Recommended Posts

Опубликовано

На початку цього року було подано позовну заяву до районного суду про розподіл домоволодіння в натурі, відшкодування моральної шкоди та ін.

Суть спору така - після смерті батька, 1/2 будинку успадкувала дружина померлого,1/4 донька, 1/4 син. Через те, що мати не згодна була з вибором чоловіка донькою, вона (мати ) подарувала 1/2 будинку -сину. ТОбто склалося, що син володіє 3/4 будинку, сестра- 1/4. В будинк уна даний момент проживають мати, квартирантка (яку впустила мати), донька з сімєю - чоловік та малолітян дтина. Через доссить напружену ситуацію щодо користування будинком донька подає позов до суду про розподіл будинку. В процесі розгляду справи судом (звісно, що за клопотанням позивача) була призначена буд=тех експертиза на розгляд якої поставлено питання-

- яка дійсна вартість домоволодіння?

-дати можливі варіати розподілу домоволодіння на 1/4 та 3/4, які необхідно провести переобладнання виділивши їх в окремі квартири? та ін..

Будинок складається з 5 кімнат, площа - 84.9 м2.

В будинку є одна окрема (непрохідна) кімната площею 29,5 м2 в якій проживає позивачка з сімєю і яку б вона хотіла виділити в окрему квартиру, зробити перепланування - вибити в стіні двері та ін.,що б дало змогу зробити однокімнатну квартиру...

Надійшов в суд висновок експерта де зазначено:

1. вартість будинку

2. розподіл домоволодіння неможливий+ надано варіанти користування;

-3. АРИФМЕТИЧНА ЧАСТКА ЖИТЛОВОЇ КІМНАТИ СТАНОВИТЬ ПЛОЩЕЮ 29,5 М2 СТАНОВИТЬ 30/100.Зазначений варіант виділу житлової кімнати 29,5 м2 В НАТУРІ ТЕХНІЧНО МОЖЛИВИЙ з порушенням часток у праві власності + зазначена вартість будівельних робіт по переплануванню.

Потім було по вказівки судді погоджено висновок експерта в СЕС, Архітектурі та Газовому хгосподарстві, де зазначені служби погодили варіант розподілу будинку.

ПРийшовши на засідання, та наполягаючи на варіанту виділу в натурі кімнати 29.5 м2 позивачка просила задовольнити позов.Однак, суддя повідомила в засіданні, що прийшов другий лист з архітектури, де сказано -анулювати попереднє погодження, погодити тільки ккористування будинком. В цьому ж засіданні було прийнято рішення (заочне)- відмовити взадоволенні позову.

Післ цього рішення, позивач прийшов в архіітектуру і просиів пояснити , що стало причиною 2 листа. В архітектурі тільки розвели руками та сказали "я ни в чем не виновата, он сам ко мне пришёл!!!", тобто, вони і самі не вїхали, що написали, а може тільки зробили такий1 вигляд.Однак, погодилися прийти в апеляцію інадати згоду на перепланування 1 квартирного будинку в 2квартирний.

Потрібно писати апеляцію, підажіть будь-ласка, як залучити до справи архітектуру і експерта??щоб вони апеляц.інстанції розказали, що можна виділити одну кімнату в будинку*???

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения