Очень нужен Ваш Совет! Можно ли разорвать договор!


Recommended Posts

18 січня між громодянином " А" та Райффайзеном Банк Україна був підписан договір кредиту за яким траншами надано 28 тисяч доларів. 19.01.2006 - 10 тис.дол., 30 січня 2006 року 10 000 тис. доларів., 08 лютого 2006 року 8 тис. доларів.

АЛЕ НАДАВ КРЕДИТ "ОТП БАНК". З сайту ОТП БАнка маю таку інформацію.

" Публичное акционерное общество «ОТП Банк» – один из крупнейших отечественных банков, признанный лидер финансового сектора Украины. На украинском рынке он представлен с 1998 года, имеет стойкую репутацию социально ответственной, надежной и стабильной структуры, предлагающей потребителям сервисы европейского качества.

1998 март – основан АКБ «Райффайзенбанк Украина» как банк со 100% иностранным капиталом.

2001 – банк вошел в 10-ку крупнейших банков Украины.

2006 – стопроцентным владельцем банка стал OTP Bank Plc., лидер венгерского банковского рынка, чья рыночная доля в Венгрии составляет 25%. Банк был переименован в OTP Bank (АО «ОТП Банк»).

на мою думку, ну і що що ОТП став власником райфазенБанк України.

Чи можливо подати позов до суду що райффайзен банк Україна не надав кредит. Тобто позов про розірвання кредитного договору.????

У кого є досвід????

Link to comment
Share on other sites

Подать можно все что угодно. А как Вы деньги собираетесь возвращать?

Будут возращать деньги. Если суд признает разорвёт договор основного зобов'язання, то іпотеки не будет, а если не будет ипотеки . То я смогу из дома, который был в ипотеке вынуть деньги. И Заёмщик себе купит однокомнотную квартиру и не станет бомжом. Значит мой труд не был напрасным!

Link to comment
Share on other sites

Будут возращать деньги. Если суд признает разорвёт договор основного зобов'язання, то іпотеки не будет, а если не будет ипотеки . То я смогу из дома, который был в ипотеке вынуть деньги. И Заёмщик себе купит однокомнотную квартиру и не станет бомжом. Значит мой труд не был напрасным!

Видимо Вы считаете, что банк будет настолько глуп, что за время пока нотариус будет снимать отягощение они не подадут иск в суд с требованием наложить арест на все имущество должника?
Link to comment
Share on other sites

нет,

Відповідно до ст. 44 Закону Про Виконавче провадження,

" Черговість задоволення вимог стягувачів у разі

недостатності стягнутої суми для задоволення

всіх вимог стягувачів

1. У разі якщо сума, стягнута з боржника, недостатня для

задоволення всіх вимог за виконавчими документами, вона

розподіляється державним виконавцем між стягувачами в порядку

черговості, встановленому цією статтею:

1) у першу чергу задовольняються забезпечені заставою вимоги

щодо стягнення з вартості заставленого майна;

2) у другу чергу задовольняються вимоги щодо стягнення

аліментів, відшкодування збитків та шкоди, завданих внаслідок

злочину або адміністративного правопорушення, каліцтва або іншого

ушкодження здоров'я, а також у зв'язку з втратою годувальника;

3) у третю чергу задовольняються вимоги працівників,

пов'язані з трудовими правовідносинами;

4) у четверту чергу задовольняються вимоги стягувачів за

загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, вимоги

щодо збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та

страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне

страхування;

5) у п'яту чергу задовольняються вимоги щодо податків та

інших платежів до бюджету, вимоги органів страхування з

обов'язкового страхування (крім вимог щодо збору на обов'язкове

державне пенсійне страхування);

6) у шосту чергу задовольняються всі інші вимоги.

2. Вимоги стягувачів кожної наступної черги задовольняються

після задоволення в повному обсязі вимог стягувачів попередньої

черги. У разі якщо стягнута сума недостатня для задоволення в

повному обсязі усіх вимог однієї черги, вимоги задовольняються

пропорційно до належної кожному стягувачу суми. Вимоги стягувачів

щодо виплати заборгованості із заробітної плати задовольняються в

порядку надходження виконавчих документів. Стягнута з боржника

сума розподіляється між стягувачами згідно з виконавчими

документами, за якими відкрито виконавчі провадження на день

зарахування стягнутої суми на відповідний рахунок органу державної

виконавчої служби.

Оскільки не буде застави, то вимога банка буде мати такіж права до боржника , як і вимога до боржника його родича. Якщо робити штучний борг. Тобто Якщо будином стоїть 10 тис. доларів, а боржник винен банку 30 тис доларів та свої мати 30 тис доларів, то відповідно до ст 44 Закону про виконавче провадження ситягнена сума буде розроділен пропорційно боргу. Тобто Банк отримає 5 тис доларів, і мати боржника 5 тис доларів. ( мінус виконавчий збір і т.д)., але якщо боржник буде винен Мати 500 тис доларів, то банку дійде маленька частина від пирога . Це все вийде лише в тому разі , якщо не буде застави, тобто не буде вимоги забеспеченою застави.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show