Любава

Пользователи
  • Число публикаций

    38
  • Регистрация

  • Последнее посещение

Весь контент пользователя Любава

  1. Нет, не реклама. Просто факт. Знаете, когда любишь свою профессию, стараешься в ней чего-то достичь, тебе интересно, ты переживаешь и думаешь о ней. Я как медик говорю. Хочется спасти человека - ты этим живёшь. А когда ты хочешь просто нарубить капусты и отделаться - это уже не профессия, а ремесло. Если адвокат согласился работать, то он должен это дело прожить, продумать, а не распечатать штамповку, изменив лишь фамилии и реквизиты. Я так сужу, так думаю. Потому что юристы как и медики спасают людей, должны спасать, а не пускать по течению. У меня все.
  2. Думаю, що ви помиляєтеся. Вони вже є фінустановою. Тому їм така ліцензія все ще потрібна. А інші, мабуть, вже і без неї ... Тим більше, що мова йде про факторинг як різновид відступлення права вимоги, а не про саме відступлення такого права. Все залежить від адекватності судді.
  3. Думаю, що ви помиляєтеся. Вони вже є фінустановою. Тому їм така ліцензія все ще потрібна. А інші, мабуть, вже і без неї ... Тим більше, що мова йде про факторинг як різновид відступлення права вимоги, а не про саме відступлення такого права. Все залежить від адекватності судді.
  4. Дякую. Обов'язково використаю. На жаль, Декрет вже не чинний. Тепер ЗУ "Про валюту". Але і там є дещо про ліцензування. На жаль, НБУ не хоче прямо відповісти про відсутність валютної ліцензії, посилає до свого сайту. Але там ТОВ Спектрум ессетс не вказано в переліку. Тобто, ліцензії немає. Як це довести суду?
  5. Не знаю, что не так. Адвокат киевский. Из очень солидной фирмы, которую все здесь очень хорошо знают. Отзыв был обычным штампом на две страницы. Ерничанье Bolt по поводу Харькова вообще неуместно. Это не интеллигентно и гадко. Если я попала в беду и ищу возможность спасти себя - это не повод для насмешек. Я действительно хочу выиграть у финучреждения. Потому и ищу человека, который поможет и подскажет. Понять это, возможно, трудно. В суде мне придется быть одной, так как добраться до него трудно из-за отсутствия дорог. Суд районный. А на конференц-связь по 7 тысяч за выход платить адвокату невозможно. Именно такую цифру озвучили именно в Киеве в очень известной здесь всем фирме.
  6. Харківська область. Адвокат, до якого я звернулася, не вірить в можливість виграти справу. Я вірю в таку можливість. Тому хочу, щоб мені допомогли в написанні позову.
  7. Добрий день. Ви писали, що знаєте автора цього позову. Мені дуже потрібно подати такий. Чи можете мені дати дані цього адвоката, хочу звернутися до нього. Ситуація один в один на мій погляд. Дуже вас прошу допомогти.
  8. Жаль, що ви так зрозуміли. Тільки відзив на позов коштував мені 5 тисяч гривень. Але там адвокат на це увагу не звернув. І на рахунок 2233 не звернув, і на 2909 теж. І не витребував договори про відкриття цих рахунків, які повинні бути відкриті за договором. А тепер я отримала відповідь Фонду про те, що таких рахунків в Надра відкрито не було. Ось і все. Тому ретельне вивчення справи з боку адвоката не відбулося. Суд не приєднав відповідь Фонду, а також відповідь НБУ про неможливість видачі валюти з рахунку 2233. Ось так. Такий захист. В адвоката своя думка, в мене своя, може невірна.
  9. А чому обов'язково даром? Просто не кожен юрист буде копатись у справі. Я винаймала юриста. Але він на ці позиції увагу не звернув. Я тому і питаю, що хочу знову звернутися до адвоката і обговорити саме ці питання. Я хочу сформувати свою власну думку про дійсність договору відступлення. Крім того, є об'єктивні обставини. Я живу в селі, де відсутнє транспортне сполучення, майже відсутній інтернет і на руках дитина-інвалід. Це я до того, що я повинна розуміти ситуацію, бо це болить мені, а не моєму адвокату. Я не любитель халяви, а хочу розібратися в ситуації повністю і знати, як захистити себе.
  10. Вітаю. В мене така ж ситуація. Право вимоги придбала фінка без ліцензії. Приходиться діяти самій, бо звернулася до фірми Кравця і ледь не провалила процес. Як треба діяти в такому випадку, коли вже йде підготовче засідання за позовом фінки. Подати зустрічний позов про визнання факту недійсності договору, бо він недійсний за законом? Тим більше, що договір з боку банку що ліквідуються підписаний не УО Фонду, а представником банку за довіреністю. Порадьте, будь ласка, як правильно вчинити?
  11. Якщо фінустанова подала позов, а потім його ввдкличе, то чи зможуть знову застосувати позасудовий.
  12. Может, дадите ссылочку на какое-нибудь свое дело? Каков алгоритм действий? Призначать договор недействительным (никчемным)? Писать клопотання? Как правильно поступить? Если договор подписан неуполномоченной особой, то он никчемный? Получается, что истец ненадлежащий. А что тогда? Замена истца? Или отказ в рассмотрении?
  13. Ст. 37 ЗУ "Про систему гарантування вкладів": 4. На виконання своїх повноважень уповноважена особа Фонду: 1) діє без довіреності від імені банку, має право підпису будь-яких договорів (правочинів), інших документів від імені банку; 2) видає накази та розпорядження, дає доручення, обов’язкові до виконання працівниками банку; 3) звітує за результатами здійснення тимчасової адміністрації банку перед виконавчою дирекцією Фонду. Ані слова про можливість передовіряти свої повноваження, взагалі про можливість надавати довіреності. Стаття 47. Організація роботи уповноваженої особи Фонду 1. Уповноважена особа Фонду (кілька уповноважених осіб Фонду) визначається виконавчою дирекцією Фонду. До неї застосовуються правила та вимоги, визначені статтею 35 цього Закону. 2. Рішення уповноваженої особи Фонду є обов’язковими для виконання працівниками банку, що ліквідується. 3. Усі або частина повноважень Фонду, визначених цим Законом, можуть бути делеговані одній або кільком уповноваженим особам Фонду, крім організації реалізації майна банку, що ліквідується. У разі делегування повноважень кільком уповноваженим особам Фонд чітко зазначає межі повноважень кожної з них. Здійснення повноважень органів управління банку може бути делеговано тільки одній уповноваженій особі.
  14. Шановне панство. Питання в тему. 15 травня 2020 року було продано право вимоги від банку "Надра" (ліквідується) ТОВ "СПЕКТРУМ ЕССЕТС". Договір відступлення підписано не УО ФГВФО, а представником за довіреністю. При чому, з договору не вбачається, хто саме цю довіреність видав. Печатка, звичайно, "Надра". Всі інші договори відступлення в тому ж травні, в квітні та червні підписані УО Фонду Білою. Прошу поради, як дізнатись, хто саме видав довіреність. Звернутись до суду із клопотанням? І взагалі, чи має право УО видавати аткі довіреності для укладення правочинів на користь не ФГВФО, а Банку? Ось для порівняння два договори. Dogovor-ustupki-prav-trebovanij-2.pdf Dogovor-ustupki-prav-trebovanij-4.pdf
  15. А якщо суд відмовив в позові в зв'язку із застосуванням наслідків пропуску строку позовної давності? Тоді знову можуть застосувати позасудовий порядок?
  16. То есть, если дело в суде, финустанова не может зарегистрировать имущество на себя? Или продать? У тому же, пропущен срок давности. Если суд по такой причине откажет? Опять пойдут использовать внесудебний?
  17. Шановні юристи. Потребую вашої допомоги. В Іпотечному договорі вказано в розділі Визначення термінів в графі "Строк": - будь-який строк, визначений в цьому Договорі чи Кредитному договорі. На вашу думку, якщо в К. договорі стоїть конкретний стрко виконання, то чи є він тим самим строком, про який йдеться в Іпотечному договорі? Звичайно, є ще таке: договір діє до повного виконання зобов"язань. Але це не строк, а термін. Згідно ЗУ "Про іпотеку" іпотека закінчується із закінченням "строку" іпотечного договору. Чи можна вважати, що такий строк наступив із закінченням строку К. договору. в якому строк встановлено?
  18. А вот и нет. Только в случае, если это не касается ликвидируемого банка. В данном случае это "Надра". Это прописано в законе о моратории. Проблема в том, что срок договора истек, а срок исковой истек в 2015 году из-за вымоги 2012 года. Это если не брать во внимание тот факт, что этот срок настал еще раньше, когда прекратилась оплата ежемесячными платежами, это еще раньше вымоги. Но проклятая ст. 17 ЗУ "об ипотеке" все портит. мне кажется, что здесь явно правовая коллизия. Как же правова визначенисть и ст. 6 Конвенции о правах человека? Ясно, что ЗУ "Об ипотеке" - это специальный закон. Может, есть мысли как его обойти?
  19. Действительно, нужно подождать недельки три- пять, чтобы регистратор что-то сделал. В моем случае, как оказалось, есть только ипотека в старом реестре. А недвижимость не попала в реестр. Так что вообще вопрос, наложат ли арест регистраторы.
  20. Это было бы великолепно! Но как? Если обратится в суд человек с иском и распиской? Такое прокатит? Или есть более цивилизованные методы?
  21. Спасибо за ссылки. Десять дней, конечно, ничего не дадут...
  22. Питання не риторичне. Згідно п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті. Згідно ч. 5. цієї статті суд з’ясовує думку сторін щодо дати призначення судового засідання для розгляду справи по суті. 31 липня відбулося засідання суду за позовом Приватбанку. На підставі договору про споживчий кредит на суму 979 гривень для придбання оргтехніки зі строком дії до листопада 2007 року суд виніс рішення про стягнення з відповідача 14250 гривень кредитного ліміту, відмовивши в інших позовних вимогах (відсотки, штрафи). Доказів отримання карток, встановлення лімітів, немає, як немає і самого договору про встанволення такого ліміту. Підготовче засідання проходило без представника банку, тому постійно відкладалось. 30 липня 2020 року відбулось підготовче засідання за участі представника банку. Суддя не зазначив про перехід до слухання справи по суті, а одразу надав слово представнику банку. Відповідачу надали можливість задати тільки два питання - про договір відкриття банківського рахунку, якого ніхто не представив, як і номера такого рахунку. Представник банку лише заявив, що це - картковий рахунок (таких немає з 2003 року), тому вказується тільки номер карти. Договору немає, його замінює заява-анкета. Заяви-анкети також не було. Тільки заява про споживчий кредит. До речі, договір споживчого кредиту мав номер, для нього відкрито було рахунок. Суддя не надав можливості Відповідачу говорити далі, почав знайомитись із матеріалами справи. Суддя вийшов до нарадчої кімнати і через декілька годин вийшов із рішенням! Звичайно, вступна і результативна частина. Все! Питання: чи є це підставою для відміни рішення? Про інші аспекти взагалі мовчу - повна відсутність будь-яких доказів.
  23. Если можете, подскажите, как. На основании чего?
  24. Если бы подали в суд - это одно. А если тупо переоформят ипотеку? Хотелось бы получить совет, что делать, чтобы обезопасить себя от этого?