Alekc58

Пользователи
 • Content Count

  1,464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Alekc58 last won the day on May 22 2020

Alekc58 had the most liked content!

Community Reputation

229 Очень хороший

4 Followers

About Alekc58

 • Rank
  Активный участник
 • Birthday 01/24/1970

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Интересы
  Разносторонние

Контакты

 • Skype
  alekc5858

Recent Profile Visitors

9,333 profile views
 1. Прочитала Рішення по справі №494/366/19 Касаційного суду. Нахожу много косяков со стороны своего бывшего адвоката. Он точно сидит на проценте у Приватбанка. "Безпідставним є посилання у позовній заяві на те, що «Умовами та правилами надання банківських послуг», «Правилами користування платіжною карткою», затвердженими наказом № СП-2010-256 від 06 березня 2010 року та «Тарифами Банку» було встановлено порядок повернення коштів черговими платежами та те, що кінцевий термін повернення коштів відповідає строку дії картки, оскільки судами не було встановлено, що вони були підписані
 2. Ну не знаю. Может быть. Но пока ни каких изменений нет в лучшую сторону, т.е. мою. Да и город у нас специфический, вернее власть.
 3. Короче, все очень печально с этими виконавцями.Разговаривала с одним человеком, который сталкивается с ними. Говорит, чихать они хотели на решение суда. Никто арест снимать не собирается, и никто их не наказывает.
 4. Что означает эта запись - По справі №487/922/18 надійшов документ С/лист - что за супроводний лист? сегодня, 18:36
 5. Как он дослужился до головного державнго виконавця......
 6. А что с его заявлением в разговоре со мной, что суд снимет арест, а я вынесу новую постанову про арешт коштів. Я думаю, что он баран, или дурачок, потому что арест снимается в части пенсионного счета, а не весь.
 7. Наверно мечтают. А если он не выполнит это решение, не снимет арест?
 8. У Х В А Л А ІМЕНЕМ УКРАЇНИ 29.12.2020 року м. Миколаїв Заводський районний суд міста Миколаєва в складі головуючого судді Павлової Ж.П., за участю секретаря судового засідання Поліщук І.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Миколаєві скаргу Г-------- Л----- І--- на постанову головного державного виконавця Заводського відділу державної виконавчої служби у м.Миколаєві Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Головіна О.Ю. про арешт коштів боржника, В С Т А Н О В И В 29.10.2020 року, Г. Л.І. звернулася до с
 9. Да я жего не получила. Он пролежал на почте 30 дней, отправили им назад.
 10. Могу здесь выложить. Это электронный суд, там сразу мне приходит уведомление на почту.
 11. А что, отзыв на жалобу начальник юстиции подает? " 09.12.2020 року до суду від начальника Заводського відділу державної виконавчої служби у місті Миколаєві Південного міжрегіонального управління юстиції (м. Одеса) Романчука С.М. надійшов відзив на скаргу Г------ Л.І., в якому просив у задоволенні скарги останньої відмовити посилаючись на те, що при накладенні арешту на кошти боржника державний виконавець діяв відповідно до закону та в межах своєї компетенції та відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», а тому підстави для визнання таких дій неправомірними відсутні."