Recommended Posts

Posted

В понеділок будуть відбуватись торги в торгівельної организації, на яких буде продаватись кватрира за 50 % від її ринкової вартості. Від Банку на її вже є покупець. Ситуація така. Є громодянин " А" який купив і іпотеку квартиру. Таким чином громоднин А, є стороною в і договорі кредита і в договорі Іпотеки. Є рішення суду що до стягнення грошей по кредитному договору. ДВС не знайшла іншого майна, окрім іпотечної квартири. На скілдькі мені відома, є правова позиція ВСУ, яка є обов`язкова для всіх судів, суть є в тому, що є не законним стгнення іпотечного майна на рішеннм суду стягнути гроші, повинно бути окремо рішення суду що до стягнення за рахунок іпотеки. Сьогодні Я подаю до Суду Скаргу на дії ДВС, апеляційну скаргу на рішення суду, за яким йде стягненняя. У громодянина " А" э дружина, іпотечне майно було придбано під час шлюбу. Дружина буде подавати позов що до поділу майна подружжя( іпотечна квартира). В Понеділок я маю намір прийти на торги, і навести вищенаведені документи потенційному покупцю, для того щоб він відмовився від покупки.

Питанння? Чи є норма права, яка дозваляє мені як представнику власника іпотечної квартири бути присутнім на торгах. Я боюсь, що мене не допустять до торгів. Довіреність отримав лише сьогодні. Має завдання зупинити торги за смішну ціну, так як власник квартири раніше " СПАВ".

Posted
ВДВС не знайшла іншого майна, окрім іпотечної квартири. На скілдькі мені відома, є правова позиція ВСУ, яка є обов`язкова для всіх судів, суть є в тому, що є не законним стгнення іпотечного майна на рішеннм суду стягнути гроші, повинно бути окремо рішення суду що до стягнення за рахунок іпотеки. Сьогодні Я подаю до Суду Скаргу на дії ДВС, апеляційну скаргу на рішення суду, за яким йде стягненняя.

вы подали апелляцию а решение по взысканию денег?

решение вступило в силу?

Posted

Да , через 30 хвилин апеляційна скарга буде в суді, і є добрі шанси поновити строк на апеляційне оскарження. Рішення суду ще від 2011 року і авжеш вступило в дію

Posted

Я маю намір психологічно повпливати на потенційного покупця, оскільки Я впевнений , що ми визнаєм продаж цієї квартири не законним, і що його гроші підуть на вітер. Я б таку квартиру не придбав би. Думаю , що він теж не буде її придбати, якщо побачи всі ці документи. Але я одного боюсь, що мене не допустять в торгівельну организацію. Прямої норми права, яка передбачала це я не знайшов

Posted

Можу авжеш приймати участь в торгах, але у Громодянина " А" необхідної суми нема.

Posted

Можу авжеш приймати участь в торгах, але у Громодянина " А" необхідної суми нема.

ну для психологического приема можно расклееть обьявления возле торгов или с табличкой у входа стоять :P

а почему сразу апеелляцию не подали , и что за причина для востановления сроков?

Posted

Підстави для поновлення строків на апеляційне оскарження: Оскільки в матеріалах справи відсутні докази того, що громоднин "А" отримав повний текс рішенн суду. То громодянин " А" не міг раніше підготувати апеляційну скаргу, оскільки не було відомо чому суд погодився з доволами Позивача, яку оцінку доказам надав і т.н. Чому громодянин "А" проснувся тільки сьогодні, я не знаю.

Що сриву торгів, то я поцікавився у знайомого, то він так і каже, що за звичай люди відмовляються від придбання нерухомості, що до якої йдуть судові спори

Posted

Підстави для поновлення строків на апеляційне оскарження: Оскільки в матеріалах справи відсутні докази того, що громоднин "А" отримав повний текс рішенн суду. То громодянин " А" не міг раніше підготувати апеляційну скаргу, оскільки не було відомо чому суд погодився з доволами Позивача, яку оцінку доказам надав і т.н. Чому громодянин "А" проснувся тільки сьогодні, я не знаю.

Що сриву торгів, то я поцікавився у знайомого, то він так і каже, що за звичай люди відмовляються від придбання нерухомості, що до якої йдуть судові спори

очень трудно понять людей которые покупают с торгов даже не посмотрев то, что собираються покупать....

знаю случай, когда человеку посоветовали вложить деньги 50т .у.е. в недвижимость и дешево купить с торгов кв.

купил кв. (эту кв. высталили за долги в 9т. гр.)

судиться уже 3 год.... не может ни деньги забрать ни кв. пользоваться....

так что до потенцеальных покупателей надо доносить, что просто так вы не сдадитесь.........

а те кто с дуру покупают, то наверное не куда деньги девать.........

удачи с апелляцией......

А что "А" не присудствовал на заседаниях? и ему не было известно о решении?

Posted

Был на резулятивке. А так юристы банка сказали, что ему всё простят, что бы он писал заявление " про розгляд справи без його участі" а по поновлення строків, я дуже БАГАТО разів поновляв на цих підставах строки на апеляційне оскарження, може у НАС Апеляція дуже добра, нажаль тільки глуха

Posted

Еще я делаю подругому. К примеру решение по ипотеки! Мне надо сорвать торги! Прошу органи опики и пиклування подать апеляційну скаргу. Естественно ее отфутболивают, так как порушення майнових прав дітей нема, але все одно поновляють строк на апелційне оскарження, і скаргу розглядають

Posted

на цих підставах поновляв строк по справам за 2010 рік, і нормально! Або нахожу заінтересовану особу, і намагаюсь довести в суді, що рішення суду нібито вплинуло на її права та обов`язки,

Від Вас Я так зрозумів, що у мене в цій ситуації є тільки один вихід, і Я його обрав правильно! Це піти на торги, і надати юридичну консультацію про те, як небеспечно покупати нерухоміть на торгах, і навести документи, що ми все оскаржуємо! Іншого виходу не бачу. Часу нема!

  • Пользователи

    No members to show