Виплата грошових переказів УДПЗ "Укрпошта"


Recommended Posts

... я одержав від УДПЗ Укрпошта таку відповідь:  ... в доларах виплачуються перекази лиш за умови , що сума не має дрібної частини ( центів ) в іншому випадку вся сума виплачується в гривні ....

... запитання: ... чи можна десь цю відповідь оскаржити, щоб одержати переказ в доларах, а центи в гривні ... чи це в Україні нереально

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, ivanuch сказал:

... я одержав від УДПЗ Укрпошта таку відповідь:  ... в доларах виплачуються перекази лиш за умови , що сума не має дрібної частини ( центів ) в іншому випадку вся сума виплачується в гривні ....

... запитання: ... чи можна десь цю відповідь оскаржити, щоб одержати переказ в доларах, а центи в гривні ... чи це в Україні нереально

 

Не совсем понятно о чем был запрос на который Вы получили ответ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 часов назад, ANTIRAID сказал:

Не совсем понятно о чем был запрос на который Вы получили ответ.

... мені прийшов грошовий переказ з Росії. Я звернувся в  УДПЗ "Укрпошта", щоб мені його виплатили в доларах США.  УДПЗ "Укрпошта" відповіла відмовою, мотивуючи це тим, що грошовий переказ містить центи - тому вони настоюють на його повній виплаті в гривні, незважаючи на мою вимогу виплатити в доларах США.

Тому і запитання: "... чи можна десь цю відповідь оскаржити, щоб одержати переказ в доларах, а центи в гривні ... чи це в Україні нереально ".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 31.08.2016 в 16:03, ivanuch сказал:

... я одержав від УДПЗ Укрпошта таку відповідь:  ... в доларах виплачуються перекази лиш за умови , що сума не має дрібної частини ( центів ) в іншому випадку вся сума виплачується в гривні ....

... запитання: ... чи можна десь цю відповідь оскаржити, щоб одержати переказ в доларах, а центи в гривні ... чи це в Україні нереально

Видповидь это конечно хорошо, но на что они посылаются в ней, на какую норму они ссылаются отвечая такое...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, ivanuch сказал:

... мені прийшов грошовий переказ з Росії. Я звернувся в  УДПЗ "Укрпошта", щоб мені його виплатили в доларах США.  УДПЗ "Укрпошта" відповіла відмовою, мотивуючи це тим, що грошовий переказ містить центи - тому вони настоюють на його повній виплаті в гривні, незважаючи на мою вимогу виплатити в доларах США.

Тому і запитання: "... чи можна десь цю відповідь оскаржити, щоб одержати переказ в доларах, а центи в гривні ... чи це в Україні нереально ".

 

Они не имеют права переводить его в гривну если он пришел в валюте. Подайте им письменное заявление с требованием выплатить сумму денежного перевода в валюте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

127. Користувач послуг поштового зв'язку має право:

на одержання інформації про порядок і строк надання послуг поштового зв'язку;

звернутися для захисту своїх прав як споживача до територіального органу спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів, а також до суду;

оскаржити неправомірні дії працівників поштового зв'язку в порядку, встановленому законом.

128. Заява не розглядається у разі, коли:

заявник не є ні відправником, ні адресатом, ні уповноваженою ними особою;

минув встановлений для прийняття заяв строк.

Про причини відмови у розгляді заяви заявнику у письмовій формі надається обґрунтована відповідь. Одночасно повертаються подані ним документи.

129. Оператор поштового зв'язку за невиконання чи неналежне виконання послуг поштового зв'язку несе відповідальність перед користувачами послуг поштового зв'язку згідно із законом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

115. Адресовані фізичним особам внутрішні поштові перекази виплачуються в готівковій формі в національній валюті, а міжнародні - відповідно до укладених угод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

65. Поштовий переказ у межах України пересилається лише в національній валюті після внесення відправником суми, призначеної для переказу, та плати за його пересилання в готівковій формі чи шляхом безготівкового розрахунку.

Поштові перекази юридичних осіб приймаються для пересилання після надходження коштів, призначених для переказу, та плати за їх пересилання на поточний рахунок переказних операцій об'єкта поштового зв'язку.

Міжнародний переказ грошей (поштовий переказ) здійснюється в іноземній валюті або в національній валюті в установленому законодавством порядку.

Сума плати за пересилання міжнародного поштового переказу подається відправником лише в національній валюті.

У разі подання для пересилання поштового переказу, сума якого підлягає фінансовому моніторингу, оператором поштового зв'язку проводиться ідентифікація особи відповідно до законодавства.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В общем смотрите сами, может чего ещё сами найдёте...

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/270-2009-п/page

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения