Потрібна термінова консультація


Recommended Posts

Ситуація:

Між підприємством і банком укладено іпотечний договір та договір поруки.

Питання: чи може підприємство свої права по іпотечному договору та по договору поруки передати іншій особі, зокрема фізичній???

Тобто передати право, наприклад вимоги в судовому порядку визнати ці договори недійсними чи припиненими чи розірвати їх а у випадку припинення стягнути з банку безпідставно оплочені кошти, які поручитель перераховува добровільно як тіло і відсотки за боржника банку ?

Мені кажеться, що так неможна адже ці права нерозривно повязані з предметом договорів

Але буду дуже радий, якщо хтось мою думку спростує !!!

Адже в такому випадку можно змінити господарську підвідомчість на цивільну

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ситуація:

Між підприємством і банком укладено іпотечний договір та договір поруки.

Питання: чи може підприємство свої права по іпотечному договору та по договору поруки передати іншій особі, зокрема фізичній???

Тобто передати право, наприклад вимоги в судовому порядку визнати ці договори недійсними чи припиненими чи розірвати їх а у випадку припинення стягнути з банку безпідставно оплочені кошти, які поручитель перераховува добровільно як тіло і відсотки за боржника банку ?

Мені кажеться, що так неможна адже ці права нерозривно повязані з предметом договорів

Але буду дуже радий, якщо хтось мою думку спростує !!!

Адже в такому випадку можно змінити господарську підвідомчість на цивільну

Так не получится, физлицо может только представлять предприятие с правом получения средств по решению суда.

Если Вы хотите поменять подсудность, необходимо найти физлицо чьи права были нарушены данным кредитным договором и договором ипотеки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения