Відеоогляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 23 по 29 вересня 2023 року


Recommended Posts

‼️??Цей огляд можна розмістити під девізом — Князєв у СІЗО, але справа його живе. Випадкові люди та незатримані поплічники Князєва продовжують знущатись з законодавства, громадян та суддів. В цьому огляд, відчуваючи свою безкарність було знехтувано правами судді КСУ та спотворено право судді на відставку, та в чергове відбулось знущання щодо юрисдикції спорів і справу в якій вже є рішення направлено на новий круг. Вже скільки Саприкіної з Данишевською немає у складі суду, а справа їх такоє живе.

В огляд увійшли практика щодо вручення повісток за кордоном, стягнення шкоди з працівника, усічений та вибірковий бюлетень ЄСПЛ, практика ВС-КГС, дуже важлива ухвала Господарського суду Києва щодо запобігання незаконних дій виконавців при повному потуранні Мін’юсту. Було б дуже добре, якби всі судді при скасуванні дій виконавців та нотаріусів виносили аналогічні окремі ухвали, постанова ОП ВС-КЦС щодо незаконності звернення стягнення на іпотеку, важливе рішення ВС-КАС для суддів у відставці для перерахунку їх довічного утримання й багато іншого.

?Текстовий варіант огляду з посиланнями на всі рішення - https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-23-po-29-veresnia-2023-roku/

??✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

️Не забудьте приєднатись до телеграм каналу https://t.me/rkravetsUA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show