beautiful30

Пользователи
  • Content Count

    27
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

1 Follower

About beautiful30

  • Rank
    Участник

Информация

  • Пол
    Женщина
  • Город
    Комсомольск

Recent Profile Visitors

403 profile views
  1. Можно использовать вот такие пункты и законы?? ( делаю заяву сама, так как у нас в городе один адвокат который хоть что то понимает в этом, за документ запросила заоблачную цену, и представлять в суде не планирует) Таким чином, НОВЫЙ КРЕДИТОР набула право вимоги до ДОЛЖНИКа за договором укладеним між АКІБ «Укрсиббанк» та ПОРУЧИТЕЛя. Відповідно до ч.1ст.512 ЦК України кредитор у зобов'язанні (крім випадків, передбачених ст.515 ЦК України) може бути замінений іншою особою внаслідок, зокрема передання ним своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги), а згідно зі ст.514 цього Кодексу до нового кредитора переходять права первісного кредитора в зобов'язанні в обсязі і на умовах, що існували на момент переходу цих прав, якщо інше не встановлено договором або законом. Згідно з вимогами чинного законодавства заміна осіб в окремих зобов'язаннях через волевиявлення сторін (відступлення права вимоги) є різновидом правонаступництва та можливе на будь-якій стадії процесу. За змістом ст.512 ЦК України, ст.442 ЦПК України та ст.15 Закону України «Про виконавче провадження» у разі вибуття кредитора в зобов'язанні він замінюється правонаступником. Виходячи із цих норм, зокрема, п.п.1,2 ч.1 ст.512 ЦК України, у разі передання кредитором своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги) чи правонаступництва (припинення юридичної особи шляхом злиття, приєднання поділу, перетворення або ліквідації, спадкування) на стадії виконання судового рішення відбувається вибуття кредитора. Така заміна кредитора відбувається поза межами виконавчого провадження у разі смерті кредитора, припинення юридичної особи чи відступлення права вимоги. У зв'язку з такою заміною кредитора відбувається вибуття цієї особи з виконавчого провадження, у зв'язку із чим припиняється її статус сторони виконавчого провадження і її заміна належним кредитором проводиться відповідно до ч.5 ст.15 Закону України «Про виконавче провадження», ст.442 ЦПК України за заявою заінтересованої сторони зобов'язання, якою є правонаступник, що отримав від попереднього кредитора всі права та обов'язки в зобов'язанні, у тому числі й право бути стороною виконавчого провадження. Звернення Демченко Катерини Іванівни узгоджується з Правовою позицію ВСУ від 20 листопада 2013 року у справі № 6-122 цс 13. За приписами ч.1 ст.442 ЦПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює її правонаступником. Відповідно до ч.1 ст.15 Закону України «Про виконавче провадження», сторонами у виконавчому провадженні є стягувач і боржник. Згідно з ч.5 ст.15 Закону України «Про виконавче провадження», у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов’язковими тією мірою, якою вони були б обов’язковими для сторони, яку правонаступник замінив. Пунктом 12 Інструкції з організації примусового виконання рішень передбачено, що у разі вибуття однієї зі сторін виконавчого провадження (припинення юридичної особи, а також в інших випадках заміни сторони у виконавчому провадженні), якщо правовідносини допускають правонаступництво, виконавець за заявою сторони виконавчого провадження, а також сама заінтересована сторона мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником. На підставі постановленої судом ухвали виконавець своєю постановою замінює сторону виконавчого провадження. Ухвала суду та постанова виконавця долучаються до виконавчого документа при його передачі до іншого органу державної виконавчої служби або приватного виконавця або поверненні його стягувачу чи до суду. Пунктом 13 Інструкції з організації примусового виконання рішень передбачено, що правонаступництво можливе на всіх стадіях виконавчого провадження - з моменту відкриття виконавчого провадження до його закінчення. Після заміни вибулої сторони виконавчого провадження її правонаступником виконавець продовжує виконання виконавчого провадження в порядку, встановленому Законом. На підставі викладеного, керуючись ст. 442 ЦПК України,
  2. посмотрели на сайте судова влада Украины и там, как мы поняли, Заяви про видачу наказу ( чтоб с ухвалой) 0,1% розміру мін. зарплати. Или это не то
  3. Добрый день. Я извиняюсь, но очень бы хотелось у вас еще проконсультироваться. Если можно. Вы дали очень много хороших и правильных советов, но вот занимаемся сами написание заявления про замену стороны исполнительного производства. Вопросы: есть решение суда по городу и есть Апеляционного суда г. Полтава, куда подал сам банк для того чтоб поменять решения суда Городского по поводу поручителя - его тоже обязали солидарно платить. В заяву про замену стороны исполнительного производства какое решение использовать? - Стягнуто солідарно з _заемщика_, __поручителя__на користь ПАТ «Укрсиббанк» заборгованість за кредитним договором в розмірі: ___________грн. та судовий збір у розмірі ___________. ВОПРОС: Как правильно оформить, если на заемщика и поручителя разные исполнительные производства и самое главное РАЗНЫЕ СУММЫ. Сумма долга, пеня и судебный сбор все разное.
  4. Слышала, если это правда, что недавно есть закон или основание - что в любом случаи платить уже надо 10% А налоги не где не засветятся? Например родственник нигде не всплывет? потом ............
  5. Нам начальник исполнительной службы сказал, что мы обязаны все равно будем оплатить 10% что они требуют себе. Это правда? И вопрос по самому кредиту. У родственника остаются наши долги вместе с документами. Как тут быть? как закрыть сам кредит?
  6. Сразу извините, если я не правильно выражаюсь и тд. Просто я не юрист и много чего особо не понимаю. Вопрос Кредит передан от "Укрсиббанка" новому кредитору ( родственник) . Банк нам сказал подать в суд, чтоб поменять кредитора - на родственника , потом решение подать в исполнительную службу. Вопрос а кто должен забрать исполнительное решение о взыскании долга? НЕ "Укрсиббанк", после того, как он к нам не имеет претензий и сумы долга. Поясните пожалуйста.
  7. Я извиняюсь, что может уже есть тема такая, но я не нашла подобного. На данный момент пытаемся договориться с банком (Укрсиб ) о закрытии договора внесением 40% от сумы оценки квартиры (факторинг) . Но когда получили документы на руки , такие как Повідомлення припинення обтяження -заборони та припинення іншого речового права-іпотеки, договір про використання зразку підпису фіз.особи, договір про розірвання договору іпотеки, додаткова угода №2 ( к договору іпотеку, 2007 р.) , где они меняют пункт 2,1 - Про забезпечення виконання забов'язань . В заключенном договоре за 2007 г, в этом пункте было, что залогом есть сама квартира и 2.1 и поручительство ФИО. (поручитель). Сейчас в 2019г. они снимают залог квартиру и оставляют поручителя. Для этого создали додаток №2. Нотариус который заверял нам в 2007г. договор потеки - отказывается на данный момент, от этой сделки и снятия с реестра квартиру. Укрсиббанк сам лично пытается с ним договорится, и он соглашается на 24.04.2019. Но вот не задача, он сегодня все равно отказывается от сделки. ПОЧЕМУ? Значит что то в этой сделке не законное? И почему оставляют додаток №2 с поручителем вместе, а не закрывается полностью все договора на ипотеку. Спасибо Ах да, еще исполнительное впровадження уже открыто о взыскании солидарно с должника по кредиту и поручителя.
  8. Копия договора купли продажи есть у меня. Нигде ее брать не собиралась :-)
  9. А тут интересно ... При таких.... Это что вы имеете в виду .
  10. У него все есть? Столько лет прошло. Или копию взять. Простите, может глупый вопрос.
  11. В банке?! Они мне не дадут договор сейчас наверно. Или подскажите что и как вы имели в виду. Я просто такое не делала ни когда
  12. а подскажите еще вопрос - на ипотечной квартире никто не прописан. Хотим прописаться всей семьей. Но у нас нет оригинала договора купли - продажи. Есть копия и та не заверенная нотариусом. Банк не дал изначально , чтоб мы не могли прописаться. Как теперь быть. Мы все прописаны в разных местах - я с детьми, и муж вообще по другому адресу.
  13. Ого угрозы нет. Уже страшно. И дети смотрю не помеха. Если переоформить на дочь то это дарственная? Надо к нотариусу? Я заходила не сказал что это но сумму назвал приличную 4000 грн.