Договор о реструктуризации кредита в Надра банке


Справедливые условия реструктуризации  

3 голоса

  1. 1. Считаете ли Вы предложенные Надрой условия реструктуризации справедливыми

    • Да
      0
    • Нет
      2
    • Затрудняюсь ответить
      0


Recommended Posts

От посетителя сайта пришел договор о реструктуризации, предложенный Надра банком своим клиентам.

В приложении сам договор и я рекомендую дать банку письменный ответ с просьбой внести следующие изменения:

п.1.5. – я не можу гарантувати щодо повідомлень про події які мені не відомі;

п.2.8. – я не погоджуюсь з цим пунктом в частині власного розсуду банку по встановленню черговості зарахування платежів;

п.2.9.3. – я не погоджуюсь з пропозицією банку достроково вимагати повернення кредиту у зв’язку з моєю відмовою щодо збільшення комісій та відсоткових ставок;

п.2.12. – я не погоджуюсь зі збільшенням розміру ставки у два рази при відсутності проводок коштів через поточні рахунки відкриті у банку;

п.2.14. – я не погоджуюсь з запропонованим перерахунком так як чинним законодавством він не передбачений;

п.3.2.3. – я не погоджуюсь з невизначеним терміном періодичності проведення перевірок;

п.3.2.4. – я не погоджуюсь з цим пунктом у зв’язку з відсутністю ознайомлення мене з зазначеною методикою;

п.3.2.8. – я не погоджуюсь з розміром встановлених відсотків;

п.3.2.9. – я не погоджуюсь з таким порядком використання банком конфіденційної інформації;

п.3.2.10. – я не погоджуюсь з такими діями банку;

п.3.2.11. – я не погоджуюсь з цим пунктом;

п.3.2.16. – я не даю згоду на залучення третіх осіб;

п.3.3.4 . – я не погоджуюсь з цим пунктом;

п.3.3.6. . – я не погоджуюсь з цим пунктом а частині посилання на п.3.3.4.;

п.3.3.25 . – я не погоджуюсь з цим пунктом;

п.3.3.26 . – я не погоджуюсь з цим пунктом;

п.3.4.1. . – я не погоджуюсь з цим пунктом в частині повідомлення банку;

п.5.1.1.– я не погоджуюсь з цим пунктом;

п.5.2. – я не погоджуюсь з таким малим строком повідомлення;

п.5.4. – я не погоджуюсь з цим пунктом;

Попросите рассмотреть ваши предложения и внести соответствующие изменения в это допсоглашение.

nadra_restrukturizaciya.pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если условия реструктуризации Вас не устраивают, добивайтесь от банка приемлемых условий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...