• 0

АКЦИЯ против рейдерства стоянок 27.12.12г.


Lan

Question

УВАЖАЕМЫЕ ГОСПОДА АВТОЛЮБИТЕЛИ!

После октябрьских выборов БАНДЮГАНЫ укоренились ещё глубже!!! Это видно невооружённым глазом по серии РЕЙДЕРСКИХ ЗАХВАТОВ! Почуяв безнаказанность, а также ОТСУТСТВИЕ при нынешней власти ЗАКОНности, НАМ – простым смертным приходится бороться с коррупцией самостоятельно. Но ОДИН В ПОЛЕ НЕ ВОИН!!!

Нам НЕОБХОДИМО ОБЪЕДИНИТЬСЯ!!!

Что происходит на АВТОСТОЯНКЕ по улице РЕВУЦКОГО 1 (Харьковский массив) – это живой пример ПОЛНОГО ОТСУТСТВИЯ КОНТРОЛЯ в НАШЕЙ СТРАНЕ со стороны власти!!! МЕНТЫ воедино с БАНДИТАМИ!!!

ТОЖЕ САМОЕ происходит на стоянке «ДРУЖБА» на ул. СТАЛЬСКОГО 29 (возле «Эпицентра» на ул. БРАТИСЛАВСКОЙ)!!! Мы боремся уже не первый год…. Суды, Митинги и т.д., но БАНДИТЫ подделывают документы задним числом и т.д.

НО МЫ НЕ ОТСТУПИМ !!! Если дать этим ГАДАМ палец откусить, завтра руку!!! СЕГОДНЯ СТОЯНКА-ЗАВТРА КВАРТИРА!!!

ПРОСИМ ВАС!!! Поддержать АКЦИЮ ПРОТЕСТА против РЕЙДЕРСКИХ ЗАХВАТОВ АВТОСТОЯНОК по городу Киеву, и не только!!!

АКЦИЯ спланирована на утро 27.12.2012г. (четверг) в 10:00. Сборы возле Киевсовета по адресу Крещатик 36.

С Уважением коллектив автостоянки «Дружба»!!!

НАША ПРЕДИСТОРИЯ:

Звертаємося до тих, хто не байдужий, оскільки набридло терпіти свавілля та беззаконність діянь Київської міської ради разом з Герегою, яка посягає на життєвий простір мешканців Дніпровського району.

Проблема пов’язана з існуванням гіпермаркету Епіцентр на перехресті вулиць Братиславської та Стальського.

Мешканці будинків по вул. Стальського, Курнатовського кожні вихідні терплять заблоковані під'їзди до будинків у зв’язку з напливом відвідувачів у Епіцентр і фур Епіцентру, що ночують вздовж вулиць.

Ні в одній європейській країні будівельним гіпермаркетам не дозволяється на таких площах в межах міста влаштовувати таке свавілля! В цивілізованих країнах великі гіпермаркети, особливо будівельні, знаходяться за межами міст, де надають територію для облаштування нормальних парко-місць та розвантаження великогабаритних автомобілів.

Але цій Герезі все мало, вирішила розширятися і незаконними методами посягати на місця ще й автовласників, які тридцять років тому створили кооператив, власними зусиллями облаштували умови для автостоянки, щоб їх сімї не відчували дискомфорту і автомобілі не полонили прилеглі двори, не забруднювали повітря, не псували газони, а дітям була можливість гратися на дитячих майданчиках і не боятися за їх здоров’я та життя. Мова йде про:

Автостоянку «Дружба», що розташована в м. Києві по вул. Стальського 29 та входить до складу об'єднаного кооперативу по будівництву та експлуатації колективних автостоянок Дніпровського району «Дніпровський», яка вела своє мирне існування більше 30 років.

Телефон: (044) 512-00-02

Більше тридцяти років не мали проблем, ніхто з міської влади не піддавав сумнівам потребу існування нашої автостоянки та не чинив протиправних дій всупереч інтересів мешканців Дніпровського району, поки не з’явилася Герега!

Вже декілька років ми намагаємося боротися проти Гереги з її Епіцентром:

http://rassledovanie.org.ua/publ/korrupcij...ojanok/2-1-0-43

http://www.prostodom.ua/news/4556.html

Суть проблеми:

Герега претендує на землю автостоянки, щоб розширити склади і

влаштувати розвантаження / завантаження своїх автомобілів і фур.

Пан Попов та його представники ще в минулому році обіцяв нам, що вирішить на користь людей це питання і ніхто не буде перешкоджати мирному існуванню автостоянки, але дії КМДА, Київпастрансу разом з Герегіним свавіллям доказують тільки зворотне:

Своїм повідомленням, об’явою Київпастрансу звільнити автовласникам до 01.01.2013 року місця, шокували всіх нас.

Ось такий Новорічний подарунок від КМДА разом з Герегою нам підсунули!

800 автомісць членів кооперативу автостоянки відправляє Герегін "Епіцентр" разом з Київпастранс під Новий рік (з 01.01.2013) у нікуди - ставити машини у двори, прилеглих будинків по вул. Курнатовського, Стальського, Вільде і т.п., де і так бракує місць навіть для перешкодного пересування по тротуарам, щоб не посковзнутися та не впасти на льоду.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show