УкрСиббанк продає свою колекторську компанію "Кей-коллект"


Recommended Posts

BNP Paribas продає "Кей-коллект" компанії "Укрборг", ймовірно, за $35 млн, пише "Коммерсантъ Украина".

BNP Paribas продає компанію "Кей-коллект", яка займається стягненням проблемних боргів позичальників Укрсиббанку. Покупцем виступає компанія "Укрборг", співвласником якої є керуючий партнер найбільшої юридичної фірми "Астерс" Олексій Дідковський.

"Юристи УкрСиббанку, які відпрацьовували портфель" Кей-коллект ", вже не займаються цими боргами", - повідомило джерело, близьке до переговорів. Пан Дідковський відмовився коментувати угоду. В "Укрборг" стверджують, що вона поки не закрита: "Портфель все ще переводитсья, зараз тривають переговори про ціну компанії". В УкрСиббанку та BNP Paribas на запит не відповіли.

BNP Paribas заснувала "Кей-коллект" з часткою 100% у капіталі в жовтні 2011 року для очищення балансу УкрСиббанку. На початку створення компанії УкрСиббанк продав їй борги 3 тис. позичальників на 2,5 млрд грн. При цьому компанія займалася купівлею боргів у інших банків.

"Вони агресивно увійшли на ринок і брали участь у більшості тендерів на продаж портфелів банків, - розповів колишній член правління ОТП Банку Михайло Кузьмін, який відповідав в установі за роботу з проблемною заборгованістю. - Вони купували борги за більш цікавими для банків цінами і тому часто вигравали".

За словами фінансистів, BNP Paribas почав пошук покупця для "Кей-коллект" у квітні. Серед претендентів були Альфа-банк, Дельта Банк і кілька невеликих гравців. Президент Альфа-банку Олександр Луканов і співвласник Дельта Банку Микола Лагун заявили, що "не пам'ятають про переговори". Один з учасників переговорів повідомив, що Дельта Банк запропонував $ 25 млн, Альфа-банк - $ 30-35 млн, а "Укрборг" - ще більш високу ціну.

За інформацією одного з претендентів на "Кей-коллект", компанія обслуговує борги номінальною вартістю 4-5 млрд грн (до $ 600 млн). Тому навіть з урахуванням неможливості стягнути більше 75% заборгованості покупець заробить не менше $ 40 млн.

Експерти називають кілька причин продажу "Кей-коллект". "Ринок колекторських послуг не став цивілізованим, у нього немає регулятора, який регламентує ринок купівлі/продажу боргів, немає нормальної законодавчої бази", - нарікає генеральний директор Європейського агентства з повернення боргів Олександр Ільчук. "Схоже, BNP Paribas вибрав таку стратегію, щоб покинути український ринок: поступовий продаж бізнесів, з яких він може вийти", - говорить заступник голови правління одного з найбільших банків з іноземним капіталом.

http://business-tv.com.ua/news/ukrsibbank_prodae_svoyu_kolektorsku_kompaniyu_kei_kollekt-105.html

Link to comment
Share on other sites

сейчас интересы Кей Коллекта стала представлять ТОВ УкрБорг. в суд не ходят, пока звонят и пишут письма, в связи с этим, иски кейколлекта суды оставляют без рассмотрения.

Link to comment
Share on other sites

сейчас интересы Кей Коллекта стала представлять ТОВ УкрБорг. в суд не ходят, пока звонят и пишут письма, в связи с этим, иски кейколлекта суды оставляют без рассмотрения.

А если ответчиком является УкрСиб,при том,что долг продан Кей-Колект - кто ж тогда  у них будет ходить?

Link to comment
Share on other sites

В едином реестре предприятий Кей-Коллект на 100% кипрская компания

 

Абсолютно верно...

 

Засновнык: 

ПРОМАТЕК ЛІМІТЕД

Адреса засновника: 6051, Ларнакаа, вул. Патрон, 10, КІПР

Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 391854520.00

Link to comment
Share on other sites

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ,

ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ

ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

____________________________________________________________

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

03.12.2013                                             м. Київ                                                    № 4385

 

Про погодження набуття ПРОМАТЕК ЛІМІТЕД (PROMATEC LIMITED) істотної участі у ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕЙ-КОЛЕКТ»

 

 

За результатами розгляду заяви ПРОМАТЕК ЛІМІТЕД (PROMATEC LIMITED) на отримання погодження набуття (збільшення) істотної участі у фінансовій установі ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕЙ-КОЛЕКТ» від 23.10.2013 (вх. від 27.11.2013 № 6114/ІУ) та доданих до неї документів, відповідно до підпункту 31 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1070/2011, частин п’ятої та восьмої статті 9 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», абзацу другого пункту 3.2 та пункту 3.7 розділу III Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг від 04.12.2012 № 2531, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2012 за № 2190/22502, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

 

1. Погодити набуття ПРОМАТЕК ЛІМІТЕД (PROMATEC LIMITED) (місцезнаходження: Патрон 10, 6051, Ларнака, Кіпр, реєстраційний номер: НЕ 173999) (далі - Заявник) істотної участі у ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕЙ-КОЛЕКТ» (місцезнаходження: 04070, місто Київ, вулиця Іллінська, будинок 8; код за ЄДРПОУ 37825968) шляхом прямого володіння в статутному (складеному) капіталі фінансової установи 391 854 520,00 (триста дев’яносто один мільйон вісімсот п’ятдесят чотири тисячі п’ятсот двадцять) гривень, що становитиме 100%.

 

2. Департаменту регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг фінансовими компаніями забезпечити повідомлення Заявника про прийняте рішення.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Бурмаку М.О.

 

 

Голова Комісії                                                                                         Б. Візіров

Згідно з чинним законодавством                                                Протокол № 105 засідання

відповідно до колегіального рішення Комісії                                   Комісії від 03.12.2013

Link to comment
Share on other sites

А если ответчиком является УкрСиб,при том,что долг продан Кей-Колект - кто ж тогда  у них будет ходить?

юристы укрсиба, если еще остались такие)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

А если ответчиком является УкрСиб,при том,что долг продан Кей-Колект - кто ж тогда  у них будет ходить?

 

Кей-Колект может быть третьим лицом.

В прошлом году, если ответчиком был Укрсиббанк, то ходили представители коллекторов, так как их привлекали третьим лицом.

Allenka, у Вас забит почтовый ящик.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Кей-Колект может быть третьим лицом.

В прошлом году, если ответчиком был Укрсиббанк, то ходили представители коллекторов, так как их привлекали третьим лицом.

Allenka, у Вас забит почтовый ящик.

 

Здравствуйте.Укрсиб эпотека,гривна.Платил год, потом я не платил,потерял работу ,кризис ударил, больше года,отказали в реструктуризации, договор 2008 год.
 Платить начал по 40-50% от суммы платежа  с 2010,Передали на ТОВ.Кей Колект.потом сказовли заплати 60% от суммы задолженности,у меня не получилось ,
Плачу по сей день по 1000-700грн в месяц.Звонят узнают только какая сумма ушла  к оплате.С 02.02. 13.Начал получать письма о задолженности и угрозами о том ,
что завтра придут с исполнительной службы забирать квартиру, от четвертых лиц CREDIT CJLLECTION GROUP .28.12.13года очердной платеж и у меня денег не приняли
 сказали что мой кредит продан,справку о том ,что они не хотят принимать денег не дают,Пришло писбмо ,что Кей Колект поменял владельца и она оказалас  в руках ТОВ Укрборг
Звонят ,просят выслать фото квартиры для оценки и типа перезаключения договора с индивидуальным подходом к клиенту.СТОИТ ВЕСТИСЬ НА ЭТО,посоветуйте пожалуйста.Настоящий договор с
Укрсибом заканчивается в 2015году.Поскажите какие шаги предпринемать.СПАСИБО 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show