Recommended Posts

Нужна юридическая помощь. Принято решение в первой инстанции в пользу Привата по кредитной карте, к счастью, со значительным снижением иска. Сумма из 50000 стала 5600 грн. Лимит был 2400, в розрахунку после последнего платежа долг по телу- 2280, а в иске тело кредита указано 2560 и именно на эту сумму начислены проценты за три года. я и в Відзиве, и в Запереченні указывала на это, но такое впечатление, что моих заявлений вообще не читали. Я сделала свой расчет, основанный на оставшемся долге в 2280 грн., приват свой -  с потолка взятых 2560 грн. Подавать на аппеляцию за такую сумму неразумно, возможно ли подать заявление на дополнительное решение по арифметической ошибке ч.2 ст.200 ЦПК как усунення недоліків рішення суду. Я не нашла информации и примеров этому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 минут назад, Amber сказал:

Нужна юридическая помощь. Принято решение в первой инстанции в пользу Привата по кредитной карте, к счастью, со значительным снижением иска. Сумма из 50000 стала 5600 грн. Лимит был 2400, в розрахунку после последнего платежа долг по телу- 2280, а в иске тело кредита указано 2560 и именно на эту сумму начислены проценты за три года. я и в Відзиве, и в Запереченні указывала на это, но такое впечатление, что моих заявлений вообще не читали. Я сделала свой расчет, основанный на оставшемся долге в 2280 грн., приват свой -  с потолка взятых 2560 грн. Подавать на аппеляцию за такую сумму неразумно, возможно ли подать заявление на дополнительное решение по арифметической ошибке ч.2 ст.200 ЦПК как усунення недоліків рішення суду. Я не нашла информации и примеров этому.

А причём здесь эта статья и подготовительное производство, если у Вас уже решение есть...

2. За результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про:

1) залишення позовної заяви без розгляду;

2) закриття провадження у справі;

3) закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

16 минут назад, Amber сказал:

возможно ли подать заявление на дополнительное решение по арифметической ошибке

Дополнительное решение и арифметическая ошибка это совершенно разные вещи и разные статьи... 269 и 270 соответственно...

 

Стаття 269. Виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні

1. Суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

2. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

3. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження.

4. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

 

Стаття 270. Додаткове рішення суду

1. Суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо:

1) стосовно певної позовної вимоги, з приводу якої сторони подавали докази і давали пояснення, не ухвалено рішення;

2) суд, вирішивши питання про право, не зазначив точної грошової суми, присудженої до стягнення, або майно, яке підлягає передачі, або дії, що треба виконати;

3) судом не вирішено питання про судові витрати;

4) суд не допустив негайного виконання рішення у випадках, встановлених статтею 430цього Кодексу.

2. Заяву про ухвалення додаткового рішення може бути подано до закінчення строку на виконання рішення.

3. Суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів із дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.

4. У разі необхідності суд може викликати сторони або інших учасників справи в судове засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

5. Додаткове рішення або ухвалу про відмову в прийнятті додаткового рішення може бути оскаржено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Amber сказал:

Эту статью мне в бесплатной консультации дали, сказали, что про арифметическую ошибку

Какую...? 200-ую...?) Да уж, хорошая консультация...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да.  Все-таки не пойму, можно ли в этом случае подавать на додаткове решение или Заяву про внесення виправлень, или это не мой случай? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, Amber сказал:

Да.  Все-таки не пойму, можно ли в этом случае подавать на додаткове решение или Заяву про внесення виправлень, или это не мой случай? 

Чтобы сказать конкретно, что является Вашим случаем надо изучать материалы дела, так как мы не знаем, что конкретно являлось рассмотрением суда, какая именно сумма и отсюда и станет понятно, что это было, то есть или суд просто описался и допустил ошибку рассмотрев нужную сумму или всётаки не рассмотрел нужную сумму вообще...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я могу выслать все, что есть, только не хочеться светиться.Как это сделать?  Меня еще два суда с приватом ждет. Это был первый опыт .

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...