Новозаводський районний суд міста Чернігова (у складі: головуючого-судді Мороз К. В. при секретарі Шестак К. В. ) задовільнив заяву Публічного акціонерного товариства "Альфа-Банк" про видачу виконавчого документа на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській Громадській Організації "Всеукраїнський фінансовий союз" по справі за позовом ПАТ "Альфа-Банк" до ***** про стягнення заборгованості за кредитним договором. Позивач не погоджується з рішенням суду, вважаючи що воно прийнято за неповного з’ясування обставин, що мають значення для справи; недоведеності обставин, що мають значення для справи, які суд визнав встановленими; невiдповiдностi висновкiв, викладених у рiшеннi суду, обставинам справи; порушенням та неправильному застосуваннi норм матерiального і процесуального права, а саме: Текст рішення: «Укладений між ПАТ «Альфа-Банк» та ********* кредитний договір є споживчим, оскільки отриманий на придбання транспортного засобу, проте предметом пред'явленого ПАТ «Альфа-Банк» до третейського суду позову до Гузінського О.П. та Гузінської Л.Й. є стягнення заборгованості у зв'язку з неналежним виконанням останніми зобов'язань за кредитним договором, а не захист прав споживача. Відповідно до положень Закону України «Про захист прав споживачів» банк не є споживачем, тому підстави для відмови у задоволенні заяви про видачу виконавчого документа передбачені ч. 6 ст. 56 ЗУ «Про третейські суди», ст. 389-10 ЦПК України відсутні.» Коментар : « Новозаводський районний суд міста Чернігова дійшов обгрунтованого висновку , що кредитний договір є споживчим, оскільки отриманий на придбання транспортного засобу. Однак судом не взято до уваги те ,що оскільки кредитний договір - споживчий, то права споживача слід брати до уваги. А п.16 ПОСТАНОВИ № 5 ПЛЕНУМУ ВИЩОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СУДУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ від 30 березня 2012 року зобов’язує суди з’ясовувати виконання банками чи іншими фінансовими положення статей 11, 18, 21 Закону України «Про захист прав споживачів». А третейський суд позбавлений права брати до уваги права споживача та перевіряти банками чи іншими фінансовими положення статей 11, 18, 21 Закону України «Про захист прав споживачів» . Оскільки відповідно до п. 14 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про третейські суди» зі змінами внесеними Законом України від 3 лютого 2011 року N 2983-VI , який набрав чинності 11.03.2011 року, третейські суди в порядку, передбаченому цим Законом, можуть розглядати будь-які справи, що виникають із цивільних та господарських правовідносин, за винятком справ у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банку (кредитної спілки). Згідно частини другої Прикінцевих та перехідних положень Закону після набрання чинності цим Законом третейські суди припиняють розгляд справ у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банку (кредитної спілки), розгляд яких було розпочато до дня набрання чинності цим законом, про що виноситься мотивована ухвала. Твердження суду про те,що предметом пред'явленого ПАТ «Альфа-Банк» до третейського суду позову до************** є стягнення заборгованості у зв'язку з неналежним виконанням останніми зобов'язань за кредитним договором, а не захист прав споживача є теж обгрунтованним. Але відповідачем за таким позовом був споживач, права права якого гарантовані 42 статтею Конституції та захищаються виключно державою. Тому рішення третейського суду слід вважати таким, що ухвалено без захисту охоронюваних прав споживача, що є підставою для відмови у видачі виконавчого листа. Банк дійсно не є споживачем відповідно до положень Закону України «Про захист прав споживачів». Але споживачем є інша сторона судового процесу, умовами договору або діями банку можуть бути порушені його права.
  15. Доброе утро! огромное всем спасибо за советы,размышления,любое посильно участие!!!А то как совсем грустно было одному с этими проблемами.Ещё раз спасибо!!!Морально уже полегчало!даст Бог и с остальным разберусь! Поскольку решения суда у меня нету(я в Хмельницком..суд в чернигове.. во вторник должны были отправить), то я бездействую и пытаюсь разобраться во всех высказанных мнениях.Как только получу начну писать апелляцию.Общее представление есть,но возникли вопросы: 1) что просить в апелляции? скасувати решение Новозаводского суда о выдаче исполнительного листа или Отменить вообще решение третейского суда? 2) каковы размеры держмыта в одном или во втором случае? они вроди разные? или я что то путаю? Всем огромное спасибо!!! а вот и моё решение:http://reyestr.court.gov.ua/Review/29825149 УХВАЛА 11 березня 2013 року м.Чернігів Новозаводський районний суд міста Чернігова у складі: головуючого-судді Мороз К. В. при секретарі Шестак К. В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду заяву Публічного акціонерного товариства "Альфа-Банк" про видачу виконавчого документа на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській Громадській Організації "Всеукраїнський фінансовий союз" по справі за позовом ПАТ "Альфа-Банк" до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, - Встановив: ПАТ "Альфа-Банк" звернулось до суду із заявою про видачу виконавчого документа на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській Громадській Організації "Всеукраїнський фінансовий союз" по справі № 556-5/127/12 відповідно до ч.1 ст. 389-7 ЦПК України та ч.1 ст. 56 ЗУ "Про третейські суди". Мотивуючи вимоги тим, що 12 березня 2012 року винесено рішення про стягнення з ОСОБА_2, ОСОБА_3 солідарно на користь ПАТ "Альфа-Банк" заборгованості за кредитним договором у сумі: за кредитом - 120548,28 грн., по відсотках - 5861,34 грн., по пені - 418,83 грн., стягнення солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3 судових витрат, а саме витрат по сплаті третейського збору в сумі 400,00 грн. Підстав для відмови у видачі виконавчого документа визначені ч.6 ст. 56 ЗУ "Про третейські суди" та ст. 389-10 ЦПК України відсутні. Представник заявника в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи повідомлялися, наявне клопотання про розгляд заяви без участі представника ПАТ "Альфа-Банк". Учасники третейського розгляду в судове засідання не з'явилися, про день та час розгляду справи повідомлялися у встановленому порядку, про що свідчать зворотні поштові повідомлення в матеріалах справи. Від ОСОБА_2 надійшли заперечення в яких просить відмовити в задоволенні заяви ПАТ «Альфа-Банк» про видачу виконавчого листа на виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Всеукраїнській Громадській Організації «Всеукраїнський фінансовий союз». Згідно ч. 1 ст. 389-9 ЦПК України, суд ухвалив заяву розглянути у відсутність сторін, що не з'явилися. У відповідності до ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося. Дослідивши матеріали справи, матеріали справи № 556-5/127/12 Третейського суду, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав. Укладений між ПАТ «Альфа-Банк» та ОСОБА_2 кредитний договір є споживчим, оскільки отриманий на придбання транспортного засобу, проте предметом пред'явленого ПАТ «Альфа-Банк» до третейського суду позову до ОСОБА_2, ОСОБА_3 є стягнення заборгованості у зв'язку з неналежним виконанням останніми зобов'язань за кредитним договором, а не захист прав споживача. Відповідно до положень Закону України «Про захист прав споживачів» банк не є споживачем, тому підстави для відмови у задоволенні заяви про видачу виконавчого документа передбачені ч. 6 ст. 56 ЗУ «Про третейські суди», ст. 389-10 ЦПК України відсутні. Керуючись ст.ст. 88, 389-9 - 389-11 ЦПК України, ст. 56 Закону України "Про третейські суди", суд, - Ухвалив: Заяву Публічного акціонерного товариства "Альфа-Банк" про видачу виконавчого документа на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській Громадській Організації "Всеукраїнський фінансовий союз" по справі за позовом ПАТ "Альфа-Банк" до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором - задовольнити. Видати Публічному акціонерному товариству "Альфа-Банк" виконавчий лист згідно рішення Постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській Громадській Організації "Всеукраїнський фінансовий союз" від 12 березня 2012 року під головуванням судді Бендик О.В. у справі за позовом ПАТ "Альфа-Банк" до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, яким позовні вимоги задоволено і стягнуто солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь ПАТ "Альфа-Банк" заборгованість за кредитним договором у сумі: за кредитом - 120548,28 грн., по відсотках - 5861,34 грн., по пені - 418,83 грн., стягнуто солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3 судові витрати, а саме витрати по сплаті третейського збору в сумі 400,00 грн.. Стягнути з ОСОБА_2 на користь Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» судові витрати в сумі 114 грн. 70 коп. Стягнути з ОСОБА_3 на користь Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» судові витрати в сумі 114 грн. 70 коп. Після розгляду судом заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду справу № 556-5/127/12 повернути до Постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській громадській організації «Всеукраїнський фінансовий союз. Ухвала оскарженню не підлягає. Суддя К.В. Мороз мда....Ухвала оскарженню не підлягає....почему????!!!! Подскажите пожалуйста как оперативно действовать!
  16. Доброе утро,форумчане!Нужна Ваша помощь в советах! Коротко по ситуации. Автокредит в Альфа-банке в2008. пока мог платил, потом прекратил. 12.03.2012- решение третейского суда о взыскании суммы задолженности. Параллельно подал иск о признанни кредитного договора недействительным.Во всех трёх инстанциях отказали. Вчера(11.03.2013) Новозаводской суд Чернигова вынес решение о выдаче исполнительного листа . Подавал возражения на підставі: п. 14 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про третейські суди» зі змінами внесеними Законом України від 3 лютого 2011 року N 2983-VI , який набрав чинності 11.03.2011 року;п. 22, 23 ст.1 Закону України „Про захист прав споживачів»; рішення Конституційного Суду України №15-рп/2011 від 10 листопада 2011року; ст. 150 Конституції України. Самого вчерашнего решения ещё не видел. О решениии сообщила по телефону секретарь.Для себя решил действовать в двух направлениях: 1.Подавать апелляцию на решение Новозаводского суда и далее ,если понадобится, касацию. есть у меня правда много вопросов. На что делать упор в аппеляции? Не может ли банк по быстрому получить исполнительный лист, а исполнитель открыть производство , арестовать авто и т.д.? как тут быть...? 2. Может ли моя жена(поручитель по кредиту) подать иск о признании кредитного договора недействительным, тем самым остановив провадження на основании п. 4 ст. 201 ЦПК? Поручитель является потребителем ? Заранее всем благодарен!!!
  17. 12.06.2012 Хмельніцьким міськрайоним судом винесено рішення у справі за моїм позовом до "Альфа-банк"(автокредит,позов про захист справ споживачів,визнання договору недійсним). 18.06.2012 получил полное решение на руки(відмовили за безпідставністю,хоча попередження про валютні ризики, які несу я,відсутнє..). 21.06.2012 подал апеляцию через тот же суд,в которой обратил внимание суда на то, что отстаивал свои интересы самостоятельно, а в решении сказано, что суд выслушивал моего представителя, которого в помине не было. Ссылался на то, что суд поверхностно отнёсся к расмотрению дела... 10.07.2012 получаю копию решенияот от 3.07.2012 того же суда...який керуючись ст 219 ЦПК,- ухвалив(з власної ініціативи) : в рішенні від 12.06.2012 виправити описку,виключивши з мотивувальної частини рішення згадування про учасника процессу - представника позивача. Сторони на судовий розгляд справи не з,явились,повідомлялись про час та дату судового засідяння(естественно, что никто никого ни о чём не уведомлял...слежу за почтовым ящиком...поскольку весь в процессе). Подскажите. что всё это может значить? можно ли это как то использовать в деле борьбы против банка? Почему это судья спустя две недели по собственной инициативе начала искать ошибки в собственном решении? Или это всё не иммет никакого значения ? простая формальность...Или может против меня что то задумали( о чём не догадываюсь)? Заранне благодарен всем высказавшимся!Олег.