Уполномоченный президента по правам ребенка


Recommended Posts

http://www.president.gov.ua/content/up_pr_dyt.html

в общем тут вот что есть

Положення про Уповноваженого Президента України з прав дитини

1. Уповноважений Президента України з прав дитини (далі – Уповноважений) забезпечує здійснення Президентом України конституційних повноважень щодо забезпечення додержання конституційних прав дитини, виконання Україною міжнародних зобов'язань у цій сфері.

2. Уповноважений керується у своїй діяльності Конституцією України, законами України, актами та дорученнями Президента України, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Уповноваженого є:

1) постійний моніторинг додержання в Україні конституційних прав дитини, виконання Україною міжнародних зобов'язань у цій сфері та внесення в установленому порядку Президентові України пропозицій щодо припинення і запобігання повторенню порушень прав і законних інтересів дитини;

2) внесення Президентові України пропозицій щодо підготовки проектів законів, актів Президента України з питань прав та законних інтересів дитини;

3) здійснення заходів, спрямованих на інформування населення про права та законні інтереси дитини.

4. Уповноважений відповідно до покладених на нього завдань має право:

1) брати у встановленому порядку участь в опрацюванні проектів законів, актів Президента України з питань прав та законних інтересів дитини;

2) відвідувати в установленому порядку спеціальні установи для дітей, заклади соціального захисту дітей та інші заклади, в яких перебувають діти, у тому числі місця тримання затриманих, попереднього ув'язнення, установи виконання покарань, психіатричні заклади, спеціальні навчально-виховні установи, опитувати осіб, які там перебувають, та отримувати інформацію про умови їх тримання;

3) звертатися до державних органів щодо сприяння вирішенню питань, віднесених до компетенції Уповноваженого;

4) одержувати в установленому порядку від державних підприємств, установ, організацій необхідні інформацію, документи і матеріали, у тому числі з обмеженим доступом, з питань, що належать до компетенції Уповноваженого;

5) залучати в разі потреби в установленому порядку до опрацювання окремих питань представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, а також експертів, учених та фахівців, у тому числі на договірній основі;

6) брати в установленому порядку участь у засіданнях державних органів з питань, що належать до компетенції Уповноваженого;

7) звертатися до державних органів, у тому числі правоохоронних, щодо виявлених фактів порушень прав та законних інтересів дитини;

8) вивчати в установленому порядку стан роботи із соціально-правового захисту дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах для дітей і закладах соціального захисту дітей, стан виховної роботи з дітьми у навчальних закладах;

9) взаємодіяти з організаціями, у тому числі міжнародними, з питань захисту прав та законних інтересів дитини.

5. Забезпечення діяльності Уповноваженого здійснюється відповідним структурним підрозділом Адміністрації Президента України.

6. Для надання консультативної допомоги Уповноваженому може створюватися в установленому порядку громадська консультативна рада з питань захисту прав дитини на правах робочої групи Адміністрації Президента України.

7. Уповноважений використовує у своїй роботі бланки встановленого зразка.

ТАК ЧТО ПОЕХАЛИ КА МЫ, БРАТЦЫ, ВСЕ К НЕМУ НА ПРИЕМ!!! Пусть хоть он наших детей защитит!!!

Какие есть идеи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

а чё, прячется????

Ну я думаю найти его рабочее место не проблема, если серьезно. Как вариант? он то точно должен защищать права ребенка в том числе на жилье....

У кого впереди суд, может вместе с ООП и его приглашать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

а чё, прячется????

Ну я думаю найти его рабочее место не проблема, если серьезно. Как вариант? он то точно должен защищать права ребенка в том числе на жилье....

У кого впереди суд, может вместе с ООП и его приглашать?

неа.я первая на очереди!!! ;)

в очередь!!!! :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

да я уже проиграла все 3 инст. Так что мне он, как соловью....

Я ему письмо напишу..... лирическое.....

С извечными вопросами.....

А заодно пусть спросит у "пахана", как это так, исполнители совсем страх потеряли, деток обижают....

Я про суды уже не говорю, это уже мне не поможет....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну я думаю найти его рабочее место не проблема, если серьезно. Как вариант? он то точно должен защищать права ребенка в том числе на жилье....

У кого впереди суд, может вместе с ООП и его приглашать?

должен, это не означает, что он будет этим заниматься, пример: Карпачева, на что она способна, так только кричать: "ЗАНЯТО", возле всем известного места. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

дааа, была я у нее на приеме. и что? да ничего! так и говорят, что мы ничего не можем и все дела.

Но, она и уголовниками сильно занимается, а он-то, чем еще занимается? только детками!!! думаю, ему надо писать!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения