Что скажете?


Recommended Posts

http://reyestr.court.gov.ua/Review/20987767

Відповідно до п.3.6 Правил надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту, затверджених постановою Правління Національного банку України від 10 травня 2007 року № 168 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 2007 року за № 541/13808, банки не мають права встановлювати платежі, які споживач має сплатити на користь банку за дії, які банк здійснює на власну користь (ведення справи, договору, облік заборгованості споживача тощо), або за дії які споживач здійснює на користь банку (прийняття платежу від споживача тощо), або що їх вчиняє банк або споживач з метою встановлення, зміни або припинення правовідносин (укладення договору, унесення до нього змін, прийняття повідомлення споживача про відкликання згоди на укладення кредитного договору тощо).

При цьому у п.2.10. договору передбачено, що комісія в розмірі 0,2% від сум кредиту сплачується за дії банку, які вчиняються на користь позичальника з метою сприяння останньому у виконанні ним своїх зобов’язань за договором. Таким чином п.2.10. договору не суперечить п.3.6 вищевказаних Правил.

и как єто понимать?:

Link to comment
Share on other sites

http://reyestr.court.gov.ua/Review/20987767

Відповідно до п.3.6 Правил надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту, затверджених постановою Правління Національного банку України від 10 травня 2007 року № 168 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 2007 року за № 541/13808, банки не мають права встановлювати платежі, які споживач має сплатити на користь банку за дії, які банк здійснює на власну користь (ведення справи, договору, облік заборгованості споживача тощо), або за дії які споживач здійснює на користь банку (прийняття платежу від споживача тощо), або що їх вчиняє банк або споживач з метою встановлення, зміни або припинення правовідносин (укладення договору, унесення до нього змін, прийняття повідомлення споживача про відкликання згоди на укладення кредитного договору тощо).

При цьому у п.2.10. договору передбачено, що комісія в розмірі 0,2% від сум кредиту сплачується за дії банку, які вчиняються на користь позичальника з метою сприяння останньому у виконанні ним своїх зобов'язань за договором. Таким чином п.2.10. договору не суперечить п.3.6 вищевказаних Правил.

и как єто понимать?:

на основании упк попросите судью разъяснить, какие именно действия выполняет банк в пользу заемщика, какими доказательствами в деле, это подтверждено, а также на основании каких норм законодательства банк, взымает плату за выполнение взятых на себя обязательств по договору.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show