automor

Пользователи
  • Content Count

    7
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

1 Follower

About automor

  • Rank
    Новичок

Recent Profile Visitors

212 profile views
  1. нічого неоднозначного немає. Конвенція з прав людини гарантує лише один раз на справедливий суд. Але ВСУ свою позицію тримає при собі. це факт
  2. Уважно читайте своє рішення ВССУ і рішення нижчих інстанцій . Що у Вас написали....Як перервали позовну давність? І які норми матеріального права застосували... ч. 2 ст 264 ЦК України?
  3. http://reyestr.court.gov.ua/Review/57516476 http://reyestr.court.gov.ua/Review/41693358 Ще пару ухвал є. у тому числі по житлово-комунальних послугах
  4. Это еще тоже очень неоднозначный вопрос, пока ни в одном из постановлений ВСУ или определений ВССУ не указано об этом.
  5. Я Вам таких 5 ухвал штук можу зараз надати... На ВСУ не надійтеся. . Принаймі по ч.2.ст.264 ЦК . ( Звернення кредитора до суду з заявою про видачу судового наказу перериває позовну давність). ВСУ важко визнати, шо його дві "Правові позиціі" суперечать нормам права. -Справи 6-214цс14 6-931цс15. Ще раз кажу. Подумайте про висновок ВСУ. Якщо Ви зрозумієте, чому я підкреслив слово "судовий захист", то Ви все зрозумієте. Видача судового наказу не перериває позовну давність... Перериває (на думку українських судів в тому числі і ВСУ) позовну давність звернення до суду кредитора у порядку наказного провадження з заявою про видачу судового наказу
  6. я теж чув від знайомих що у євросуд треба звертатися на англійській або французькій мові. тоді більша ймовірність у прийнятті скарги
  7. http://www.scourt.gov.ua/clients/vsu/vsu.nsf/(documents)/4458DF4448CC6D2FC2257DD900228559 Звернення до суду у порядку наказного провадження не є "судовим захистом". Це звернення за своєю правовою суттю є лише наміром кредитора на стягнення грошових коштів, яке очевидно він буде реалізовувати у подальшому позовному порядку, після того як буде скасовано судовий наказ, і відповідно до переходу до позовного провадження. Тому звернення до суду з заявою про видачу наказу не перериває строку позовної давності.