Лишение родительских прав, взыскание алиментов и обязать прописать ребенка у матери


Recommended Posts

Ребенку 16 лет проживает с отцом уже 10 лет. Ранее ребенок проживал с матерью у которой сейчас имеется 5 летний ребенок от другого мужчины и она мать одиночка. Мать обещала отписать часть своего дома и прописать ребенка у себя но сейчас отказывается хотябы прописать, однако ребенку уже 16 лет исполнилось и ему необходимо получать паспорт, а паспортный стол отказывается оформлять документы без предоставления домовой книги. А у отца вообще нет прописки т.к. он живет на участке.

Мы обратились с адвокатским запросом в паспортный стол с вопросом "Какие нужны документы для получения паспорта" на данный момент ждем ответ. Однако согласно ЗУ " Об утверждении положений о паспорте гражданина Украины, о свидетельстве о рождении и о паспорте гражданина Украины для выезда за границу" в данном перечне нет обязательного документа как домовая книга. 

Подскажите пожалуста один иск подавать или несколько и к кому заявлять?, а требования мы хотим заявить такие?

- взыскание алиментов и за прошедшие 3 года;

- обязать прописать ребенка;

- лишение родительских прав.

Заренее спасибо!

Link to comment
Share on other sites

Блин. Вы все свалили в кучу.

1. прописка отменена. (надеюсь навсегда)

2. кто должен платить алименты. Мать?

3. кого лишить родительских прав?

4. алименты - и родительские права неразрывно взаимосвязаны. Нельзя лишить родительских прав, при этом требовть алименты! Или одно или другое!

 

ПС: правильно поставленный вопрос - половина ответа. Какая конечная цель отрывания 5й точки от стула?

Link to comment
Share on other sites

Блин. Вы все свалили в кучу.

1. прописка отменена. (надеюсь навсегда)

2. кто должен платить алименты. Мать?

3. кого лишить родительских прав?

4. алименты - и родительские права неразрывно взаимосвязаны. Нельзя лишить родительских прав, при этом требовть алименты! Или одно или другое!

 

ПС: правильно поставленный вопрос - половина ответа. Какая конечная цель отрывания 5й точки от стула?

1. прописку отменили, но есть регистрация!есть ли основания для лишения матери родительских прав?Стаття 164. Підстави позбавлення батьківських прав      1. Мати,  батько  можуть  бути  позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:      1) не забрали  дитину  з  пологового  будинку  або  з  іншого закладу  охорони  здоров'я  без  поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;      2) ухиляються від виконання  своїх  обов'язків  по  вихованню дитини;      3) жорстоко поводяться з дитиною;      4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;      5) вдаються   до   будь-яких   видів   експлуатації   дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;      6)    засуджені    за    вчинення    умисного   кримінального правопорушення щодо дитини.{  Пункт  6 частини першої статті 164 із змінами, внесеними згідно із Законом N 245-VII ( 245-18 ) від 16.05.2013 }      2.  Мати,  батько  можуть бути позбавлені батьківських прав з підстав,  встановлених  пунктами  2,  4  і  5  частини першої цієї статті, лише у разі досягнення ними повноліття.      3. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав щодо усіх своїх дітей або когось із них.      4. Якщо  суд при розгляді справи про позбавлення батьківських прав  виявить у діях батьків або одного з них ознаки кримінального правопорушення,  він  письмово  повідомляє про це орган досудового розслідування,   який   в   порядку,   передбаченому  Кримінальним процесуальним  кодексом  України  ( 4651-17 ), розпочинає досудове розслідування.{  Частина  четверта  статті  164  із змінами, внесеними згідно із Законом N 4652-VI ( 4652-17 ) від 13.04.2012 }      5. Рішення  суду  про  позбавлення  батьківських  прав  після набрання   ним   законної   сили  суд  надсилає  органу  державної реєстрації  актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини. ( Статтю 164 доповнено частиною п'ятою згідно  із  Законом N 2710-IV ( 2710-15 ) від 23.06.2005 ) 

4.

Стаття 166. Правові наслідки позбавлення батьківських прав      1. Особа, позбавлена батьківських прав:      1)   втрачає   особисті   немайнові   права  щодо  дитини  та звільняється від обов'язків щодо її виховання;      2) перестає бути законним представником дитини;      3) втрачає права на пільги та державну допомогу, що надаються сім'ям з дітьми;      4) не може бути усиновлювачем, опікуном та піклувальником;      5) не   може   одержати  в  майбутньому  тих  майнових  прав, пов'язаних із батьківством,  які вона могла б мати  у  разі  своєї непрацездатності  (право на утримання від дитини,  право на пенсію та відшкодування  шкоди  у  разі  втрати  годувальника,  право  на спадкування);      6) втрачає інші права, засновані на спорідненості з дитиною.      2. Особа,  позбавлена батьківських прав,  не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини.      Одночасно з позбавленням батьківських прав суд може на вимогу позивача або за власною ініціативою вирішити питання про стягнення аліментів на дитину. 

я так понимаю что вы больше хотите отомстить матери, чем добиться того что вам нужно......

если так, то поверте лишение ее прав ни чего не принесет вам, вы и так ее уже лишили сына, а если она это сейчас не понимает, то поймет когда то , но поздно....... (мое мнение)

 

добейтесь своего более достойным способом, эмоции отключите  и все получиться......

Link to comment
Share on other sites

Сын сам не хочет идти к матери да и мать воообще никак не заботилась о ребенке когда у нее он жил ходил в одной и тойже одежде, кросовки порванные до дыр и т д. Основания для лишения родительских прав всегда найдутся былобы желание а основание "2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;" 

Мать может сделать инвалидность и ребенок еще будит ей алименты платить, а она такая может...... живет с мужчиной от которого родила и сделала себе статус как мать одиночка....

Если прописка отменена но все равно паспортный стол будет требовать домовую книгу? или можно в любой район паспортного стола обратится? 

Прийдет ответ мне на адвокатский запрос в котором точно будит отсутствовать домовая книга, а мы прийдем в паспортный стол с ответом и им предоставим а они все равно наверное будут требовать дом. книгу. В таком случае нам необходимо будит предявлять иск к паспортному столу об понуждении выдать паспорт?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show