Recommended Posts

Шановні форумчани. У мене до Вас три питання:

1. у якому розмірі Ви сплачували держав мито за подання позову про визнання кред договору та договору іпотеки недійсними у суді 1 інстанції, а хто вже пішов далі - в апеляц суді та касації? У моєму випадку я ніде спочатку нічого не платила, суди надсилали мені ухвали про усунення помилок, а саме - сплату мита у розмірі 850 грн. І так в апеляції, касації, вищому спеціал суді, далі - у верховному суді заява про пергляд ухвали касаційної інстанції (зкрізь мене ігнорують, не читають та не вивчають справу, находять будь які причини щоб справу до розгляду просто не допустити)

2. 09 лютого 12 я подала заяву про перегляд мого позову про визнан кредит договору и догов іпотеки недійсними за нововиявлен обставинами , мито не сплачувала. Сьогодні надійшла ухвала про усунення помилок , а саме - сплату 850 грн. при чому суддя не бере до уваги мої обгрунтування і посилання на рішення Констит суду, Вісника, ЗУ Про захист прав споживачів. Чи правомірно це? Тоді коли по іншим інстанціям я вже звернулася з заявами про повернення мита.

3. Чи може розглядати заяву про перегляд судового рішення у звязку з нововиявленими обставинами суддя який раніше головував при розгляді мого першочаткового позову? Ухвала про усунення помилок (сплату мита) підписана саме попереднім суддею, і як я розумію він буде розглядати і заяву за нововиявленими?????? . Що можна зробити? Як він розглядає такі справи я вже знаю, а отже у такому разі - вже завчасно відомо його рішення!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1. Вы видимо подавали иск еще до 01.11.2011 года. Со ставками судебного сбора и их размерами Вы можете ознакомиться здесь: http://antiraid.com.ua/directory/new-stavk...nogo-sbora.html

Если в иске Вы будете ссылаться на ЗУ "О защите прав потребителей" то платить судебный сбор не нужно.

2. Не совсем понятно, что именно Вы хотите пересмотреть за нововыявленными обстоятельствами, если Вы говорите, что Ваше исковое заявление не рассматривали. В данном случае, если нет ссылки на ЗУ "О защите прав потребителей" то судебный сбор оплачивается в размере: 50 % ставки, подлежащей оплате при подаче искового заявления, др. заявления и жалобы, а в случае подачи искового заявления имущественного характера – 50 % ставки, рассчитанной исходя из оспариваемой суммы - минимальный 53,65, максимальный 1 609,50. Эти ставки также указаны в таблице которую вы сможете посмотреть по ссылке указанной выше.

3. Согласно с изменениями внесенными в Гражданско-процессуальный кодекс в конце прошлого года - ч.5 ст.21 Суддя, який брав участь у вирішенні справи в суді першої, апеляційної, касаційної інстанцій, у перегляді справи Верховним Судом України, не може брати участі у розгляді заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами у цій справі.

Т.е. не может. Заявите ему отвод на этих основаниях.

Но в любом случае, так как Ваше заявление не рассматривали, оспаривать по нововыявленным основаниям нечего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3. Согласно с изменениями внесенными в Гражданско-процессуальный кодекс в конце прошлого года - ч.5 ст.21 Суддя, який брав участь у вирішенні справи в суді першої, апеляційної, касаційної інстанцій, у перегляді справи Верховним Судом України, не може брати участі у розгляді заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами у цій справі.

Если судьёй принято к рассмотрению заявление о пересмотре по нововыявленым до 20.12.11 (первое заседание было 21.12.11 и будет дальше), то как будет в этом случае. Судья должна взять самоотвод или продолжить рассмотрение заявления?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если судьёй принято к рассмотрению заявление о пересмотре по нововыявленым до 20.12.11 (первое заседание было 21.12.11 и будет дальше), то как будет в этом случае. Судья должна взять самоотвод или продолжить рассмотрение заявления?

Розгляд справ щодо перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами, провадження в яких було відкрито до набрання чинності цим Законом, здійснюється згідно з положеннями Цивільного процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України щодо порядку розгляду та складу суду, які діяли до набрання чинності цим Законом.

Закон вступил в силу: 14.01.2012

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения