ДЕРЖАВНА ІПОТЕЧНА УСТАНОВА


Recommended Posts

Не давно в Лиге-Закон нашёл "Стандарти надання, рефінансування та обслуговування іпотечних житлових кредитів"від 11 вересня 2008 р. N 31, где в п. 3.2. чётко указано, что -

- Надання іпотечних кредитів позичальникам - фізичним особам здійснюється первинним кредитором виключно у грошовій одиниці України - гривні.

- Погашення іпотечного кредиту та відсотків за його користування здійснюється виключно у грошовій одиниці України - гривні.

Можно ли ссылаться в исковых заявлениях на эти положения? Может кто-то с ними сталкивался? Спасибо.

Link to comment
Share on other sites

Не давно в Лиге-Закон нашёл "Стандарти надання, рефінансування та обслуговування іпотечних житлових кредитів"від 11 вересня 2008 р. N 31, где в п. 3.2. чётко указано, что -

- Надання іпотечних кредитів позичальникам - фізичним особам здійснюється первинним кредитором виключно у грошовій одиниці України - гривні.

- Погашення іпотечного кредиту та відсотків за його користування здійснюється виключно у грошовій одиниці України - гривні.

Можно ли ссылаться в исковых заявлениях на эти положения? Может кто-то с ними сталкивался? Спасибо.

Это касается кредитов полученных через ГИУ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show